Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Punane RET

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Re: ... et kuidas saab testimis reziimi minna?

    Väike teema elavdus: http://mb3.live.hot.ee/rps/D/2450553.jpg
    Uus omanik, juhul kui ta selle foorumi liige on, võiks asja sisulist poolt kommenteerida.

    Comment


      Vs: Re: ... et kuidas saab testimis reziimi minna?

      eemalt vaadates tundub sagedussüntesaatoriga pill, poodi see vist ei jõudnud...
      Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

      Comment


        Re: ... poodi see vist ei jõudnud...

        Esmalt postitatud macman poolt Vaata postitust
        eemalt vaadates tundub sagedussüntesaatoriga pill, poodi see vist ei jõudnud...
        Ei jõudnud ta eriti kaugemale maketeerimisest.
        Seoses sagedussüntesaatoriga meenutan varemkirjutatut: http://www.elfafoorum.eu/threads/389...l=1#post302336
        "Dreams are nothing more than wishes
        and a wish is just a dream you wish to come true."

        Comment


          Vs: Re: ... poodi see vist ei jõudnud...

          Härrased on vist juba meie kaubandusmaastikul märganud üht erilist haruldust, nimelt Estonia kassettmakki. Kuna hind läheb ilmselt kuskile sci-fi valdkonda, siis mina küsiks ainult, etmis teema selle kassetikaga on? Polegi aru saanud, kas see mingil määral tootmisse ka jõudis ning miks see ainuke Estonia kassetikas on (minu teada).

          Comment


            Vs: Härrased on vist juba meie kaubandusmaastikul märganud üht erilist haruldust ...

            Millest jutt, kas sellest http://www.elfafoorum.eu/threads/64859-estonia-kassetikas-müügil ?
            Kui jah, siis paegune 0.65 EUR on lausa horror.

            Esmalt postitatud jrgen20 poolt Vaata postitust
            Polegi aru saanud, kas see mingil määral tootmisse ka jõudis ning miks see ainuke Estonia kassetikas on (minu teada).
            Mis mõttes see ainuke on? Ainuke, mis tootmisse ei jõudnud või ainuke müügiks välja ujunud eksemplar?
            "Dreams are nothing more than wishes
            and a wish is just a dream you wish to come true."

            Comment


              Vs: Härrased on vist juba meie kaubandusmaastikul märganud üht erilist haruldust ...

              Minu teada (parandage mind kui eksin) pole RET ühtegi kassetikat teinud.

              Comment


                Vs: Härrased on vist juba meie kaubandusmaastikul märganud üht erilist haruldust ...

                Mingil reklaamlehel olen näinud aga ühekassetilist.
                Aga et ka topeltkassetmakk ?
                Ise kah ei uskunud, aga RET kiri ju peal ja stiil ka vastav. Või on poolfabrikaat kuskilt välja ujunud.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  Vs: Härrased on vist juba meie kaubandusmaastikul märganud üht erilist haruldust ...

                  Ma usun, et see on poolikuks jäänud võin olnud doonoriks aga kes teab. Samas olen näinud kuskil netiavarustes duubelkassetika pilti (reklaamleht/RET enda arhiivi jaoks?) aga pole kohanud ühelisest mingit infot. Üldse pole leidnus infot RET kassetikate kohta. Just nimelt miks pole välja antud, kui anti siis kui palju jne.

                  Üleüldse on mingisugune RET (loe Estonia) vaimustus lahti läinud. 001c on ka jälle müügis, viimase kuu jooksul kolmas (!!!). Kunagi otsisin endale 3 aastat sellist. Tõusev äriline haru, sest hinnad on ka selliseks läinud et oioi. Ca 5 aastat tagasi sai võimendi komplekte ostetud nii 300 - 400 eek eest ja need ei olnud mingid vigadega pillid.
                  viimati muutis kasutaja jrgen20; 09 m 2012, 22:23.

                  Comment


                    Vs: Härrased on vist juba meie kaubandusmaastikul märganud üht erilist haruldust ...

                    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                    Mingil reklaamlehel olen näinud aga ühekassetilist.
                    Aga et ka topeltkassetmakk ?
                    Siit teemast on nad enne läbi käinud.

                    See tundub ägedam:
                    Click image for larger version

Name:	estonia 110.jpg
Views:	1
Size:	68,0 KB
ID:	867151
                    viimati muutis kasutaja a1; 09 m 2012, 22:41.

                    Comment


                      Vs: Aga et ka topeltkassetmakk ?

                      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                      Mingil reklaamlehel olen näinud aga ühekassetilist.
                      Aga et ka topeltkassetmakk ?
                      Ise kah ei uskunud, aga RET kiri ju peal ja stiil ka vastav. Või on poolfabrikaat kuskilt välja ujunud.
                      Noh, aga see http://www.elfafoorum.eu/threads/389...l=1#post303591 siinsamas teemas:

                      "Dreams are nothing more than wishes
                      and a wish is just a dream you wish to come true."

                      Comment


                        Vs: Aga et ka topeltkassetmakk ?

                        On juba olnud siin foorumis.
                        viimati muutis kasutaja alfons; 10 m 2012, 13:17.
                        www.automobilia.ee

                        Comment


                          Vs: Minu teada (parandage mind kui eksin) pole RET ühtegi kassetikat teinud.

                          Esmalt postitatud jrgen20 poolt Vaata postitust
                          Minu teada (parandage mind kui eksin) pole RET ühtegi kassetikat teinud.
                          Kurb küll, aga nii see on, kuid samas, keegi ju ikkagi tegi ja tellis reklaami ning RETi logod ja kirjadki peale kandis.

                          Äkki on asi sõnastuses kinni?



                          viimati muutis kasutaja Yxz; 10 m 2012, 14:12.
                          "Dreams are nothing more than wishes
                          and a wish is just a dream you wish to come true."

                          Comment


                            Vs: Minu teada (parandage mind kui eksin) pole RET ühtegi kassetikat teinud.

                            to vxx: loe seda teemat ja foorumit. ja aklles siis postita. Vana uudis juba.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              Vs: Minu teada (parandage mind kui eksin) pole RET ühtegi kassetikat teinud.

                              Käisin u. 1989 (~12 aastasena) mingil "rahvamajandusnäitusel" tänase Eesti Näituste paviljonis. Seal oli see "uuem" Estonia komplekt väljas - int. võim, "digi" tuuner, duubel-kassetikas ja väidetavalt progetav/loo otsijaga grammar (linnalegendid rääkisid isegi puldist - võib see olla reaalne ? Mäletan et nõuka aja lõpus esimesed telerid said puldid...). "Uuem" disain oli nende siniste triipudega ja võimu/tuuneri osas rohkem "slim". Aga kõik endiselt venekeelsete kirjadega. Ise mäletasin siiani, et kogu seeria kandis numbrit 011. Seega olen üllatunud sellest 014 markeeringust. Kuigi kassetikas oli disainilt sama, mis seal osta.ee's väljas. Nolgina oli minu huvi just duubel-kassetikas, ehk siis pöörasin talle palju tähelepanu ja mäletan üsna hästi.
                              010 seeria oli tol ajal "tavaline asi" (v.a. kassetikas), aga seda 010 duublit nägin küll vist siin teemas esimest korda.

                              Samas, "sinise triibuga" CD-sid ja int. võime liikus 90-date algul päris tihti, sõbral siiani vist mõlemad olemas...

                              EDIT: puldiga ja progetav grammar on selles teemas juba käsitletud...
                              viimati muutis kasutaja suur13; 11 m 2012, 23:30.

                              Comment


                                Estonia duubeldekk

                                See vist mingi osta rekord:



                                ESTONIA KASSETTMAKK МП 210 С müüdi
                                493.00 EUR
                                www.automobilia.ee

                                Comment

                                Working...
                                X