Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Soovitused algajaile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Foorumirahvas peab üksteise vastu kõgest hoolimata sõbralik olema, mitte nagu Torufoorumis, kus 40% moodustab postituste kritiseerimine.

    Comment


      #17
      Just!
      Nagu siin juba mainiti - need kes enne küsisid, oskavad nüüd teistele vastata. Ehk (üks) selle foorumi suurim väärtus?
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        ei tea kus otsas mina enda elektroonikaga oleksin, kui siin foorumis polex nii sõbralikud ja abivalmis inimesed... :-/

        Comment


          #19
          Tänu sellele foorumile olen ikka kõvasti targemaks saanud. ;D
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            #20
            Tänu sellele foorumile olen ikka kõvasti targemaks saanud. ;D
            Samad sõnad, vähemalt tekib julgus asju proovida on hea kui ei pea samasse ämbrisse astuma kuhu keegi on juba astunud. Ja peaga mehed siin foorumis ei pea ka lihtsaid küsimusi tobedaks. Aitähh
            Hirmsasti tahaks teada?

            Comment


              #21
              ma küll alles panin siia ühe postituse, aga unustasin lisada kah midagi.

              Tahaks tõesti tänada neid inimesi kes on igasse küsimusse normaalselt suhtunud.
              ja siis ka minu poolt: Aitähh
              transistor[ätt]starline[punkt]ee

              Comment


                #22
                Arvan, et ei ole vaja pahandada, kui keegi ei oska küsida profilt. Kõik ei ole asjatundjad. Lugedes küsimusi olen aru saanud, et enamusel küsijaist puudub teoreetiline baas ja seega võivad hinnata ennast üle, aga eks ta siin siis õpib ja muutub arukamaks.Isegi staazikad küsijad küsivad tihti aabitsatõdesid, kuigi kirja järgi oleks nagu "foorumi vanakesed". Arvan, et küsijate suhtes peaks olema sallivam.

                Comment


                  #23
                  Ega see "foorumi vanake" tähenda veel "elektroonika vanakest". 25 aastat tagasi ei olnud internettigi, kus foorumeid pidada, elektroonika oli aga küll. Nii,et küsige julgesti!

                  Comment


                    #24
                    Meeldiv on olnud lugeda küsimust (kasvõi väga lihtsat), mis algab eessõnaga (millega tegemist), jätkub asjaliku sisuga (milles probleem) ja lõpuks küsimus. See vähendab ballastpostitusi ja teeb foorumi sisukamaks.
                    Aga KKK võiks küll olla.

                    Comment


                      #25
                      Tänu sellele foorumile olen ma VÄGA palju targemaks saanud. Ja nagu felch ütles, et mina küsisin kunagi ja nüüd isegi oskan juba teistele vastata. Tänu teile!

                      Comment


                        #26
                        Muidugi on foorum ikkagi targematelt nõu küsimise koht, aga see, kui targaks keegi end peab ja kui tüütu tundub kellelegi teiste õpetamine, olgu igaühe oma südametunnistuse asi!
                        Küsija suu pihta ei lööda! (siin ka otseses tähenduses).
                        Kui ei taha, ära vasta!
                        Elagu foorum !
                        Head susserdamist !

                        Comment


                          #27
                          Elagu! Meil on üsna mõmus foorum!
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            #28
                            Loodame, et ta nii ka jääb.
                            transistor[ätt]starline[punkt]ee

                            Comment


                              #29
                              Tegelen elektroonikaga pool sajandit aga internetis olen õnnetu algaja, mõned kuud alles. Kasutan WinXP Home. Microsoft leidis, et "C.....Temp" osas on midagi viltu ja küsis vearaportit. Ei saatnud vaid uurisin ise. Sinna oli kogunenud üle 7800-ja interneti temp-faili. Kustutasin need ruttu kõik ära, ka cookie'd. Ja minu Tevalo foorumis olemise paarikuune karjäär oli lõppenud! Tahtsin uuesti registreerida: uue nimega ei saa - see aadress olevat juba olemas! Vana nimega ei saa - seda nime ei olevat! Ei saa küsima ka. Saatsin paari kohta abipalve.
                              Proovisin oma teise aadressiga - ja praegu olen jälle registreerunud liige. Soovituseks teistele algajatele: ärge kustutage delete'iga nagu mina algul vaid cleanmgr'ga. Nii säilivad tähtsad cookie'd milleta ühendus katkeb.
                              Kuidas ma saaks nüüd hot'i aadressi asemel siia oma endise, starmani aadressi tagasi? (Oleks mugavam Outlook'i kasutada) ???
                              Sõeludes saab vili selgeks !

                              Comment


                                #30
                                Hehee, mina teen igasugustele küpsistele iga päev "delete" ja käin arvuti käsitsi üle ning otsin ajutisi faile.
                                Kõik mis ajutine see läheb kustutamisele ja pole veel midagi sellega seoses juhtunud.
                                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                                Comment

                                Working...
                                X