Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Distantskäivitus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    on olemas sellised "jõnksu" andurid, mis reageerivad, kui peaks käik sees käivituma. Igaks juhuks pannakse neid mitu tükki.
    Reklaamist lugedes selgub et kui on tehaseimmobilaiser siis ei saa paigaldada !
    Usun ,et nii ongi. Kui turvalisus eriti ei huvita siis võid viilida mingist toorikust uue võtme ja vana panna armatuuri alla süüteluku külge.

    Comment


      #17
      Distantskäivitustel tavaliselt olemas käsipiduri andur, kui kässar pole peale tõmmatud, siis asi ei tööta, lihtne pole vaja mingeid lisaandureid ja auto ei kihuta minema kui käik sees.

      Comment


        #18
        See on paras hädavariant, kindel selle peale küll ei saa olla.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #19
          Ei tea miks küll hädavariant?

          Comment


            #20
            oleneb mis käigu sisse lükkad

            esimesel käigul olenevalt autost jõudu küll et starteriga isegi kässariga minema roomata

            Comment


              #21
              Ja kässari tuli läheb juba esimeses astmes põlema, kus ta veel tegelikult rakendunud pole.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #22
                Uurisin asja lähemalt, sellel isendil, mida ma näppsisin oli manuaalkastiga käigu sisseununemine välistatud nii: Sõidust tulles kässar peale, võti süütelukust välja uks kinni ja siis nupust suretad, sellega välistatud järgmise käivitusega käigu sisseununemine.

                Comment


                  #23
                  tervist

                  küsin siit samast teemast siis. See laupäev plaanin paigaldada omale distantskäivitusega alarmi Cenmax Vigilant ST-5. mida siinne elektroonika rahvas sellest arvab? goolist otsisin, ei leidnud ühtegi mõistliku ingliskeelset juttu selle vidina kohta.

                  Comment

                  Working...
                  X