Teade

Collapse
No announcement yet.

Ostuabi võhikule - MA, Audes, Klipsch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kui aga teemaga tegeleda, siis oleks hea leida mudel, mis on mõeldud mängima seina ligidal, mul oli kunagi Kudos Super 20, mille võis ja isegi pidi panema 10 cm kaugusele seinast.
    Tal avanes inverteriava alla, samas seda ei saa näitajaks pidada, SBIR tekib igaljuhul, sõltumata sellest, kuhu inverter avaneb. Parim variant oleks sellisel juhul suletud korpusega kõlar või siis seinapealne (on the wall) mudel. Mul endal on B kõlarikomplekt System Audio Exact, mida saab kasutada kas keskkõlarina või siis põhikõlaritena. Annavad suurte põrandakõlaritega võrreldava helivälja ja subwooferit ei vaja. Selliseid kõlareid eriti liikvel ei ole.
    Lisatud failid
    viimati muutis kasutaja Veix7; 30 m 2021, 21:19.

    Comment


      #17
      Esmalt postitatud zaitz poolt Vaata postitust

      See juba hea info, äitähh. Kuigi, siin puudub paralleel, kas antud Klipsch või Silver 10 oleks parem valik? Silver 10 on muidugi ka juba paigutuse kitsenduse tõttu välja praagitud.
      Või on kõik antud hinna eest kehvemapoolsed tooted?
      Silver 10 on selle raha eest hea kõlar, minul oli ta mitu aastat, Klipschil on muidugi hea tundlikus, aga ma ei ole seda mudelit kuulanud, aga kui kahe 8 tollise bassika resonants põrkab tagant vastu seina, ega see hea pole.

      Comment


        #18
        investeeri korralikku ressi. https://www.mcintoshlabs.com/product...ocessors/MX100

        ebay's on niisugune saadaval: https://www.ebay.ie/itm/154627252792...cAAOSwqVphIQYv

        sellele saab juba väga kena heliga kõlareid valida.....

        Comment


          #19
          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          investeeri korralikku ressi. https://www.mcintoshlabs.com/product...ocessors/MX100

          sellele saab juba väga kena heliga kõlareid valida.....
          See pole ress vaid protsessor, võimendeid seal sees pole. Aga jah, mulle jääb arusaamatuks, miks valitakse 2.0 heli jaoks ressiiver?
          Minul isiklikult on see Marantz 6010 ainult Dolby Atmose pärast, muusikat ma läbi selle ei kuula, selleks on korralik DAC ja stereovõimendi.
          viimati muutis kasutaja Veix7; 30 m 2021, 22:02.

          Comment


            #20
            minuarvates võiksid kõigil sellistel asjadel olla vaid TRS ja XLR väljundid. saaks normaalseid aktiivkõlareid järgi ühendada ja jääks ära pidev võimude ja passiivkõlarite omavahelise sobivuse katsetamine. millepeale kõvad summad magama pannakse.

            Comment


              #21
              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
              minuarvates võiksid kõigil sellistel asjadel olla vaid TRS ja XLR väljundid. saaks normaalseid aktiivkõlareid järgi ühendada ja jääks ära pidev võimude ja passiivkõlarite omavahelise sobivuse katsetamine. millepeale kõvad summad magama pannakse.
              Neil aktiivkõlaritel on üks viga, nad töötavad D-klassis ja kahjuks ma pole veel kuulnud D-klassis mängivat kõlarit, mis mulle meeldiks.

              Eelmisel suvel Norras, Kristiansandis külastasin Soundgardeni poodi, kus oli viis kõlarite kuulamiskohta. Kuna mul olid sellel ajal System Audio Pandion 30-d, tahtsin ma neid võrrelda System Audio Legend 40.2 Silverbackidega, mis muuses sellel aastal võitsid EISA auhinna kui parimad aktiivsed põrandakõlarid.
              Sain valida ise tahvelarvutist läbi Tidali endale meeldiva loo ja kuulata. Ja vaatamata äärmiselt võimsale helile mulle midagi seal ei meeldinud, just kõrgemas otsas, igaljuhul ma ütlesin neile, et Pandion on parem, mille peale ütles töötja ka , et loomulikult, Pandion on hea, ta ise müüs neid aastaid tagasi. Siis tulid poodi mingi noorpaar ja soovis kuulata Klipschi riiuli aktiive, jälle oli midagi minu arust imelikku.
              Lühidalt D-klass ei ole veel minu arvates AB klassiga võrdne, promost hoolimata.

              Comment


                #22
                liigub ka ab klassiga aktiive. endal on ja ei kurda üldse.

                André Rieu & His Johann Strauss Orchestra performing Old Comrades (Alte Kameraden) live in Maastricht. Taken from the DVD "HAPPY BIRTHDAY! A celebration of 2...


                see on peamine stiil mida kuulan, üks parimaid kohti tollest kontserdist.
                viimati muutis kasutaja olavsu1; 30 m 2021, 23:22.

                Comment


                  #23
                  Mehed! Mulle meeldib, et lendate kõrgelt, aga olete nüüd täiesti minu liigast väljas. Jutt käib 1000€ eelarvest, et parandada olemasolevat setupi, seega 3-5k maksvad võimendid on kahjuks täitsa kosmos Mis puutub ressiiver vs stereovõim arutellu, siis siin on tegu puhta teadmatusega ja järgmine kord võtan seda tõsiselt arvesse. Samas ei saa ikka aru kuidas ressiiver, mis on 110W kanalisse ei suuda siis võimendada kõlared, mis on soovitavalt 50W-150W võimu taha mõeldud.

                  Comment


                    #24
                    Yamaha 777 – unusta ära, stereovõimendi neid ei päästa.

                    Click image for larger version

Name:	gr_big0.gif
Views:	283
Size:	16,8 KB
ID:	1115832

                    Ülevaates on ühe ostja retsensioon “Väga hea ülemine register, kristalselt puhas, head keskmised. Bass on nõrgavõitu, kuid õige, puhas, värvitu heli“. Imestan, kas selliste graafikutega on neil tõesti austajaid? Mõõtmiste järgi on bass 70Hz -3dB, midbass + tweeter ei ühindu krossooveriga, nad on justkui vastandfaasis. See on selge möödapanek krossoveri väljatöötamisel.


                    Selliste mõõtmistulemustega peaks kõlar mängima liialt eredalt vaevukuuldava bassiga.

                    Igal juhul Audes 037 on parem kui Yamaha aga 1000 euri Audes 037 eest on liig mis liig.

                    Tule oma resiiveriga minu juurde, saad erinevaid SB Acoustics komplekte kuulata , https://sbacoustics.com/product-cate...coustics-kits/

                    SB Acoustics EKA Ceramic by StereoArt riiulikõlarid mängivad kordades paremini võrreldes kogu sinu nimekirjaga.
                    Click image for larger version

Name:	sb-acoustics-ceramic-eka-special-edition-finetuning-by-stereoart.jpg
Views:	319
Size:	68,7 KB
ID:	1115834 Click image for larger version

Name:	Tw-axis-1m+nearfield-woofer+port-SPL.gif
Views:	283
Size:	26,7 KB
ID:	1115839
                    EKA-s väljuhääldid on väga sarnased Marten Oscar Duo-ga (7000$), https://www.stereophile.com/content/...uo-loudspeaker
                    Mõõtmised ja kõlavus on Martenitest isegi kõrgemal tasemel.

                    TV/kino vaatamiseks on mõistlik lisada keskkõlari ja wooferi. Hea subwoofer on kino vaatamisel vajalik, vastasel juhul pole võimalik terviklikku helipilti luua.

                    3.1 riiulkõlaritega süsteem on huvitavam kino mängimisel, kui lihtsalt suured põrandakõlarid. Stereos annavad riiulikõlarid kõik nüansid paremini üle.

                    Kirjuta sõnumitesse, kui oled huvitatud

                    Lisatud failid

                    Comment


                      #25
                      Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                      Üldjuhul järelturul langevad ka absoluutsesse tippklassi kuuluvate kõlarite hinnad näiteks viie aastaga poole võrra. Küsitud hind sobib pigem Audes Bluesile.
                      Konkreetne mudel on ikkagi algotsa mudel, heaks on teda raske nimetada. Eestis oli ta hind kusagil 5000 krooni. Ka kaugus seinast peaks olema 50 cm. Aeg ei mõju ka valjuhääldite kummist lõdvikutele hästi.

                      Mis puutub tehnoloogiat, siis loomulikult on see 20 aastaga arenenud
                      Mida hekki ? Mis nende kummist lõdvikutega siis juhtub ?
                      Sa oled bluesi ja 037 võrrelnud kõrvuti ? Siiski nõustun seiskohaga et 1000.- on 037 eest ilmselge liialdus maksis omal ajal siiski mitte 5000 vaid mina mäletan siiski hinda 8000 krooni
                      ​​​​
                      Sorri teemaalgatajale aga ülejäänud pakutud kõlarid on lihtsalt prügi.

                      Comment


                        #26
                        Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust

                        Mida hekki ? Mis nende kummist lõdvikutega siis juhtub ?
                        Kumm on selline materjal, millele aeg hästi ei mõju. Väheneb elastsus, tekivad praod jne.

                        Kui saladus pole, mis kõlarid sul endal on?

                        Comment


                          #27
                          Esmalt postitatud D.D.D. poolt Vaata postitust
                          Mõõtmised ja kõlavus on Martenitest isegi kõrgemal tasemel.
                          Oled neid kõrvuti võrrelnud?

                          Comment


                            #28
                            Mingi võimalus on olemas, et neis mõlemis on samad valjukad kasutusel?

                            Comment


                              #29
                              Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                              Mida hekki ? Mis nende kummist lõdvikutega siis juhtub ?
                              otsese päikesevalguse eest tuleb kaitsta. UV sööb kummi ära.

                              minuomad on päikese eest varjatud vana voodilinaga ja ma ei märka välisel vaatlusel lõdvikute vigastusi. kõlarid on 6 aastat vanad ostetud: 16.09.2014 Teliast (siis kui nad lahkemad olid eritellimusi vahendama)

                              Comment


                                #30
                                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                                Mingi võimalus on olemas, et neis mõlemis on samad valjukad kasutusel?
                                Samad valjukad on kasutusel, Martenil sisemine kaabeldus Jorma Design, mis samuti neile kuulub. Filtrites loomulikult kuld ja hõbe kondensaatorid, korpus 25 mm paks.
                                Kui KIT nii hea on , andku tuld ja hakaku turustama, ainult see on ühe otsa pilet, sama, mis moditud kõlarite müümine.

                                Comment

                                Working...
                                X