Teade

Collapse
No announcement yet.

Ostuabi võhikule - MA, Audes, Klipsch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    paljugi mis härra Veix7. Õhku ja ussiõili on selles hinnas väga palju.

    retail ongi kallis, aga osta neid sadu tuhandeid, saad ühiku hinnas kõvasti alla.

    Mata oma valehäbi maha ja mine pillipoodi ning kuula. Ma soovitan sulle JBL 308P MkII proovida. Terve kari produtsente ei saa nende kiitmisel eksida.
    viimati muutis kasutaja olavsu1; 02 m 2021, 20:49.

    Comment


      #47
      Ma küll usun, et see kari produtsente kiidab seda JBL 308P MkII klausliga, et oma hinna kohta mängivad hästi. THD moonutused on neil ka ikka palju suuremad kui oleks normaalne: https://www.audiosciencereview.com/f...nts-png.91951/

      Comment


        #48
        kui moonutusi tahta siis neid saab igast kõlarist. miks peab üldse sellist signaali sisse ajama, et moonutama hakkab?

        ise ka ei kuula heeblid põhjas või kuulad?

        Comment


          #49
          Ma võin sulle saladuskatte all öelda, et selles kõlaris on STA350 kiviga võim, ainuüksi selle võimu moonutus on liiga suur ja kõrgetest kostuv PWM müra on kuuldav.

          Comment


            #50
            3
            Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
            paljugi mis härra Veix7. Õhku ja ussiõili on selles hinnas väga palju.
            Mul on olnud kolm paari väga häid kõlareid; SA Pandion 30-d, tweeterite hinnad:
            D2905/9900X7, Scan Speak, hind momendil 169 eurot tükk
            Kudos Super 20, Seas Crescendo 2, 340 eurot tükk
            Marten Miles 3, Accuton, 240 eurot tükk

            Peale nende kuulamist odavamaid kahjuks enam ei kannata kuulata.
            Minu arust nendes hindades ussiõli pole, aga ju sa pole sellisel tasemel kõlareid lihtsalt omanud.

            Comment


              #51
              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
              Õhku ja ussiõili on selles hinnas väga palju.
              No muidugi, kvaliteetseid kõlareid pole olemas, kõik on õhk ja ussiõli. Aga vot odavad monitorkõlarid on väga kvaliteetsed ja pole grammigi õhku sees, firmad teevad heategevust.

              Võtame näiteks 3-4k€ Focali/Adami/PSI vms midfieldi, seal on siis ka ühe nulli jagu õhku ja ussiõli?

              Comment


                #52
                Väga huvitav lugemine siia tekkinud.
                Tunnistan, et ruttasin ja sain kaubale ühe siinse kasutajaga ja tõin Klipschid ära. Helipilt oluliselt parem, kui vanade ns-777'tega, aga.. seda punchi mida otsisin pole ikka. Ehk siis pean teie pädevust tunnistama ehk ress ilmselt ei suuda... Mõte liigub praegu riiulikad ja sub ?
                Või.. kas leidub (stereo)võim koos dac'ga, mis oleks ülesande kõrgusel aga jääks pidusena ca 500 rahaühiku piiresse?

                Comment


                  #53
                  Võin pakkuda uueväärse Advance Acoustic X- i90, 250 euroga. Saad kodus proovida ja kui ei sobi saad raha tagasi.

                  Comment


                    #54
                    Kuna sul juba üks Marantz on, siis selline vist sobiks juurde küll: https://www.okidoki.ee/item/marantz-pm8006/10839484/

                    Mul oli kunagi samasugune KI Pearl, tegi pauku küll.

                    Comment


                      #55
                      Esmalt postitatud zaitz poolt Vaata postitust
                      Väga huvitav lugemine siia tekkinud.
                      Minu arust õelmat ja inetumat foorumit ma pole lugenud...Mitte et ma ise süüst puhas oleksin, aga siin foorumis tulevad eestlaste halvimad küljed välja.
                      Hea, et midagi kasulikku teada said.

                      Comment


                        #56
                        Esmalt postitatud zaitz poolt Vaata postitust
                        sain kaubale ühe siinse kasutajaga ja tõin Klipschid ära. Helipilt oluliselt parem, kui vanade ns-777'tega, aga.. seda punchi mida otsisin pole ikka. Ehk siis pean teie pädevust tunnistama ehk ress ilmselt ei suuda... Mõte liigub praegu riiulikad ja sub ?
                        Väga tõenäoliselt ei ole probleem ainult ressis vaid ka kõlarites, ruumis ja kõlarite paigutuses selles ruumis.
                        Kas kõlarid on need samad RP-280F? Vaadates selle numbreid, ei loodaks sealt kuigi head bassi.



                        Comment


                          #57
                          Ühendasin eile kõlarid bi-amp skeemi alusel ringi, no minu kõrva jaoks läks asi oluliselt mahlasemaks. Pealegi, ma ei tea, kas platseebo või mitte, ress ei lähe enam kuumaks vaid on mõistlikult soe.

                          Comment


                            #58
                            Millega teler ja teised seadmed (kui neid on) ühendatud on ressiiveriga? Kui ei ole digitaalselt ühendatud, siis soovitan proovida, vähemalt teleri puhul kindlasti.

                            Comment


                              #59
                              Lõdvikutest rääkides.. uurisin pealiskaudselt seda teemat ja meelde jäi, et vaht rikneb u. 10...20 aasta jooksul, kumm 30...50 aastaga.

                              Comment


                                #60
                                Olukord selline, et Yamahad on läinud ja asemele tulid SVS Prime riiulikad ja lisaks ka SVS sub, selle osa jätaks esialgu paika.
                                AV res on aga läinud ja kõlarid seisavad jõude. Soovitage nüüd võimu, hea kui oleks int. DAC'iga. Raha jällegi raisata ei taha ja ütleks ülemiseks piiriks 500 euroraha, hea meelega sobib ka kasutatud tehnika, kui nii saab parema tulemuse. Olen ringi sobranud, aga need 40-50W võimsusnumbrid lihtsalt psühholoogiliselt ei meeldi... Äkki on kellegil midagi mõistlikku üle, pakkuge !

                                Comment

                                Working...
                                X