Teade

Collapse
No announcement yet.

Lampvõimendi Hiinast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lampvõimendi Hiinast

    Tere

    Kui halb mõte oleks tellida ca 250 eurise lampvõimendi hiinast?
    Tahaks lampvõimendi ka lõpuks ära proovida.
    Näiteks selline: https://m.aliexpress.com/item/330465...0Q90.jpg_.webp
    Või tuleb kohe summa kirjutada "koolituskuludeks"

    #2
    Vs: Lampvõimendi hiinast

    https://www.aliexpress.com/item/33046595668.html
    "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

    Comment


      #3
      Vs: Lampvõimendi hiinast

      https://www.uraltone.com/rakennussar...nussarjat.html

      Comment


        #4
        Vs: Lampvõimendi hiinast

        Kui raha on tasub riskida.Ei kiida loomulikult.Hiina värk on nii kui on ja SEvõimendi eest maksta kolmsada on liig.Aga otsustab ikkagi ostja.

        Comment


          #5
          Vs: Lampvõimendi hiinast

          Kui su kõrv on treenitud ja teab, mis on õige heli ning harjunud trasvõimudega, kus moonutustevaba võimsust piisavalt käes ning kõlarid on ka sellised, mis bassi mängivad aga natuke võimsust ka tahava, siis läheb ilmselt üsna otse "koolituskuludeks".
          No aga liiga odavaga ei maksaks ka ennast koolitada, see suht korralikult tehtud, ainult väljundtrafod on kole pisikesed, pärast edasi müües saab natuke ikka tagasi.

          Comment


            #6
            Vs: Lampvõimendi hiinast

            Kui on oskusi ja teadmisi soovitan ikka ise ehitada.Skeeme on mitmesuguseid ja üldkokkuvõttes on kulu siiski vähem kui osta Hiina käkk.Oleneb muidugi väljund võimsusest.Mida rohkem võimsust seda keerulisem skeem.Soovitan ehitada lampidel GU-50.või EL34 nendele skeeme leidub.Ainuke probleem on leida sobiv väljundtrafo.Edu kõigistes tegemistes!

            Comment


              #7
              Re: Lampvõimendi Hiinast

              Oli mul kunagi selline hiinakas https://www.hifiengine.com/manual_li...tube-182.shtml
              tõsi küll Inglismaalt tellitud. Otsustasin proovida, kuna isetegemise mõte läks üle kui liitsin trafode ja teiste komponentide hinnad kokku.
              Valmistoode tuleb soodsam. Sai pisut ümber tehtud. Lõpulambid (KT88) ühendasin trioodi ja tagasiside jätsin ära, samuti sai toiteosa muudetud.
              Mina olin tulemusega väga rahul.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                Mul on täpselt seesama võim, mida teemaalgataja näitas, umbes kaks kuud vahelduvas kasutuses olnud. Mulle selle heli igatahes meeldib, võimsust ka enamvähem piisavalt. Üks nüanss, mida kohe tähele panin, selle kuulamine väsitab peale paari tundi. Võib-olla on helil liiga palju moosi peal Pimedatel õhtutel silmailu pealekauba.

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                  Võtad selle 250.- paned veel 200.- juurde ja võtad minuga ühendust. Saad vaadata, katsuda, kuulata ja pole vaja midagi täiustama ja ümber ehitama hakata. Saad korraliku, väga hea ja töötava võimu pikaks ajaks. Kanal PP 2xGU50 P-max. 45W R - 8 oomi koormusele.
                  viimati muutis kasutaja humax; 20 10 2020, 17:26.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                    Läks juba tellimus teele. Kui võimendi kohal, eks annan teada kuidas pill mängib. Saab reaalse väljundvõimsuse ka ära mõõta.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                      Nonii, sain võimendi kätte.

                      Esmamulje on väga hea, eriti üllatas kui hästi madalaid sagedusi mängib. Helipilt ikka hoopis teine kui transsvõimul. Eks ma siin nüüd pikemalt kuulan. Kesksagedus ja kõrged tunduvad ka kuidagi meeldivalt pehmemad ja huvitavad.
                      Kõlariteks siis vanad head JBL Studio 290.
                      Koostekvaliteet tundub ka üllatavalt hea, 265 euro eest ma ei näe et oleks palju makstud .
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20201028_222137.jpg
Views:	1
Size:	496,2 KB
ID:	873079
                      viimati muutis kasutaja tiidu93; 28 10 2020, 22:24.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                        Tõenäoliselt läheb see korpus ja selle sisu kuulamisel üksjagu soojaks - keri põhi alt ära ja vaata, millise temperatuuritaluvusega lüüdid sinna pandud on.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                          Näeb päris äge välja. Huvitav oleks kõrvutada PP konfiguratsioonis võimendiga ja kuulata erinevust. Ma ei ole aru saanud kas heliliselt oluliselt on midagi vahet kui võimendi on ühetaktiline või vastandtaktis.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                            Nonii, nüüd mitu päeva siin kuulatud.
                            Mis ma ütlen- eelnev kriitika on asjatu.
                            Endal meeldib öösiti muusikat kuulata, siis justkui tänavamüra pole ja kõik hea vaikne. Tõstsin Yamaha RX-397 stereoressiiveri kõrvale ja võrdlesin. Yamahat pidasin ka hea heliga ressiks, tundus et heli täpne, särav, puhas, ilus. Tõstsin mitu korda yamahat ja lampi ümber mitmete laulude puhul ja mis ma märkasin! Yamaha kõlab justkui tehislikumalt, jbl kõlarite kõrged nagu häirivalt sisisevad nagu ma eelnevalt ka teema olin teinud. Lambiga selliseid häirivaid teravaid helisi ei kostu. Kogu sagedusala kõlab pehmemalt ja meeldivamalt ja MADALSAGEDUS on küll ikka super.
                            Mis ma ütlen- nüüd olen lambi usku ja enam ühtki transsvõimu ei taha. Edasi minna siis tahaks vinüüli kuulata ja kui ressurssi tekib, siis mingid suuremad lairibad.
                            Võimendiga väga rahul, hiinast tellitud d-klassi võimendi mis mul on, ega seda ka kuulata ei kannata enam. Eks süües kasvab isu.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Lampvõimendi Hiinast

                              Ära muretse, see läheb üle, võtab natuke aega aga läheb.

                              Comment

                              Working...
                              X