Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Punane RET

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tume 016

    Tume 016 võimendi pole siin vist veel olnud.

    Comment


      Vs: Punane RET



      "Rahva Hääl" nr. 125 (6542), 28. mail 1964, lk. 4.
      "Dreams are nothing more than wishes
      and a wish is just a dream you wish to come true."

      Comment


        Vs: Punane RET

        Mul on hetkel üks selline isend.Click image for larger version

Name:	Estonia-3ME.jpg
Views:	1
Size:	220,1 KB
ID:	867301
        Aga kest on 4 oma. Sisu on 2 oma plaadimängija on ma ei tea mille oma ja tämbriplokk on üleüldse tuvastamatu. Aga ma pole kuskilt leidnud juttu, et sellise skaalaga asi üleüldse eksisteerib. Tegin ta FM'i peale ümber, sest klient sedasi soovis.

        Comment


          Vs: Punane RET

          Esmalt postitatud dumb_user poolt Vaata postitust
          ...Tegin ta FM'i peale ümber, sest klient sedasi soovis.
          Et siis pikalaine, kesklaine, lühilaine ja ultralühilaine vastuvõtt on nüüd amplituudmodulatsiooni asemel sagedusmodulatsioon.

          Comment


            Vs: Punane RET

            Täpselt nii, muudmoodi polegi võimalik ...

            Comment


              Vs: Punane RET

              Esmalt postitatud dumb_user poolt Vaata postitust
              Aga kest on 4 oma. Sisu on 2 oma plaadimängija on ma ei tea mille oma ja tämbriplokk on üleüldse tuvastamatu. Aga ma pole kuskilt leidnud juttu, et sellise skaalaga asi üleüldse eksisteerib. Tegin ta FM'i peale ümber, sest klient sedasi soovis.
              3ME ehk 3M Export skaala on reaalselt näha, selle olemasolus ei peaks ju kahtlema ? Eksportvariandid olid kõigile mudelitele 2, 3, 3M, 4. Estonia2 puhul E tähist ei tea, et oleks kasutatud, teistel küll.
              Kui sisu on Estonia2, siis võrreldes 3ME-ga on sellel hübriidil kaotsi läinud lühilainealad 13M ja 16M.
              Kas ULL sagedused tuli välja 88...100MHz või midagi muud?

              Comment


                Vs: Punane RET

                Klahvide põhjal on kõik olemas 13, 16, 19, 25, 31, 41-49. FM ümbermudimise käigus saavutasin 88... 100 MHz, laiema skaala jaoks peab hakkama häälestuskondekat ümber tegema. Ma ei kahtlegi see aparaat reaalselt olemas oli. Lihtsalt siiani pole suutnud netis tuhnides leida ühtegi juttu või pilti selle kohta. Peale FM'i pole ma muid lainealasid kuulanudki. Aga kuna sisemised torkimisjäljed kõrgsagedusosal puudusid siis suur tõenäosusega on nad ka elus. Küll oli aga tugevalt piinatud heli väljundtrafot, seleenalaldit ning tämbriplokk oli üldse vahelt ära. Ilmselt seetõttu, et ta oli ilma varjeta kaabliga ühendatud mis omakorda ajas lõpu genereerima. Päris tüütu oli neid tekstoliidist paneelikesi taastada. Igasugu sisendid ja väljundid, toide kaasa arvatud, olid kõik selle materjaliga realiseeritud ning ainult kõrgete valjukate oma oli terve. Ülejäänud olid katki murdunud.

                Comment


                  Vs: Punane RET

                  Võimendist on siin juttu olnud, aga muusikariistast vist mitte.
                  Pildid seega lisaks:

                  http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_9_17663406.jpg

                  Comment


                    Vs: Punane RET

                    mul on kodus üks katkine punane ret... tahaks teist üleputitada aga ei oska

                    Comment


                      Vs: Punane RET

                      Esmalt postitatud Elegija102 poolt Vaata postitust
                      mul on kodus üks katkine punane ret... tahaks teist üleputitada aga ei oska
                      Mis RET see on? Mudel on tagakaanel reeglina näha. Võin avitada pilli elule, kui huvi siis ES.
                      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                      Comment


                        Vs: Punane RET

                        Retakordi juures on minu kadund papsi kätt mängus olnud. Ta töötas sel ajal Retis lukksepana, mingit sorti prototüüpimis osakonnas.
                        Allkiri.

                        Comment


                          Vs: Punane RET

                          Jõhvis asuv elektroonikafirma Audes omandas unarusse jäänud kaubamärgi RET, et oma ülikvaliteetseid kõlareid koduturul taskupärasema hinnaga müüa, kirjutab Põhjarannik.
                          viimati muutis kasutaja suur13; 07 m 2013, 13:59.

                          Comment


                            Vs: Punane RET

                            Kas http://ret.ee/ kodulehel keegi leiab kõlareid, mis oleks himustamisväärsed..?

                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment


                              Vs: Punane RET

                              Vene foorumites on liikvel Estonia 109 Stere foto, sellist mudelit ja veel poolakate plaadiseadmega pole minul olnud au näha. http://goldenageofaudio.blogspot.fi/2011/11/ussr-audio-classics.html
                              Click image for larger version

Name:	Estonia-109 stereo 2.jpg
Views:	1
Size:	273,3 KB
ID:	867589
                              Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

                              Comment


                                Vs: Punane RET

                                Sellest on siin eespool juttu olnud.

                                http://www.osta.ee/estonia-109-eelvo...-19363894.html
                                viimati muutis kasutaja a1; 09 m 2020, 21:18.

                                Comment

                                Working...
                                X