Teade

Collapse
No announcement yet.

Akai AM-17 võimendil heli probleem, eriti bass "lame"?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Akai AM-17 võimendil heli probleem, eriti bass "lame"?

    Tegin sellele Sonyle skeemi alusel kiire simulatsiooni - jääb küll selline tunne, et skeemi on kirjatud vigased väärtused:

    - neutraalasendis (50/50) regulaatoritega:
    Click image for larger version

Name:	SonyTAF550ES neutraal.jpg
Views:	1
Size:	77,9 KB
ID:	872740

    - max asendis regulaatoritega:
    Click image for larger version

Name:	SonyTAF550ES max.jpg
Views:	1
Size:	85,0 KB
ID:	872741

    Parem oleks muidugi see pill RMAA-ga üles võtta.

    Comment


      #62
      Vs: Akai AM-17 võimendil heli probleem, eriti bass "lame"?

      See, mida sa Sony tämbriplokiga arvutis simuleerisid on väärt eraldi tämbrinuppude kasutamise ja (mitte)vajalikkuse teemat.
      1. graafikult loen, et nupud keskasendis/neutraalis siis bassiotsas 3,3dB "üle normi", madalaim taasesituse nivoo on 2500Hz ja kõrged on 1,6dB "üle normi"
      2. graafikult loen, et nupud max, siis bass 13,5bB max, 11dB 100hz, madalaim taasesituse nivoo on 1500Hz ja kõrged on 8dB.
      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

      Comment


        #63
        Vs: Akai AM-17 võimendil heli probleem, eriti bass "lame"?

        Ma ju vihjamisi kribasin, et tegemist võib olla ka skeemivigadega - tulemused on niivõrd ebaloogilised.
        Kõige lihtsam on visata helikaardi otsad peale ja RMAA-ga tegelik olukord üles mõõta.

        Comment


          #64
          Vs: Akai AM-17 võimendil heli probleem, eriti bass "lame"?

          Kus sa ebaloogilisust märkad - kunagi, kui inimene loomade keelt valdas - kirjutati et 2-3dB on kõrvale kuuldamatu/ertistamatu
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            #65
            Vs: Akai AM-17 võimendil heli probleem, eriti bass "lame"?

            Valdav enamus tämbriregulaatorite skeeme, mida ma simuleerinud olen, on regulaatorite keskasendis ilusti suhteliselt sirged olnud. See juhtum tundub "kuidagi kõver" olema...

            Comment

            Working...
            X