Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Blue Horizon Mains Noise Analyser

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

    Kui netist kaevata, leiab et see aparaat peaks näitama "The Mains Noise Analyzer measures distortion on the mains in parts per 1000", Ehk 1000 või MAX näit peaks tähendama, et müra ja harmooniliste summaarne RMS on sama suur kui 50 Hz võrgupinge oma. Oleks see nii reaalselt, peaks GU50 kodus tasuta saama elektriga tuba kütta kui 50 Hz ära blokeeriks enne majja tulekut.

    Ma võin lisada, et minu Online siinus UPS annab paberite järgi 5% THD-d ja muud müra, spektraalanalüsaatoriga mõõtes tuli see number kuhugi 0,5% juurde.
    viimati muutis kasutaja moi; 25 m 2019, 22:37.

    Comment


      #17
      Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

      Esmalt postitatud vasaraonu poolt Vaata postitust
      Millise füüsikalise suuruse ühikuid see asjandus oma ekraanil näitab?
      Aga mis tähtsust sellel üldse on? Mida väiksem number, seda puhtam vool. Sellest saavad ka need inimesed aru, kellel inseneriharidust pole. Aga võib-olla ainult nemad?
      viimati muutis kasutaja Sonic; 26 m 2019, 07:32.
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        #18
        Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

        Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
        Kui eesti keel sulle ei meeldi, siis palun:
        Измери́тельный прибо́р — средство измерений, предназначенное для получения значений измеряемой физической величины в установленном диапазоне.
        Eesti keel meeldib mulle väga, aga kirjuta ise ka midagi pädevat.
        Ega sa ei arva ometi, et see venekeelne tsitaat on sisult sama eestikeelsega?

        Aga mis tähtsust sellel üldse on? Mida väiksem number, seda puhtam vool. Sellest saavad ka need inimesed aru, kellel inseneriharidust pole. Aga võib-olla ainult nemad?
        Vist ainult nemad, sest see seade ei tegele ju voolu vaid pinge kujuga. Või pole ka sellel üldse tähtsust?
        viimati muutis kasutaja Yxz; 26 m 2019, 08:11.
        "Dreams are nothing more than wishes
        and a wish is just a dream you wish to come true."

        Comment


          #19
          Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

          Kui arusaamatu mõõteriista näidu järgi valida kaitsmeid ja siis üllataus üllatus näit väheneb on ostja rõõm suur. Kui aga insener tahaks süsteemi paremaks muuta siis see näit ei anna infot mis toimub ja mida vaja korrigeerida. Isegi ei tea kas näit on lineaarne või log. skaalaga.

          Comment


            #20
            Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

            Nagu ma nüüd aru saan, siis inseneri jaoks on see võrgumüra analüsaator kasutu, tema kasutab häirete analüüsimiseks Selga taskuraadiot.
            viimati muutis kasutaja Scott; 26 m 2019, 18:58. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima
            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

            Comment


              #21
              Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

              Pigem siiski midagi selllst:
              Click image for larger version

Name:	harmonic-distortion-in-mains-supply-system.jpg
Views:	1
Size:	72,0 KB
ID:	871772
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #22
                Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                Niisiis, see aparaat on tüng, kuna seda müüakse e-poes mille domeeninimi viitab esoteerikale.

                kui ta ei ole TÜNG siis leiduks teda ka FLUKE, KYORITSU ja teiste mõõteseadmete tootjate kaubavalikus.

                Comment


                  #23
                  Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                  Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                  Niisiis, see aparaat on tüng, kuna seda müüakse e-poes mille domeeninimi viitab esoteerikale.
                  Vot see on hea huumor
                  "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                  Comment


                    #24
                    Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                    Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                    Nagu ma nüüd aru saan, siis inseneri jaoks on see võrgumüra analüsaator kasutu, tema kasutab häirete analüüsimiseks Selga taskuraadiot.
                    Sa tahad väga tendentslikult aru saada!
                    Aga see on sellest, et vastandad end inseneride haridusele ja maailmavaatele. Sedasi eemale tõukudes paned end veidrasse olukorda. Esitad küsimusi, aga vastused paned kohe kahtluse alla, kui vastajana kumab läbi eriala tundev spetsialist.
                    Ma küll kahtlen, et tehnikafoorumis tasub väga arvestada hambaarstide või juristide arusaamadega helitehnikast konkreetselt ja elektrotehnikast üldisemalt.
                    Antud erialad on toodud ainult näiteks, arvestades sissetulekuid.
                    Seega, mitte midagi isiklikku!
                    "Dreams are nothing more than wishes
                    and a wish is just a dream you wish to come true."

                    Comment


                      #25
                      Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                      Pigem siiski midagi selllst:
                      [ATTACH=CONFIG]17614[/ATTACH]
                      Olen sinuga nõus, see on täiuslik seade, kuid mõeldud pigem mitte koduseks kasutamiseks.
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        #26
                        Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                        Ma miskipärast arvan, et Fluke ei limiteeri selle seadme kasutust nii et seda ei tohiks kasutada kodus.
                        Kutsud elektriku kodust elektrvõrku kontrollima ja saadad ta ukselt tagasi, kuna tal on äkki Fluke analüsaator kaasas, mis pole mõeldud kodus kasutamiseks? Või annad talle selle va Blue Horizon'i, sest see vist on (ainult?) kodus kasutamiseks mõeldud...?
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #27
                          Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Kutsud elektriku kodust elektrvõrku kontrollima ja saadad ta ukselt tagasi, kuna tal on äkki Fluke analüsaator kaasas, mis pole mõeldud kodus kasutamiseks? Või annad talle selle va Blue Horizon'i, sest see vist on (ainult?) kodus kasutamiseks mõeldud...?
                          Said must valesti aru, ma pidasin silmas seda, et pole mõtet endale sellist seadet soetada ainult koduseks kasutamiseks. Ta on ka kordades kallim Bluehorizonist.
                          viimati muutis kasutaja Scott; 26 m 2019, 18:59. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima
                          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                          Comment


                            #28
                            Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                            Ooda - nüüd me räägime hinnast? .

                            ...Ma ju rääkisin, et "kutsud elektriku kodust elektrivõrku kontrollima" - see tähendaks nagu et tal on see endal kaasas.
                            viimati muutis kasutaja OSX; 26 m 2019, 11:15.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #29
                              Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                              Sinu jutust saan aru, et igal elektrikul on see seade olemas. Kutsun siis ta enda koju oma elektrivõrku kontrollima. Ja mida ma nende tulemustega peale hakkan? Nii palju, kui mul on elektrikutega kokkupuuteid olnud, siis nemad teavad heast helist veel vähem kui insenerid.
                              viimati muutis kasutaja Scott; 26 m 2019, 19:00. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima
                              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                              Comment


                                #30
                                Vs: Blue Horizon Mains Noise Analyser

                                Suvalisel lambipirnioperaatoril tõesti sellist masinat pole, aga see on vähegi arvestataval elektrifirmal olemas. Vähemalt EE'l küll.

                                Kuid miks peab elektrik midagi helist teadma? Ta peab teadma häiretest elektrvõrgus. Ja kõik, ülejäänu on boonus.
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X