Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Soovitused algajaile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Võib olla ,et oli tõesti mõni muu viga. Olen päris algaja, ei oska midagi kindlat kosta. Kurtsin vaid oma muret. Nüüd on see Tänu Tanel´ile likvideeritud ja kõik jälle korras. Aitähh Tanel!
    Sõeludes saab vili selgeks !

    Comment


      #32
      Kui oled Starmani klient, siis edaspidi vaata lisaks üle Starmani leheküljed ka, seal üksikasjalik seletus, kuidas arvutit häälestada (ma mõtlen IE'd ja OE'd).

      Comment


        #33
        Kas teile ei tundu, et TäheMehe võrk on viimasel ajal kuidagi...imelik. Nagu jookseks kokku? Või minu luulud?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #34
          Kas teile ei tundu, et TäheMehe võrk on viimasel ajal kuidagi...imelik. Nagu jookseks kokku? Või minu luulud?
          Ei ole luulud. see ongi viimasel ajal imelik :'(
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #35
            Kas teile ei tundu, et TäheMehe võrk on viimasel ajal kuidagi...imelik. Nagu jookseks kokku?...
            Kui mõtled Starmani, siis pole küll midagi kurta, kasutan iga päev. Kui liitusin, siis algul oli jama, aga hiljem keerati maja peavõimendist sissetulev ja väljaminev tase suuremaks, nii et häiresignaalid ühendust segama ei pääseks.

            Remonditöid teevad öösel ja ikka eelneva hoiatuse ja vabandusega. Üsna harva on olnud telepildi & internetiühenduse katkemisi, nii et see ei sega.
            Olen kuulnud, mõnes majas olevat probleeme. Aga see rohkem nagu ebastandardsetest pidikastidest ja oma-algatuslikest ühendustest. Kui mängitakse telemänge või kui vana teler kiirgab välja, siis on see häiresignaal, mis ei tulene otseselt Starman'ist.

            Kokkujooksmist pole tähele pannud. Kiirused tõusevad, maksan 64Kbit/s eest, saan ca 90Kbit/s (korduvate mõõtmiste tulemus). Nii et, kõik OK.

            Comment


              #36
              Aga mida siis konkreetselt esineb (ma ei esinda Starmani)?

              Comment


                #37
                Minul starman küll korras, algul töötas ilusti siis signaal nõrgenes ja pandi kilpi üks võimendi, nüüd on juba väga kaua aega 5+ ilma mingite katkestusteta.
                Hea ja ühtlane ühendus sellel starmanil, ei kuku koguaeg ära.
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  #38
                  Olen küll ise "mini" -kasutaja, aga ka mul pole probleeme Starmaniga olnud. Ühendus on igati olemas, kiirus on jah nagu ta on, aga ega rohkem ei raatsi maksta ka; saab hakkama: Download kohati 15KB/s.
                  Head susserdamist !

                  Comment

                  Working...
                  X