Teade

Collapse
No announcement yet.

Algus lampvõimu projektile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: algus lampvõimu projektile

    Esmalt postitatud fram poolt Vaata postitust
    ei ole nihu siin midagi asi on tõsine!!!!

    Mulle tundub et siin kasutatakse tõesti ainult arvuti kõlareid ja siis kuskil korteris !!!!!! ma elan majas ja tahan siin ka muusikat kuulata mitte hiire viiulit pinistada!!!!
    Hm. Ei ole eriti kompetentne aga siiski.
    Mind jäi kummitama jutt, et "ei ole bassi". Kingaudio bassikad+OnGaku lampvõim oleks soovitus ...või Wavac või mõni taoline, "eksklusiivsem" , võimalik, et siis bassist puudu ei tule aga ei tea kah...ei ole kunagi kumbagi neist kuulnud ja ilmselt ei kuule ka, pead ise vaatama ja uurima.

    Mina soovitaks bassivõimuks mingit piisavalt võimast kärakat, lihtsalt transsvõim. Kasvõi taskukohane lahendus ettejuhtuvatest FET transsidest, saad bassi ja rohkemgi veel. Digivõimu võib ka soetada või mõne PA võimu, 5-6kilo eest saab kasutatud hingitseva 1000W reaalse võimsusega võimu kätte, mõtle sellele.
    -superradical-

    Comment


      #17
      Vs: algus lampvõimu projektile

      Kõlarid tulevad kindlasti uued ja väga hea tunlikusega kas Audese elementidega või mingid muud seda veel mõtlen.

      Võimendi väärtuse all mõtlesin: võimendi ülesehitust ja kogu välimust, peas on väga selge teostus viis mida kindlasti keegi teostanud ei ole ja muidugi kvaliteet heli ja muude asjade pealt(kui tahaks odavat siis ostaks juba Hiinaka ja teeks ümber ).

      Lampide elueakohta niipalju, et ega ma tõesti ei taha 500 tundi ja siis uued peale või ongi nii väikse elueaga?selle koha pealt sooviks nats abi tõesti!

      skeem tema peas minul ei ole

      A klass võim ikka nats paremkui kui SE aga ise olen ikka korraliku SE peale panustanud.
      Ma ei ole veel kuulnud ühtegi lampvõimu heli aga lugenud olen palju!

      Comment


        #18
        Vs: algus lampvõimu projektile

        Jätkuvalt...
        Ühinen samuti AntiV arvamusega - rohkem on parem
        Siin infot: http://www.ultimatemetal.com/forum/e...tube-head.html
        ja otselink kodukale:
        SBOBET Merupakan Situs Judi Bola Online Terbaik Yang Menyediakan Link SBOBET88 Resmi Agen SBOTOP Anti Blokir Untuk Pemain Teruhan Bola Online SBOBET.
        -superradical-

        Comment


          #19
          Vs: algus lampvõimu projektile

          Pole paha!!! selline isend paneb isegi minu tunded möllama!!!!!!!!

          Comment


            #20
            Vs: algus lampvõimu projektile

            Igal ühel omad vajadused ja nõudmised võimsusele ja kvaliteedile, kui estonia lahjaks jääb, siis osta või ehita ise vähemalt paar korda võimsam võimendi ja asi lahendatud. Lampe sul kindlasti vaja ei lähe, milleks koos RRR S100-ga lamp võimu kasutada? Mis muusikat kuulad?
            viimati muutis kasutaja Rom; 03 m 2011, 20:12.

            Comment


              #21
              Vs: algus lampvõimu projektile

              Huvitav palju see 200w lamp ka voolu võtab.Omal 8w ja voolu võtab 190 w.

              Comment


                #22
                Vs: algus lampvõimu projektile

                Jah, et "korralikult" kodus kuulata saaks, peab EE-st suurema peakaitsme tellima.
                Condemn the hive.

                Comment


                  #23
                  Vs: algus lampvõimu projektile

                  Erhm... ehmata meid oma eelarve piiridega- palju oled plaaninud kulutada?

                  Comment


                    #24
                    Vs: algus lampvõimu projektile

                    GU50 sõnad 2006a
                    Teine moment asja juures, millest võiks diskuteerida, on anoodpinge ja voolu suhe. St. mis lambile sobib kõrgem anoodpinge/väiksem vool, millisele madalam pinge/suurem vool (ГУ-50 laulab ilusasti A-klassis 710V/40mA anoodtoitega, 28W anoodil hajumas. Üle selle kipub anood punaseks minema, kuigi kirjade järgi 40W max on)
                    Siin see A klass peitub!!!

                    Comment


                      #25
                      Vs: algus lampvõimu projektile

                      Esmalt postitatud urmoo poolt Vaata postitust
                      Erhm... ehmata meid oma eelarve piiridega- palju oled plaaninud kulutada?
                      Sellisel projektile ma eelarvet ei tee kuna ma olen aru saanud siinsest tögamisest. Laheb kui palju läheb see ju rohkem nagu hobi mitte äri!

                      Comment


                        #26
                        Vs: algus lampvõimu projektile

                        Esmalt postitatud fram poolt Vaata postitust
                        Sellisel projektile ma eelarvet ei tee kuna ma olen aru saanud siinsest tögamisest. Laheb kui palju läheb see ju rohkem nagu hobi mitte äri!
                        müüd maja maha, ehitad hobi korras võimendi, näopeksu korraldavad vanemad või naine.
                        lihtne.

                        Comment


                          #27
                          Vs: algus lampvõimu projektile

                          Küsiks hoopis nii: "Miks just lampvõim?"
                          See, et kuskil lääne audiofiilide ajakirjas on pilt klaaslaual ilutsevast mahagon äärtega, poleeritud aluminiumist karbist, kus uhkelt siravad EL34'jad ja mattmustad kopsikud tagareas, ei tee veel lampvõimendit heaks. Katuseta auto ja hallitanud juust on ka lai mõiste.
                          Kui sa vaatad lampvõimendi ja transistorvõimendi skeemi ja otsustad esimese kasuks, kuna viimane paistab keerulisem ja "on ju vaja trükkplaati teha" oled tiba valel teel.
                          Radiotehnika Sxxx kõlarid on toredad asjad. Paned uhke 2x100W võimendi järgi, oma lemmik loo "mp3 mängija" pealt käima, ning lähed kööki vortsikastet tegema. Eramajas saab sellist asja endale lubada.
                          Lampvõimendiga pole nende kõlarite juures aga kahjuks midagi teha. Nende jaoks on jälle omad süsteemid.
                          See on hea, et eelarvet pole. Nii on kõige parem asju ehitada. Ei pea kunagi minema kompromissile, et paneme siia natuke odavama lüüdi ja siia tagasihoidlikuma pote. Siis jääb paari aasta pärast kirumine ära, et nüüd ei anna see Taiwani pesa ühendust ja korralik ei mahu enam.
                          Jõudu ja edu sellegipoolest, ainult, et... Natuke võiks enne teooriat ka uurida. Suur kihk midagi kohe, nüüd ja praegu ehitada on tuttav tunne, aga ei kipu vilja kandma.
                          Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                          Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                          Comment


                            #28
                            Vs: algus lampvõimu projektile

                            See tuttav tunne, et tahaks kohe midagi vägevat ja keerulist teha, aga see selleks. Nende lampidega 6R3S oli kunagi ajakirjas Radio kuskil 70-ndatel skeem kahe lambiga PP, tööstuslik vist, 100W kui mälu ei peta. Võttis ka algul silme eest virvendama. Pole stiimulit seda artiklit välja otsida, aga kui ma ükskord hiljem selle reguleerimise osa põhjalikult läbi lugesin, mul kadus kohe isu nende lampidega tegemist teha. Igatahes suht lühikese aja järel tuli seal mingit täiendavat eelpingete sättimist teha, et asi kurjaks ei lähe. Ühesõnaga, minu arvamuse kohaselt, kui tahad endale teha üht ilgelt võimast võimendit ja see on sinu isiklik asi, kui võimsa teed, siis üks kõik milliste lampidega, aga mitte nendega. Võin omalt poolt välja pakkuda 200W võimu skeemi 6П45С lampidel, vaja ainult ajakiri skeemiga üles otsida. Jahutamiseks kasutati ventilaatorit.

                            Comment


                              #29
                              Vs: algus lampvõimu projektile

                              Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
                              Väga hea algus lampvõimendi ehitajale on siin. Võiks ehk suisa kleepivaks teha?
                              Kopeerisin siia.
                              Teemaalgatajale: Tee alustuseks valmis näiteks mingi 2W lampvõim, kui tõesti teha ja mässata tahad. Saad hulga kogemusi ja teadmisi.
                              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                              Comment


                                #30
                                Vs: algus lampvõimu projektile

                                Esmalt postitatud Pläsku poolt Vaata postitust
                                Nende lampidega 6R3S oli kunagi ajakirjas Radio kuskil 70-ndatel skeem kahe lambiga PP, tööstuslik vist, 100W kui mälu ei peta.
                                6Р3С PP lülituses, AB klass, on tööstuslikus variandis nimega "Прибой-204". 2x50W, mis on ikka suht kuri võhmavõtmine nendest pirnikestest. Kohati teatakse ka nimega "Пробой"...
                                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                                Comment

                                Working...
                                X