Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

    Esmalt postitatud tiidu93 poolt
    Lõpuks tuleb ikka ju vigase lüliti ära puhastada
    Enamikul juhtudest see pooletoobine lüliti kommuteerib relee toitepinget rahuldaval tasemel, kuid signaali jaoks on kontaktid juba kehvad.

    Comment


      #47
      Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

      Härrased, just täpselt nii. Lihtsalt pinge kommuteerimine õnnestub nende lülititega veel piisavalt hästi.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #48
        Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

        Ma kardan et varem või hiljem ikka kaob lülitil kontakt ära oleneb lüliti seisukorrast. Lõpuks on olukord kus hoiad nuppu all et releele jookseks toitepinge peale või relee võib klõbisema hakata ebapiisava lüliti kontakti tõttu .

        Comment


          #49
          Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

          Esmalt postitatud tiidu93 poolt
          Ma kardan et varem või hiljem ikka kaob lülitil kontakt ära oleneb lüliti seisukorrast.
          Varem või hiljem "sureb" iga elektroonikaseade . Need lülitid, mille kontaktitakistused 3...30 oomi vahemikus kõiguvad, peavad väikese relee töövoolule tõenäoliselt veel üksjagu aega vastu.
          Loomulikult peaks probleemi lahendusviis sõltuma sellest, kui kalli või rariteetse seadmega tegemist on - kallimate ja haruldasemate puhul üritaksin ma taastada töövõimet originaalsel kujul. Alla 300-euroste puhul (näiteks) ei tunne aga releestamisel mingeid südametunnistuspiinu.

          Ning minu poolest võib selle jutu vabalt algsesse teemasse siirdada...

          Comment


            #50
            Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

            Just, oleneb lüliti seisukorrast, aga need asjad kuhu releed pannud olen, panevad teadaolevalt küll visalt vastu "suremisele". Mu oma võim üks neist, nagu mainisin, aastast 2011 juba releega. Siin on üks mõttekoht veel - kui palju üldse seda nuppu kasutatakse...? St kuipalju üldse lüliti degradeerumine edasi välja paistab... Mõnelgi juhul on see vaid funktsiooni säilitamise huvides, aga kasutust leiab väga harva (relee üks lülitusmoodus ju tegelikult üldse juhtimist ei vaja).
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #51
              Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

              Teemaalgataja avaldas ja põhjendas oma soovi teema lõplikult sulgeda. Olgu siis nii.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment

              Working...
              X