Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika 001 lugulaul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

    Kui keegi peaks midagi sellist jäätmejaama viima hakkama, siis ma kruviks enne käpa maha.
    Käppa tarvis ühe 78p/min projekti jaoks.

    Comment


      #32
      Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

      Esmalt postitatud oovi1220 poolt Vaata postitust
      Mingi hetk ärkasin, vaatasin peeglisse - selge, 001 positiivne.
      Teema autor on endale diagnoosi määranud. S.T jäätmejaam ei ole päevakorras.
      Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

      Comment


        #33
        Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

        Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
        See riist nõuab elastset (venivat) rihma.
        Väga õige. Kusjuures sobiv pikkuse ehk pingsuse vahemik on üsna kitsas.
        Liiga pingul - mootor ei jaksa vedada ja kiirus kõigub ja ei lähe paika.
        Liiga lõdva - hakkab libisema.
        Libisemise vastu saab võidelda kampolipulbriga. Doseerid sellega üle - tekivad klimbid ja konarused ja kleepumine.
        Igavene jama ühesõnaga.
        Uue ja värske originaalrihmaga töötab väga hästi. Aga see riik kes neid tootis, lõppes 30 aastat tagasi.

        Comment


          #34
          Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

          Üllataval kombel töötab selle miteveniva hammasrihmaga. Kuidas muk õnnestus paras pingsus saada on endalegi arusaamatu. Hambad kindlustavad hea haardumise ja jätkukoht ei tekita jõnksu, kuna rataste läbimõõdud onpiisava ja ketas raske. Näis, kaua peab.

          Comment


            #35
            Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

            Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
            Üllataval kombel töötab selle miteveniva hammasrihmaga.
            Taldriku pöörlemine ei ole veel töötamine.

            Selle aparaadi mootor veab suurte jõnksudega - parandage mind kui ma eksin.
            Veniv (mälu järgi valge) rihm pidi algselt ilmselt nende jõnksude ülekannet taldrikule amortiseerima. Jäiga rihma kasutamisel kantakse need veojõnksud taldrikule üle intensiivsemalt kui algselt kavandatud. Kas selline funktsionaalsus "töötamiseks" liigitada, on suuresti isikliku eelistuse teema.

            Aga kui mu pillil algne rihm 80-tel lõplikult töölepingu üles ütles, lõikasin ma jalgratta sisekummist (lohvist) riba, mille pikkuse seadsin parajaks kirjaklambrist painutatud klambriga. Toona "käis küll".

            Comment


              #36
              Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

              Kõik on õige, teoorias. Oma imestuseks töötas see jäik rihm ja helis ei avaldunud. Ilnselt pllditaldriku suur mass ei lase jõnksuda. See ilma aeglustuseta ülekanne on küll kummaline, set mootori juhtpulsside sagedus on 13,.. Hz (3faasi). pisutki aeglustav ülekanne oleks jõnksumist vähendanud.
              Mul on rihma jätkuks kirjaklambri asemel kinnipigistatud traadist aas. Meetrijagu vinüüle kannatab kuulata küll. Siin anti vihje oomipoe kohta: kui asja on ostan uue rihma.

              Comment


                #37
                Vs: Radiotehnika 001 lugulaul

                Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
                Siin anti vihje oomipoe kohta: kui asja on ostan uue rihma.
                Serigo veebipoes on ka lamerihmasid.

                Comment

                Working...
                X