Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas kaotada Babylon search

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas kaotada Babylon search

    püüdsin järgida ametliku õpetust(mul on firefox),kuid lootusetu.roomab kui prussakas kogu aeg uuesti välja.
    ehk on kellelgil kogemusi

    #2
    Vs: kuidas kaotada babylon search

    Siiani on hiljemalt teine või kolmas koogeli vastus sisaldanud täiesti töötavat juhendit. Tõsi küll ma pole vist viimased 4 aastat suutnud ka ühtegi kakat enda arvutisse toppida. Ehk siis mingi asi jäi sul tegemata. Aga pane kirja mida sa seal üldse tegid siis saab vast teada misasi puudu jäi. Veel võib olla, et see babylon on mingi teise kakameistri tulemus. Et mingi asi paneb sul selle babyloni kohe tagasi kui sa ta ära koristad. WINi puhul peab siis regeditiga otsima mis sul kõik käima tõmmatakse ja seejärel saab edasi uurida.

    Comment


      #3
      Vs: kuidas kaotada babylon search

      see mida ametlik leht soovitas,ei läinud vähemalt minu xp-ga kokku.
      otsisin kõik,mis arvuti suutis kõvaketta pealt selle babyloni kohta leida ja kustutasin.arvuti ei suda tema kohta midagi enam leida,aga nii kui firefoxis uue akna avan,nii ta raibe roomab uuesti välja.
      vaatasin kõik pluginad mida firefox võimaldab üle.arvuti jaoks teda pole,aga välja ta ronib

      Comment


        #4
        Vs: kuidas kaotada babylon search

        Sa pead leidma üles selle programmi millega ta kaasa tuli ja selle lihtsalt maha laskma.
        Ega ta ise ikka sinna firefoxi ei tulnud.
        Tavaliselt tuleb selline jama ikka kaasa mingi vabavaralise programmiga.
        Installi ajal pead vaatama,et mida lisaks programmile veel installitakse ja nende eest linnukesed ära võtma

        Comment


          #5
          Vs: kuidas kaotada babylon search

          Äkki see on firefoxi enda süsteemifailidesse salvestatud default otsingumootorina? Mul on olnud sarnast juhust, et näiliselt polnud babyloni alles, aga brauseri otsinguga viskas kohe babyloni otsingusse. Täpselt ei mäleta, aga kui aadressiribale kirjutasin about:config ja vajutasin enter, siis sealt sai otsida ülesse kohti kuhu baylon oli end peitnud ("search" "keyword url" jne), siis kas kustutasin või asendasin googliga ja sain korda. Muidugi võib mõni programm startupis selle babyloni käivitada (kahtlen), kuid siis peaks ka olema see reaalselt leitav ka niisama.
          Võimalik et xp-s jäi kasutamata otsingus variandid, et otsiks "sügavamalt" ja ka peidetud kaustadest..
          On ka võimalus täiuelikult eemaldada firefox ja ka kaustad, kuhu ta oma profiilisätted salvestab (mitte programmi installikaust), ja siis uuesti alustada, aga see on tüütu, kui on palju pluginaid ja lisasi vaja tagasi panna... Muidu paroolid ja järjehoidjad saab lihtsalt tagavaraks salvestada ja hiljem korraga tagasi paigaldada.
          Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

          Comment


            #6
            Vs: kuidas kaotada babylon search

            asi läks lõbusamaks.ette tuli:
            eelistuse nimi- browser:babylon.HPOnNewTab
            olek- kasutaja määratud
            tüüp- string
            väärtus- search.babylon.com

            kustutada seda rida ei lase,pakub valikut uus.
            sealt siis omakorda:
            String
            Täisarv
            Tõeväärtus
            mida edasi?

            Comment


              #7
              Vs: kuidas kaotada babylon search

              Comment


                #8
                Vs: kuidas kaotada babylon search

                see ei aita.vähemalt minu arvutis pole näidatud kohtades babylonist mitte kriipsukestki.
                ta istub kusagil sügavamal

                Comment


                  #9
                  Vs: kuidas kaotada babylon search

                  Registrist korjad ära ja ikka tuleb tagasi ?

                  Comment


                    #10
                    Vs: kuidas kaotada babylon search

                    Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
                    kustutada seda rida ei lase,pakub valikut uus.
                    Kas see rida ei asu mitte
                    C:\Documents and Settings\kreeklane\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<mingijura>.default\ prefs.js
                    faili sees?

                    Comment


                      #11
                      Vs: kuidas kaotada babylon search

                      open localdisc- C search babylon delete all babylon files siis open mozilla üleval tööriistad sätted, üldine, avaleht sinna pane google.com ja kõik on ok )

                      Comment


                        #12
                        Vs: kuidas kaotada babylon search

                        et mozillani jõuda läheb mul E:/Program Files/Mozilla Firefox ja edasi hoopis midagi muud.
                        aga Document and settings kaudu minnes tuleb peale Application Datat kaust MIcrosoft ja see omakorda hargneb Internet Explorer ja Protect

                        aga Droid nõust pole mingit kasu sest arvuti ei suuda kusagilt isegi kriipsukese jagi babyloni leida.see vaenlane tekib alles siis kui jälle uue akna avan

                        Comment


                          #13
                          Vs: kuidas kaotada babylon search

                          Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
                          see vaenlane tekib alles siis kui jälle uue akna avan
                          Ma ei saa hästi aru, kuhu see "tekib"? Kas sinna üles paremale otsingumootorite aknasse esimeseks? Mul on seal mitmeid mootoreid varuks (alles nüüd märkasin et ka see nn. vaenlane, siis veel Neti, Yahoo), kuid Google on mul esimeseks pandud ja teised ei sega küll kuidagi. Neid saab seal liigutada ja ka eemaldada.
                          Teie jaoks on see muidugi liiga blondiin lähenemine, aga ma tõesti ei viitsi mööda registrit kaevata, kui need vidinad mind ei sega ja välja ka ei paista kuskilt.

                          Comment


                            #14
                            Vs: kuidas kaotada babylon search

                            Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
                            aga Document and settings kaudu minnes tuleb peale Application Datat kaust MIcrosoft...
                            See Microsoft tuleb küll jah, aga lisaks on seal ka teiste programmide kaustad, sealhulgas Mozilla. Enamus saastast asubki sagedasti seal.
                            Ja igasugu cache asub C:\Documents and Settings\kreeklane\Local Settings\Application Data\Mozilla\ all.
                            Või oled kasutaja seaded kuhugi mujale teisaldanud?

                            Aga midagi konkreetset paraku soovitada ei oska, pole viitsinud säherdust babyloni asjandust kunagi enda arvutisse installida.

                            Comment


                              #15
                              Vs: kuidas kaotada babylon search

                              Mul ronis FF-i avades Delta Search ette, selle sain droidi juhendile vastavalt ära, määrasin, et FF avamisel tuleb ette lihtsalt tühi leht. Enne seda avastasin, et arvutis oli mingi Delta kaust ja control paneeli all installitud programmide nimistus on mingi delta toolbar exe. Nende välja kõrvetamine ei aidanud, see avalehe asi oli ikkagi FF-is. Aga vaata, mis Windows~system32 kaustas on, ega seal midagi babyloni nimelist ei istu. Korra mingi asjaga ka üks jura tuli sisse ja istutas ennast sinna, Linuxiga sai selle sealt siis ära kõrvetada.

                              Comment

                              Working...
                              X