Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

    Huvitav et me siin mingit õigust taga ajame? Mis õigust? Kelle õigust? Kas ma olen mingit õigust nõudnud?
    Mingit uunikumiklubi peame siin et (tehase)reeglid on ees? Küsija sai kolm soovitust, millest üks tagab küll valitud funktsiooni kuid rikub valikuvabaduse, kaks teist soovitust säilitavad funktsionaalsuse kuid... kuigi ei ole vahet kas lüliti või relee, on miskipärast ühe soovituse juurde mingi ÕIGUS juurde tulnud.

    Ma ütlen teist korda - ootame ära mis rait112 oma võimendist leiab. Niipalju küll veel et isegi kui tämbriploki juures on kokku 9 lülitit, ei pea tingimata kõiki neid üle/ringi tegema, vaid ikka selle/need mis tõrguvad. Milleks näppida asja ms töötab...?
    viimati muutis kasutaja OSX; 07 m 2020, 10:30.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #32
      Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
      See kõlab otseselt pettuses süüdistusena... Tahad sel teemal jätkata?
      See ei kõla mitte kuidagi, see oli otsene küsimus sinule - kui sa oma seadmeid müüd, siis milles seisneb sinu poolt teostatav "hooldus"?

      OSX vahetas need lülitid releede vastu ja sina said sellest närvivapustuse - nii et mida sina oma müüdavate seadmete lülititega TEGELIKULT teed?

      Puurid kesta augu, uputad üle ja lülitad mõned korrad? Jah, nii saab multimetriga mõõtes kontaktitakistuse alla, kuid lamellid on jätkuvalt sitased ja mustad.
      Või joodad kõik lülitid välja, võtad lahti ning puhastad korralikult?

      See ei ole süüdistus, see on sinule küsimus. Seda küsimust ei oleks ma kirjanud, kui sa siin teemas kirema poleks kukkunud.

      Comment


        #33
        Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

        Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
        nii et mida sina oma müüdavate seadmete lülititega TEGELIKULT teed?
        Tead mida, ma olen aus mees ja kui ütlen, et võtan lülitid lahti ja isegi lisan pildid, siis ma seda ka teen!
        viimati muutis kasutaja Scott; 07 m 2020, 07:04. Põhjus: ei pea kõike tsiteerima

        Comment


          #34
          Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

          Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
          Tead mida, ma olen aus mees ja kui ütlen, et võtan lülitid lahti ja isegi lisan pildid, siis ma seda ka teen!
          Ma kahjuks ei ole sinu postitustest sellist ütelust leidnud ega ühtegi vastavat pilti sinult näinud. Aga kui sa nii ütled, siis ma usun sind.

          Comment


            #35
            Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

            Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
            Huvitav et me siin mingit õigust taga ajame? Mis õigust? Kelle õigust? Kas ma olen mingit õigust nõudnud?
            Mingit uunikumiklubi peame siin et (tehase)reeglid on ees? Küsija sai kolm soovitust, millest üks tagab küll valitud funktsiooni kuid rikub valikuvabaduse, kaks teist soovitust säilitavad funktsionaalsuse kuid... kuigi ei ole vahet kas lüliti või relee, on miskipärast ühe soovituse juurde mingi ÕIGUS juurde tulnud.

            Ma ütlen teist korda - ootame ära mis Rait oma võimendist leiab. Niipalju küll veel et isegi kui tämbriploki juures on kokku 9 lülitit, ei pea tingimata kõiki neid üle/ringi tegema, vaid ikka selle/need mis tõrguvad. Milleks näppida asja ms töötab...?
            Kui sulle valmistab raskusi lüliti hooldamise teostamine, siis nii ütlegi.
            Kuus juhet releele külge tinutada oskab iga loll.

            Comment


              #36
              Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

              Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
              ... kui ütlen, et võtan lülitid lahti ja isegi lisan pildid, siis ma seda ka teen!
              Ei mäleta, et sa seda öelnud siin foorumis oleksid, ei mäleta ka sinu poolt ühtegi vastavat pilti (ja mälu on mul "elevandi oma").

              Saad ehk mõne postituselingi panna?

              Comment


                #37
                Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                Postituses #(25) 23 on paar pilti. Need minu isiklikult tehtud, ei ole netist laenatud.
                viimati muutis kasutaja Scott; 07 m 2020, 07:09. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                Comment


                  #38
                  Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                  Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                  Postituses #25 on paar pilti.
                  Selles postituses sa targu ei kirjuta, kas tegu on prügikasti lennanud komponentidega või said nad puhastatud, pilte peale puhastamist sa ka ei lisanud.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                    Need toimivad kenasti Onkyo Integra A-8870 sees. Võimendi on minu käes, huvilised võivad tulla ja veenduda.
                    viimati muutis kasutaja Scott; 07 m 2020, 07:11. Põhjus: ei pea kõike tsiteerima

                    Comment


                      #40
                      Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                      Need toimivad kenasti Onkyo Integra A-8870 sees. Võimendi on minu käes,
                      Tore on ju sinust nuiaga infot välja "peksta" (kuid peale puhastamist pildid oleksid ka kasuks)

                      Aga kuidas oled sa puhastanud neid pille, mida sa siin aegade jooksul müünud oled? Fotod, täpsemad selgitused, mõõtetulemused ehk?

                      Ei, ei ole kohustuslik avaldada, kuid ära siis asjata solvu...

                      Comment


                        #41
                        Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                        Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                        Tore on ju sinust nuiaga infot välja "peksta"

                        Aga kuidas oled sa puhastanud neid pille, mida sa siin pikki aegu müünud oled?
                        Lepime nüüd selliselt kokku, et kõigepealt vabandad avalikult pettuses süüdistamise eest ja siis räägime edasi nagu insener inseneriga (mul ka selline paber taskus, kui sa ei teadnud)..

                        Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                        ...helistas mulle üks sõber kes küsis algatuseks et "noh, võtsid Romil leiva käest ära või?" et sedasi postitama asus .
                        Kas tagarääkimine on nüüd au sees?
                        viimati muutis kasutaja Scott; 07 m 2020, 07:12. Põhjus: järjestikpostitused kokku

                        Comment


                          #42
                          Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                          Ei ole midagi vabandada, sa ei ole oma pillidest mingeid täpsemaid detaile müügiga seoses mitte kunagi avaldanud (osunda lingid, kui vastupidist arvata suvatsed), nii et solvuda pole sul mitte millegi peale.

                          Kena varahommikust teemalugejatele, päeval jätkame.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Pioneer A66-X line straigth lüliti tekitab põrinat

                            Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                            Kui sulle valmistab raskusi lüliti hooldamise teostamine, siis nii ütlegi.
                            Kuus juhet releele külge tinutada oskab iga loll.
                            Nüüd oleme siis lollide juurde jõudnud... tore on, argument missugune. Nii kõva argument, et isegi side taastus ootamatult. Aga mul läks kaheksa juhet relee külge, mis nüüd saab? Mis iseloomustus selle jaoks kvalifitseerub? (retoorika)

                            Hakka või tõesti uskuma et päeval telefonis naljaga öeldu ongi tõsi...

                            Aga nüüd on lugu nii, et teemaalgataja saadab mulle priva kui tahab teemasse lisada mida iganes, siis teen teema lahti. Seniks aga head ööd!
                            viimati muutis kasutaja OSX; 07 m 2020, 10:26.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #44
                              Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

                              Lõpuks tuleb ikka ju vigase lüliti ära puhastada või vahetada, et panna ta releed juhtima. Või sain ma valesti aru?

                              Comment


                                #45
                                Vs: Siin foorumis tohib arvamust avaldada ainult sosinal

                                Esmalt postitatud tiidu93 poolt
                                Lõpuks tuleb ikka ju vigase lüliti ära puhastada või vahetada, et panna ta releed juhtima. Või sain ma valesti aru?
                                Tiidu 999 postitust, aga selline küsimus? Relee juhtimiseks ei ole vaja audiofiilset ühendust... on kontakt või ei ole.
                                Kehv lüliti kontakt võib releed teenida küll, aga audio ei pruugi sealt puhtalt(häirevabalt) läbi tulla.

                                Comment

                                Working...
                                X