Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Kirgiküttev 5G?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas keegi oskab nimetada põhjuse 5G mobiiltelefoni ostmiseks aastal 2021? Millised on hüved?
    Online pharmacy - https://www.azeta.ee

    Comment


      Peale vägevate speedtestide ma küll otseselt ühtegi ei tea... Ja nendegi tegemiseks tuleb täna levialasse väljasõite korraldada.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        Mul oli kunagi WIFI nimi:

        5G Radiation Test

        http://hparchive.com/
        https://worldradiohistory.com/index.htm

        Comment


          Mul telefoni hotspot-i SSID on siiani stiilis "5G Test Cell Tx pwr 256%"
          Aga 5G telefoni ostmise seisukohast- tegu ju lihtsalt järgmise põlvkonna andmeside standardiga, loomulik areng.
          Mingi hetk on meil enamusel 5G võrgutoega telefonid ja siis mõtleme 6G kohta samamoodi vajalikkuse seisukohast.

          Comment


            Mulle ka Elisa saatis smsi, et 5G saadaval.

            Aga ma pole vaadanud, kas mu kodukohas Soomes on üldse 5G "torni".

            Telo mul vanemapoolne ja toetab ainult 4G. See tihti näitab 4G+ ka.
            Ju siis on see 5G. Aga telo ei tea sellest.

            Vägisi uue telo ostma vist lähiajal.
            Kui teaks konkreetselt, et see annab mobiilsele netile kiirust juurde, siis on asjal mõte.
            Muidu ei.
            Ega kõned sellepärast paremad pole.

            Comment


              Ma laadisin hiljaaegu ühe oma video alla, skynet`i kettalt, tuli nagu tigu. Täpselt samuti oli aastaid tagasi; mingit vahet ei näe. Siis oli Edge, nüüd on 4G.
              Koduarvutitega sama. Kiirus on kasvanud 10 x aastatega. Aga kui hakkasin tarkvara uuendust alla laadima, tühine 680 MB, siis arvutas kohe et 45 min võtab aega.. ja miski 38 min tegi siiski ära saksa serverist. Mint 8 laadisin ka kunagi ca 45 min alla mäletamist mööda.
              Pole seda tõotatud kusagilt paista.


              Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

              Comment


                On vahe, kas räägitakse ülekandeviisist või teenuste kvaliteedist, mis sõltuvad ka serverite seadetest. Ei ole mingit vahet kui serverist antakse 2Mbit/s per kärss, mis G'st see läbi tuleb. Kõigi tänaste kanalitega jääb see 2Mbit/s ikka samaks , aga turundust see ei morjenda kuidagi.
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                  Aga ma pole vaadanud, kas mu kodukohas Soomes on üldse 5G "torni".
                  Kindlasti on. Kui sa kuskil kaugel põhjapolaarjoone taga ei asu.
                  Kevadel juba alumises pooles lõpetati 4G seadmete väljavahetamine 5G vastu. Õnnestus ka mõned päevad paari tugijaama utiili lammutamisel sisustada
                  Eelmise põlvkonna seadmed mida Soomes kasutati olid paljuski meie kodumaa kohaliku suur-alltöötootja toodetud, 2017a lõpul toodetud seadmed olid. Udupeent ja sigakirvest FPGA (Virtex) jne manti täis.

                  Pm midagi see 5G ei anna, mul internetiruuteris on ta asunud pesitsema 4G kõrvale ja sellega on varasem interneti läbilaskvus küll pm poolevõrra langenud, Sai siin 20-30GB filme tõmmatud 1-2 tunniga aga nüüd kulub jälle terve päev, et sama allalaadimskiiruse juures film kätte saada. Vaidlemine nendega ei anna ka mingit tulemust, kuskilt ei õnnestu seda 2. leviala välja ka lülitada, lihtsalt kõigutab seda, enamus aega on kiirus ikka 60 peal, 10% ehk ajast viskab üle 120mega.
                  Võrguhaldusega huvitav, et vana arvuti jagab infot rohkem, ruuteri signaalide kohta, uues arvutis sama võrguhaldus näitab ainult üht leviala aga kiirus kõigub, vanas püsib stabiilne kui vaikseseades on madalam kiirus seadistatud. Nett madalamal kiirusel ka parem. Suured numbrid on ainult müügiargument, kui see "hea levi" kunagi üldse eestimaale jõuab, küll selleksajaks on igasugu tugiteenused mis võtavad ikka enamus ressurssi ja suurest kiirusest jääb tarbijale ikka näpuotsaga.
                  -superradical-

                  Comment

                  Working...
                  X