Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Punane RET

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskonda?


    Siinkohal tuli meelde, at Aravete KETE elektroonikatsehhis tehti mingeid arvuteid kasvuhoonete juhtimiseks ja need pandi korpusesse, mille esiprofiil oli samasugune kui 010 seerial.

    Comment


      Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskonda?

      huvitavad leiud
      Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

      Comment


        Re: Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskonda?

        Ega kellegil ei ole Estonia LP001C passi? Ehk saaks sealt uurida ,et kuidas saab testimis reziimi minna.
        Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

        Comment


          Vs: Re: Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskonda?

          Mõned päevad tagasi lahkus Toom Pungas. Olgu muld talle kerge!

          Comment


            Re: Vs: Re: Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskonda?

            Click image for larger version

Name:	IMG_2682.jpg
Views:	1
Size:	28,0 KB
ID:	865611Click image for larger version

Name:	IMG_2683.jpg
Views:	1
Size:	18,3 KB
ID:	865610Click image for larger version

Name:	IMG_2684.jpg
Views:	1
Size:	24,1 KB
ID:	865609Click image for larger version

Name:	IMG_2685.jpg
Views:	1
Size:	27,1 KB
ID:	865608

            Nii.. Minu projekt on jälle edasi läinud ja tasapisi valmivad puuduvad detalid. Piltidel olevad detailid on veel lõpuni töötlemata vaja on veel värvida ja anodeerida.
            Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

            Comment


              Re: Vs: Re: Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskonda?

              Oskab keegi ütelda ,et kui palju endisi ja praeguseid TTÜ tudengeid ja töötajaid on osalenud pealtlaetava CD mängija ehitamisel ja välja töötamisel. Vajadusel võib mulle sõnumi saata.
              Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

              Comment


                Link murdunud.
                viimati muutis kasutaja a1; 09 m 2020, 21:12.

                Comment


                  Vs: Re: Vs: Re: Vs: ... et akustiliste süsteemide arendamisega tegeles mitu seltskond

                  Kahjuks pole selle eksemplariga nii ringi käidud nagu kiri tagakaanel soovitab.

                  Comment


                    Jälle uus «Estonia»

                    Sattus lihtsalt ette. Jutt on tüüpiline iba.



                    «Noorte Hääl» Nr. 106 (7684), neljap. 8. mail 1969, lk. 2
                    "Dreams are nothing more than wishes
                    and a wish is just a dream you wish to come true."

                    Comment


                      Vs: Punane RET

                      Ma vaatan, mis mul suvilas vedeleb? Estonia on ta kindlasti, kuid minul ei jatkunud viitsimist ta kokku panna. Nimelt on see variant lõplikult kokku panemata. Kõik komplektis peaks olema, isegi komplekteeritud juhtmestik ja korpus. Ei tea, mis sellest alles on. Nädalalõpuks lähen ja vaatan. Kui ei eksi, siis peaks see olema Estonia 10. Ikkagi oma 15 aastat möödunud.

                      Comment


                        Re: Vs: Punane RET

                        Mul siin vahepeal tekkis huvi ,et kui vaadata vanemat estonia 010 eelvõimendit ja seda compact disc playerit, siis neil on esipaneelil ESTONIA kirjutatud vasakusee ülemisse serva. Samas tuuneril ja lõppvõimendil on see kiri 1/3 peal. On keegi näinud sellist tuunerit ja lõppvõimendit ,millel on kiri ESTONIA vasakus nurgas. Mõtlen ,et peaks panema ühe komplekti kokku ja oleks ilus, kui ka kirjad oleks samade kohtade peal.
                        Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                        Comment


                          Re: On keegi näinud sellist tuunerit ja lõppvõimendit, millel on kiri ESTONIA vasakus

                          Jah, muidugi.

                          Siinsamas teemas on üks selline udupilt ja teise (ning naljakama) linkan ka siia:



                          Tõenäoliselt on pea võimatu leida sellist lõppvõimendit, kuna selle seeriaviisilise tootmise alguseks olid kõigil esipaneelid uue standardiga vastavusse viidud, s.t. ESTONIA seadme nime keskel ja RET-i logo paremal servas.
                          "Dreams are nothing more than wishes
                          and a wish is just a dream you wish to come true."

                          Comment


                            Re: On keegi näinud sellist tuunerit ja lõppvõimendit, millel on kiri ESTONIA vasakus

                            Sellise komplekti võikski kokku panna. Vb kui kellegil on kuskil esipaneel vanast järel või terve võim ,siis olen huvitatud. Mul on üks plaadimängija ja eelvõimendi ühest komplektist. Mõlemad on väga vanad ja kahjuks tolles komplektis lõppvõimendit polnud võimalik ,et asi oligi tootmisesse veel minemata. Praegu siis pmst pool komplekti on õigete esipaneelidega olemas
                            Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                            Comment


                              Vs: Re: On keegi näinud sellist tuunerit ja lõppvõimendit, millel on kiri ESTONIA vas

                              Mul 2 lõppu seisavad ja ootavad ühte projekti, aga saan ehk täna õhtul paneelid üle vaadata. Kui leian sobiva, siis loobuda ei tahaks, aga võin vahetada.
                              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                              Comment


                                Re: Vs: Re: On keegi näinud sellist tuunerit ja lõppvõimendit, millel on kiri ESTONIA

                                Vahetus sobib küll.
                                Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                                Comment

                                Working...
                                X