Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Blue Horizon Mains Noise Analyser

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

    pole näinud ainsatki elektriku kes stepslist spektrianalüüsi teeks.

    Comment


      #32
      Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

      Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
      Kui arusaamatu mõõteriista näidu järgi valida kaitsmeid ja siis üllataus üllatus näit väheneb on ostja rõõm suur. Kui aga insener tahaks süsteemi paremaks muuta siis see näit ei anna infot mis toimub ja mida vaja korrigeerida. Isegi ei tea kas näit on lineaarne või log. skaalaga.
      Lin. või log. skaala, see on veel väike mure. Sellise seadme puhul võib see olla ka midagi kolmandat.
      Hullem on see et pole sugugi kindel, kas see riist kõiki jamade liike üleüldse registreerib mis toitest tulevad ja heli võivad mõjutada.
      Rõhk sõnal "võivad". Kas esoteeriliselt või mõõdetavalt , see juba omaette teema.
      Mõõteriistaks teda tõesti nimetada ei saa, pigem vast indikaator on tema perekonnanimi.

      Comment


        #33
        Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

        Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
        Ma siin juba ühes teemas mainisin seda seadet. Oma kodus sain mõõtmise tulemuseks 035, seda läbi Furutech e-TP609E NCF jagaja. Seinast võttes olid numbrid ca 10 korda suuremad.
        Kui me võime lihtsa 470nF kondensaatori lisamisega parandada elektrivõrgu häirete olukorda 30% võrra (samavõrra kui eelmainitud Furutechi toitejaotajad), siis võib oletada, et ka Furutechi jaoturis on sarnane kondensaator sees. Ja siis saab iga pikendusjuhtme viia kergelt ja lihtsalt samasse premium-klassi.
        Oh, nii palju kasu sellest "mõõduriistast"!
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment


          #34
          Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          pole näinud ainsatki elektriku kes stepslist spektrianalüüsi teeks.
          Aga mina olen, olen lausa tellinud sellise mõõtmise EE'lt - kuna objekti elektrivarustus oli EE haldamisel. Tegemist oli küll tööstusega, mitte koduga, reageeriti umbes nädalaga pärast selgitamist et niisugune protseduur on vajalik. Olid kasutusel tundlikud masinad, mille täiturprogramme segasid miskid häired läbi toitevõrgu. Aparaat polnud küll selline mõnus handheld device, vaid ikka plekksangaga siuke ossi moodi asi, kuid pilti näitas.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment

          Working...
          X