Teade

Collapse
No announcement yet.

Sojuz 110 juhtimine ei toimi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Oli huvitav lugeda aga lõpp on puudu-Kas makk ärkas lõpuks ellu ?

    Comment


      #62
      Ei......
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #63
        Tere kõigile.
        Mure järgmine,minu kätte sattus üks Sajuz110, algul mitu päeva tõõtas nagu peab ja siis tekkisid mõningased vead.
        Kui sisse lülitada siis stop nupu kohal süttib roheline LED mis mõne sekundi põleb ja siis vaikselt hääbub.Klahvid toimivad,mängib kerib...Kui mängu asendist stop vajutada jääb seisma küll aga ei pidurdu vasak lindipool.Kui kerimiselt vajutada stop ,siis pidurdab,süttib roheline LED ja see kustub mõne sekundi pärast .Magnet rakendub ja pidur jääb peale,taasesituse pealt stop,siis magnet ei rakendu ja ei pidurda.Seletus läks pikaks.Küsimus selline et kus kohast peaks viga otsima?
        +15 ja -15 on olemas ja 9V ka.Kas pean viga otsima plaadilt A2 või A3 või kuskilt mujalt?
        teine küsimus veel .Kiiruse reguleerimise plaadil on kontrollpunkt millelt mõõdetakse toonvõlli mootori sagedust.19 kiirusel on see 978 Hz ja kiirusel üheksa peaks see olema 489Hz aga kiirusel üheksa ei näita see mingit sagedust.Minu arust on mõõtmiseks ainult üks koht mõlema kiiruse jaoks.
        viimati muutis kasutaja Lambiloksutaja; 20 12 2020, 01:13.

        Comment


          #64
          Sojuzide tüüpviga - pistikud. Oksüdeeruvad.

          Aga mida olen veel tähele pannud. Alaldussillad muutuvad juhuslikult poolperioodalalditeks. Ehk viga avaldub soojenedes.

          Kiiruse mõõtmisel peab ikka mingi sagedus olema. Kui mootor seiab, on 0. Kas käib ringi ?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #65
            Vahepeal on hulga vett merre voolanud ja lundki on sadanud ja oma Sajuzi loogika sain ka tööle.A2 plaadil oli K561LA9 kivi ära minestanud.Osaliselt töötas osaliselt mitte.Asendasin kaasaegsega ja nüüd töötab.
            Nüüd on üks teine küsimus,kas kellelgi on kogemust klaas-feriit peadega,sellel makil on sellised peal ja mulle tundub et nende jaoks peaks olema veidi teistsugused peade hoidikud.Pead on oma pesadest veidi liiga palju väljas,nii et lint ei toetu osadele juhtpuksidele vaid on nendest oma pool sentimeetrit eemal.

            Comment


              #66
              Aga miks peaks lint toetuma juhtpuksile ? Peaasi, et need aitavad lindi kõrgust hoida.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment

              Working...
              X