Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Soovitused algajaile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitused algajaile

    Mõte pole iseenesest uus,aga siiski võix ehk ka Tevalo foorumites olla suurelt ja punaselt kirjas,mida teha enne,kui miskit postitama hakkad.Ehk kaoxid siis ära sellised imelikud postid,nagu:"tahan 500-watist võimu ehitada,aga mida tähendavad transistoril B,C ja E".Loodan,et saate mõttest aru.Päris palju on ka selliseid postitusi,millele on vastus siinsamas foorumis olemas,ainult natuke otsimist.Midugi,mis pattu salata,olen ise ka vahel selliseid poste teinud,et nädal aega hiljem vaju või maa allaEnamasti leiab suurest internetist igale probleemile vastuse,kui natukenegi otsida.Näitex mis mõte on postitusel,kus küsitaxe mingi kivi jalgade asetust???Toxi see sama kivi mark googlisse ja on sul hetke pärast terve datasheet olemas.Iseasi muidugi,kui on tegemist mingi tõesti unikaalse jupiga.Pealegi,keegi potentsiaalsetest vastajatest ei tea küsija probleemi nii hästi,kui küsija ise.Sobiva lahenduse peab igaüx ikka ise leidma.
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    #2
    Midagi KKK sarnast?

    Comment


      #3
      See otsingu süsteem ei tööta millegipärast, olen proovinud otsida mingit vana teemat kui päringule ei ole vastust mida ootasin ,näitab ainult uusi teemasi MIKS?
      ja nii need korduma kippuvad teemad tekivad, aga hea asi on see et need kes enne küsivad oskavad nüüd vastata.
      Hirmsasti tahaks teada?

      Comment


        #4
        Otsinguga on jah selline jama et ei leia mitte kunagi seda mida vaja

        Comment


          #5
          Midagi KKK sarnast?
          Sedamoodi jah.Kuigi,elu on näidanud,et ega selliseid "käitumisreegleid" eriti lugeda ei viitsita.Vist?...
          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

          Comment


            #6
            Kui otsingus tahta vanemaid kirju, siis tuleb ka vastavasse lahtrisse märkida, kui vanasid kirju otsitakse. Pane näiteks mingi 500 päeva ja vastuseid tuleb niimis mühiseb.
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              Mõttetuid postitusi on tõesti hakanud palju tekkima. Foorumiga on liitunud väga palju uusi inimesi, kes elektroonikast midagi ei tea. Suurelt ja punaselt on vaja lisada link kuhugi võhikute lehele, kus õpetatakse skeemi lugema ja jootekolbi hoidma. Registreerimisel võiks olla hoiatus, et ärge küsige stiilis "mul on takistit vaja, milline on kõige parem?", sest sellistele küsimustele ei saa võõras inimeme vastata.

              Comment


                #8
                Otsing täitsa toimis, nagu Madis ütles, tuleb ajavahemik laiemaks märkida, vaikimisi on see 7päeva.

                Comment


                  #9
                  et diyaudio.com foorumis on enne uue teema postitamist vaja teha linnuke kasti, mille juurde on kirjutatud [glow=red,2,300]HAVE YOU SEARCHED?[/glow]

                  ja otsingus võiks vaikimisi rohkem päevi olla kui 7

                  registreerimisprotsess natuke pikemaks teha, et saaks kõigega tutvuda ???
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    registreerimisprotsess natuke pikemaks teha, et saaks kõigega tutvuda ???
                    Kas te arvate, et kui enne registreerimist näidata mõnekümnerealist tingimuste loetelu, et siis muutub olukord paremaks?? Seda pole keeruline tekitada, kuid ma arvan, et valdav enamus paneb kastikesse 'Olen tutvunud ja nõustunud tingimustega' linnukese sisse ilma, et ta seda teksti viitsiks läbi lugeda.

                    Comment


                      #11
                      mitu linnukese kohta teha siis? ja nii, et paari kohta ei pea linnukest panema?
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        Kes tahab see tuleb vist tõesti enne midagi läbi lugemata sisse.
                        Väga raske on inimestele selgeks teha midagi kui nad ei taha seda selgeks saada.
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #13
                          Hinnavaatluse foorumis on suurelt kirjas, et otsi enne kui kirjutad. Mulle igatahes mõjub Samuti võib ju teha mingi KKK, kus olulisemad põhitõed kirjas, ja KKK link peaks igal pool silma kargama. Võiks sisaldada trükiplaadi tegemist, väikest selgitust programmide kohta, nii trükiplaadi kui kastiarvutuse, kõlarite parameetrite seletust vbl seda pisikest voldikut, mida Tevalos jagatakse...Qwerty lehelt saaks kindlasti midagi.
                          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                          Comment


                            #14
                            Hinnavaatluses on selline kodr te kui uuesti mingi korduva teema teed siis "lüüakse näkku" ja kustutatakse teema

                            Comment


                              #15
                              Päris nii julmaks vast esialgu ka minna ei tasu, las foorum kasvab veel, praegu saab veel lihtsalt hea sõnaga hakkama.
                              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                              Comment

                              Working...
                              X