Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 6210 tarkvara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia 6210 tarkvara

    Ega keegi ei tea kust saaks Nokia 6210 mobla tarkvara ma mõtlen seda mis moblal endal ses on ning oleks hea kui eesti keelne soft oleks ja olen kuulnud et mingi eesti kodukas pidi neid faile ka pakuma ning tasuta

    #2
    viimane soft on 5.56
    http://hot.ee/kudzu/6210.mcu.5.56.rar
    http://hot.ee/kudzu/6210.ppm.5.56.G.rar

    Comment


      #3
      ma vast proovin vartsi ära kas töötavad

      Comment


        #4
        töötavad 100% , proovisin enda telefoni peal mõni aega tagasi

        Comment


          #5
          ega sellel softil muidu mingeid vigasid pole nagu näiteks jäätumine mul üks 6110 oli mille panin uue softi peale ja vahest viskas pildid kinni nii et enam välja ka enam ei saa lülida ainult kui aku tagant ära kakud

          Comment


            #6
            6110 -le panid 6210 softi ?
            Head susserdamist !

            Comment


              #7
              ega sellel softil muidu mingeid vigasid pole nagu näiteks jäätumine mul üks 6110 ....

              6110 -le läks 6210 soft ? Töötab ka veel ? :
              Head susserdamist !

              Comment


                #8
                ei 6110 panin ikka 6110 softi peale aga uuema versiooni aga tollega oli ikka jama sest kiilus asi kinni ja tuli aku tagant ära võtta ega te ei tea milles viga võis olla

                Comment


                  #9
                  Tuleb ikka asjatundjad lasta susserdama, need teavad mida teevad.
                  Muidu 6210-le saab 6250 softi peale panna ;D tekivad lisavõimalused, aga numbrimälu arvelt
                  Ja levi võib jamama hakata :'(
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #10
                    6210 pannakse jah 6250 soft peale see annnab mingisugused uu featurid aga jah eks ta nõme on

                    Comment


                      #11
                      6210>6250ks:
                      Lisanduvad automaatne klaviatuurilukk, töömärkmik ja müratugevuse mõõtja.
                      Telefoniraamat väheneb selle arvelt aga kesse ikka terve maailma numbreid sinna sisse jõuab panna, pealegi saab ühele nimele panna vähemalt 5 kui mitte rohkem numbrit sappa!

                      Comment


                        #12
                        Et softi vahetada siis millist rauda ka tarvis läheb ... ???

                        Comment


                          #13
                          softi vahetamiseks on vaja flasher kablit seda saad siit www.hot.ee/pager/flash_plan.jpg aga see takisti see 100 oomine on mõeldud selle jaoks et 3210 softi abil ise sisse lülitaks aga nagu ma ütlesin on seda ainult 3210 jaoks vaja teiste moblade jaoks pole seda takisti vaja ;D

                          Comment


                            #14
                            Mis programmidega seda flahida saab. Kas on infi e kirjandust kuskil, et noh lugeda ( harida sell teemal). Mida annab teha 6110.

                            Comment


                              #15
                              programme on tegel palju aga mina kasutan Rolis 4.77 flasherit see on minu arust kõige kergem aga tegelt ma pole muud peale selle kasutand ;D infi on terve nett täis aga kui tahad siis mine siia http://www.nokiaport.de/rolis.htm see on muidud saksa keeles ja pildid on ka vigased aga ehk saad aru

                              Comment

                              Working...
                              X