Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 6210 tarkvara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    softi vahetamiseks on vaja flasher kablit seda saad siit www.hot.ee/pager/flash_plan.jpg aga see takisti see 100 oomine on mõeldud selle jaoks et 3210 softi abil ise sisse lülitaks aga nagu ma ütlesin on seda ainult 3210 jaoks vaja teiste moblade jaoks pole seda takisti vaja ;D
    kle...et ma tegin nagu selle kaabli valmis. Kuda ma täpselt pean tegema?..
    mina tegin nii:
    panin "read" ja siis lükkasin teli sissa ja ütleb et tsekka kaablit ja kas õige mobla tüüp. 6210 oli nii.
    7110 ütleb et bad ram ja veel midagi....
    rolan 4.77 falsherit kasutasin.


    btw kas kellegil on 6250 softi ja 7110 softi pakkuda?


    help! :'(
    "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

    Comment


      #32
      kas sa panid biosis paika et su lpt port oleks ECP,EPP või ECP/EPP (bidirectional peab vähemalt olema)

      Comment


        #33
        powerit tuleb korraks vajutada. nagu ma aru sain lülitasid sa telefoni sisse.

        Comment


          #34
          mine siia www.hot.ee/gsmman/opetus seal minupoolt juba kõik ära seletatud ;D

          Comment


            #35
            kas sa panid biosis paika et su lpt port oleks ECP,EPP või ECP/EPP (bidirectional peab vähemalt olema)
            emm..,mul emaplaadil ei ole lpt porti...lisakaart on sees...seal saab aint panna enable legacy plug and play detect ja use irq. panin siis irq ka igax juhux peale.
            targem vist enne teise arvuti peal proovida..aga mul ei ole ühtegi arvutit siin käepärast kellel 98 olex peal. kõigil 2000 või xp. otsin mõne arvuti.

            niih..juba testisin ära kah..win98 all ECP peal juba asi andis rohem infi. Selline värk, et kuhu see VCC tuleb ühendada (see mis kaabli pool on, mis nagu teli peax minema).
            Et kas see tuleb teli VCC ühendada (aku alla) siis ka kui ma akut toiteks kasutan. Ma sain aaru et see on aint siis kui telil ei ole oma akut. või tuleb see igal juhul ühendada?
            "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

            Comment


              #36
              Vcc ja Btemp tuleb ühendada ainult 3210 puhul, see on selleks ,et flashimis soft lülitaks telefoni ise sisse (see korraks sisselülitud flashimisel), kuid suudad ju seda ise ka teha

              neid kahte otsa lihtsalt ära ühenda

              PS see töötab ka xp all, tuleb vaid kasutada userporti
              setingud:

              BIOS LPT device mode: Bidirectional

              win.xp control panel system setings for LPT1:
              I/O Range = 0378-037F
              I/O Range = 0778-077A
              IRQ = 07
              DMA = 03

              Rolis 4.78b delay index = 3 (kui on kiirem arvuti ~1GHz siis proovi ka suuremat)

              Comment


                #37
                Vcc ja Btemp tuleb ühendada ainult 3210 puhul, see on selleks ,et flashimis soft lülitaks telefoni ise sisse (see korraks sisselülitud flashimisel), kuid suudad ju seda ise ka teha

                neid kahte otsa lihtsalt ära ühenda

                PS see töötab ka xp all, tuleb vaid kasutada userporti
                setingud:

                BIOS LPT device mode: Bidirectional

                win.xp control panel system setings for LPT1:
                I/O Range = 0378-037F
                I/O Range = 0778-077A
                IRQ = 07
                DMA = 03

                Rolis 4.78b delay index = 3 (kui on kiirem arvuti ~1GHz siis proovi ka suuremat)
                ----------------------------------------

                NETMOS ECP prallel printer port LPT1
                no minu setingud on
                I/O range: 9c00-9c07
                I/O range: A000-A007
                IRQ: 19

                DMA'd ei ole aga prose on piisavalt kiire, niiet peax ära kannatama
                ja mis värk see useporton? kus ma seda confin täpsemalt?
                Arvuti on 1,333 Mhz Athlon.

                BTW:
                kui käima panen winxp all siis viskab alguses privileged instruction
                Pärast kui ma klikkan read siis ütleb this SW don't run under winxp/2000 or sthm..
                kui kinni panen siis ob ka veel access violitation ja mäluuaadressid mida ta lugeda ei saand..( ma saan aru et see läheb korda kui ma seda useporti kudagi konfin)


                Siuke huvitav fenomen:
                Win98, samad settingud LPT nagu sul kudzu. DMA ka olemas ja puha. Panen käima noki 6110 sappa ja read. Ilusti nii nagu peab korrax siis powerit ja voila ilusti sabas. näitab verisooni ja loeb softi sisse. esimesel korral küll ütles et checksum oli vigane aga kui ma muutsin seda delay'sd siis läx korda. Mitu korda proovisin töötas ilusti.
                panen 7110 sappa ütleb et tsekka kaablit, pistikuid....
                panen 6210 sappa ütleb et tsekka kaablit, pistikuid....sõbra 6210 panin ka sappa ikka sama jama.
                ehk siis asi nii:
                tel | staatus
                -----------------
                6110|töötab
                6210|ei tööta
                6210|ei tööta
                7110|ei tööta

                mis värk on?
                "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                Comment


                  #38
                  puhasta kontaktid ära, ehk aitab.

                  Comment


                    #39
                    pane delay pikemaks
                    userport on ainult xp all töötamiseks vaja, et portidele otse ligi pääseda (xp muidu ei lase oste ainult läbi driverite, mingi turva värk vist)
                    puhasta kontakte (ära neid kraabi) kasuta selleks valget kustukat (selline, mis seda peenet puru ei aja, vaid kustutamisel jätab järgi sellised rullid) lihtsalt nühi sellega neid, ka pistikut
                    kui ei hakka liiguta pistiku otsa veits

                    kui kasutad lapakat, siis võib tekkida probleem, et pinge on liiga madal, selle lahenduseks on teistsorti kaabli kasutamine või välise vooluallika lisamine

                    PS setingud peavad olema täpselt sellised nagu mul on, muidu ei taha töötada

                    Comment


                      #40
                      noh..ma ei tea..ma ju võin tõesti veel kontaktid kustukaga üle nühkida, kuigi ma juba seda oolega ühe sparyga nühkisin (töökaaslane ostis tevalost, haiseb piirituse järele, vingelt lahustab igast õli ja stuffi).

                      läppariga oli igatahes nii et mingi sellist errorit nagu ette ei visand . aint all statusbaril korrax vilkstab (nii korra et ma pidin 10x seda proovima enne kui terve lause loetud sain) et time out (check cable) or smth...
                      jah tõesti pinge kuskil 3,8V max...no ma ei tea kas see kivi akkab tolle pingega tööle..ex ta kahtlane on....
                      seda ma kohe kahtlustasingi et tal madalam pinge..et ma eriti lootust selle peale ei pand..


                      ja ennem nagu fbus kaabel töötas kah mu teliga...et nagu vääga must polnd...
                      skeemi kontrollisin ka üle... ja noh nagunii 6110 töötas ju. .olex nüüd veel kellegilt teli proovix laenata...
                      "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                      Comment


                        #41
                        mina kasutan Rolis flasherit Win95 beta (või ma ei tea kah kuidas seda versiooni nimetatakse igatahes teine versioon) esimese versiooniga win95 viskab errori ning progre ei lähe käima ;D XP on jah moblade häkkimise poolest veidi jama mina pooldan Win95 ja Win98 need on normaalsedmad(tegelt olen WinXP vähe kokku puuutunud nii et ma ei oska väga hästi ütelda kui hea ta on)

                        Comment


                          #42
                          tee või tina..aga 6210 ega 7110 see kaabel ei tööta....6110 loeb ilma probleemideta.
                          installisin isegi win95 peale.
                          LPT kõik korras. ikka sama jama. ainult 6110 loeb
                          aru ma ei saa.
                          mõtlesin et äkki kivil liiga madal toitepinge. lasin välisallikast 5V peale. ei sittagi. ikka ei tööta...


                          tee vüi uus... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
                          "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                          Comment


                            #43
                            mina kasutan lapaka jaoks seda kaalbit, kuna pinge oli liiga madal http://blight.dk/dct3/schematic/bizarcombi.pdf

                            dejan'i kaabel töötas tavalise arvuti taga iga OS'iga, kuid lapaka taga mitte

                            Comment


                              #44
                              tee või tina..aga 6210 ega 7110 see kaabel ei tööta....6110 loeb ilma probleemideta.
                              installisin isegi win95 peale.
                              LPT kõik korras. ikka sama jama. ainult 6110 loeb
                              aru ma ei saa.
                              mõtlesin et äkki kivil liiga madal toitepinge. lasin välisallikast 5V peale. ei sittagi. ikka ei tööta...


                              tee vüi uus... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

                              kle mul tuli meelde et neid õigeid dioode ei olnud tevalos. neid bat43 polnd..anti mingid teised bat??..et mis dioodid teil on?
                              äkki selles asi
                              "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                              Comment


                                #45
                                kui sul on tavaline arvuti kasuta seda skeemi http://hot.ee/kudzu/dejan_flasher.gif
                                kui lapakas, siis tee http://blight.dk/dct3/schematic/bizarcombi.pdf (see on flash/mbus kaabel)

                                dioodideks kasutasin mõlemal 1N4148

                                Comment

                                Working...
                                X