Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 6210 tarkvara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    oeh...sain tööle...lõpux...viga oli selles et mul oli GND ühendatud 4 pini alla..pidi oopis 9 pini alla...seda et 6110 töötas....sellele ei saa pihta....ju siis tal kudagi GND sinna ka ühendatud......noh ..ise olin lohakas..ise kannatasin..ja tõesti läppariga ei tööta...(ping on 0,4V madalam..ja sellest piisab).
    nüüd nagu ok..kohe proovin 6250 softi ka peale lükata.
    tegin teise kaabli kah...sõbrale ka vaja... :
    ;D
    "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

    Comment


      #47
      nojah eks see lohakus maksab tagasi ul kah tegin kõvasti M2BUS kaablit aga raibe ei hakkand tõõle siis mõtlesin ja mõtlesin käisin poes (A-Kaablis) seal tahtsin ühte transi ei olnud anti kogu aeg asendus mina ei pannud tähele ning topin suvalt vana transi otste järgi skeemi kokku ja ei funka siis mõtlen lähen jälle poodi küsin uuesti (A-kaablist on ikka veel jutt) need jälle annavad asenduse siis veidi targem vaatan trantsi ostad üle ja otsin õiged jalade paigutused üles ikka ei tõõta siis viskab kopa ette ja otsin ise asendust netis leian et mingi vene asendus on olemas lähen poodi ja küsin seda (nüüd juba teine pood A-kaablit niiväga ei usalda) need ütlevad et neil seda ei ole aga asendus on välismaise transiga saadaval annavad selle ja voala tõõtaba jutu moraal ära usalda kedagi teist usalda ainult ennast

      Comment


        #48
        updatesin 6210==>6250
        et nagu..mix on nii et kui ma nuppe vajutan, siis teeb tel imelikku hääält.. ja kui ma helistan kellegile , siis kõik sahiseb.


        kas peab veel mingi setingu ära muutma?
        ma tean et ma muutsin 7110 ntmonitoris 71 aj 72 lk peal midagi siis tekkis täpselt sama asi. korda sain tehase seadete taatamisega...
        sellel telil see ei aita...
        "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

        Comment


          #49
          Njaa, eepromi osa on tarvis saastast puhastada, selleks peab kasutama sw, et resettida ära kõik SFS setingud. Kas puust ette ja punaseks? :P
          __________________________________________________
          www.dialab.ee

          Comment


            #50
            flasi uus eeprom sisse nii on parem otsi googlist nokia virgin eeprom sealt tuleb igast kohtasid kust saad neid

            Comment


              #51
              flasi uus eeprom sisse nii on parem otsi googlist nokia virgin eeprom sealt tuleb igast kohtasid kust saad neid
              noh..tõmbasin sele virgin eepromi 6250 jaoks. panen noktooliga flash eeprom ja ei midagi ei juhtu. kui ma seal write eeprom valisin siis alguses viskas errorit et chk vigane. mitte midagi ei teinud. siis pärast errorit ei visand...ja ikkagi midagi ei teind.

              juba enne eepromi flashi katset ei näidand juba ühetgi sim locki ja security koodi.

              hääl ikka kõrisev.
              kas keegi oskasx mingi nagu selge õpetuse räkida kuda asi käib.....
              tegin täpselt nagu timukas kodukal sul..eepromikohta ei olnd sul seal sõnagi mainutud.

              jah..ma tahax puust ja punasest

              thanx..
              "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

              Comment


                #52
                olen netis näinud sellist programmi nagu nokia 6250 total reseter see vist teeb täieliku reseti aga proovi mõne teise flashiga

                Comment


                  #53
                  1. võimalus
                  kasuta NokTool 1.8
                  vajuta "SFR"
                  lülita telefon välja ja uuesti sisse

                  2. võimalus
                  kasuta Knok'i (phoenix versiooni)
                  Phone Setings -> (siin clicki kõikile 5'le ülemisele)
                  lülita telefon välja ja uuesti sisse


                  endal oli sama probleem ja sain sellest lahti, ei mäleta enam kumba kasutasin (vist esimest)

                  Comment


                    #54

                    2. võimalus
                    kasuta Knok'i (phoenix versiooni)
                    Phone Setings -> (siin clicki kõikile 5'le ülemisele)
                    lülita telefon välja ja uuesti sisse
                    Ei ole vaja clickida kõigile viiele, piisab kui clickida kuuendale nupule "all above"
                    Shadowman has spoken.

                    Comment

                    Working...
                    X