Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas kaotada Babylon search

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Kuidas kaotada Babylon search

    paistab et järjehoidjad on lootusetult kadunud,aga tühja kah.nagu ütles tammsaare-tee tööd ja näe vaeva,küll kogunevad uued järjehoidjad.

    Comment


      #47
      Vs: Kuidas kaotada Babylon search

      Mina olen viimasel ajal praktiseerinud sellist asja, et kõik huvitavad-vajalikud lingid olen koos selgitusega salvestanud eraldi kausta tekstifailina. Kasutanud olen notepadi või wordpadi, open ofis on sellest hea, et saab salvestada toimiva lingi, ei ole vaja kopeerida aadressireale. Selline kaust on sellest hea, et kui just ketas otsad ei anna, siis enne formaatimist saab selle kopeerida D-kettale ja on jälle uue opsüsteemiga kohe kasutatav.

      Comment


        #48
        Vs: Kuidas kaotada Babylon search

        Alati kui lisan kas IE-le või Firefox-ile uue lingi, teen linkidest ka väljundi (Export). Neid on hea edaspidi vajadusel sisse lugeda (Import).

        Comment


          #49
          Vs: kuidas kaotada babylon search

          Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
          tahaks näha lolli kes seda babyloni vabatahtlikult installib.küllap ta millegagi koos tuli. ...
          Viimasel ajal on paljud programmid hakanud juurde lisama igasuguseid vidinaid ja lisasid, õnneks antakse ka võimalus neist loobuda, aga vaikimisi on need aktiivseks märgitud.
          Installimisel tuleb hoolega jälgida linnukestega ruudukesi, olen pakutavatest vidinatest alati loobunud.

          Comment


            #50
            Vs: Kuidas kaotada Babylon search

            Mingi selline asi ei sobi ? http://www.mybookmarks.com/ Ilmselt on neid veel igasuguseid. Aga teoorias peaks ju probleemid ära kaduma.

            Comment

            Working...
            X