Teade

Collapse
No announcement yet.

Sojuz 110 juhtimine ei toimi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

    Mulle meenus seoses loogikaga üks vana anekdoot:

    Istus kord karu kännu peal ja jänes läheb mööda. Karu küsib jäneselt:"Kuidas elad?" Jänes:"Ma läksin ülikooli loogikat õppima." Karu:"Mis see loogika on?"
    Jänes:"Kas sull tikku on?"
    K:"On."
    J:"Järelikult teed suitsu kaa?"
    K:"Teen."
    J:"Kui suitsu teed siis jood viina kaa?"
    K:"Joon."
    J:"Kui viina jood siis vaatad naisi kaa?"
    K:"Vaatan."
    J:"No kui naisi vaatad siis paned taha kaa?"
    K:"Panen."
    J:"Järelikult pole sa impotent".
    "See ongi loogika," ütleb jänes ja lahkub. Varsti tuleb
    rebane ja küsib:"Mis uudist ka on?"
    K:"Jänes läks loogikat õppima."
    R:"Mis see loogika on?"
    K:"Kas sull tikke on?"
    R:"Ei ole."
    K:"Hähh - IMPOTENT!"

    Comment


      #47
      Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

      Karu:Kas sul tikke on?
      Rebane: Ei ole.
      Karu: Järelikult 110 juhtimine ei toimi!

      Comment


        #48
        Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

        See on suurepärane et Te nii toredaid anekdoote teate ja neid ka modifitseerida suudate.

        Aga ühe riista parandamiseks, ümberehituseks või uuesti konstrueerimiseks
        võiks olla natuke kasu ka digitaalloogika mõistetest.
        Näiteks võiks teada mismoodi käitub
        JA,VÕI, Ei, Välistav VÕI
        Ei segaks ka mõned teadmised trigerist.

        Kui asi huvitab ja 110 või mõni muu spidomeeter ootab käivitust siis võiks tutvuda
        http://et.wikipedia.org/wiki/Digitaalloogika
        Abiks ikka.

        Comment


          #49
          Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

          Põhimõtteliselt olen seisukohtadega päri, sest ei saa ju inimest sundida ahju kütma, kui ta külma ahju juures isegi väriseda ei viitsi ! JOKKI!

          Comment


            #50
            Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

            Kas keegi ütles, et ma ei taha sellega enam tegeleda? Ise ma võtsin selle ja ise pean ka mängima saama.
            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

            Comment


              #51
              Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

              Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
              Kas keegi ütles, et ma ei taha sellega enam tegeleda? Ise ma võtsin selle ja ise pean ka mängima saama.
              Pakuks algatuseks ühe hea raamatu http://www.upload.ee/image/4293796/Raadiopraktika.djvu

              Comment


                #52
                Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                Kuulge makip.. hoolikud äää.. Tulen järjekortselt ühe debiilse ideega lagedale Kuna õige makihoolik demagnetiseerib oma maki detaile iga nädal, siis mina mõtlesin aga mul jäi ju värviteleri lammutamisest üle demagnetiseerimisaas kui seda nii saab nimetada, no see mis nagu kineskoobi ümber on, no ja ma panen ka selle maki esipaneeli alla nii et ta igast nurgast läbi jookseb, siis iga peale sisselülitamist demagnetiseerib maki uuesti ära
                Ok.. nali

                Aga muidu üritan Arduino ja Sojuziga tutvusi sobitada, tundub seega lootustandvam kui originaalskeemi järgi ajada, mis pealegi kubiseb insisneeride hommikusest pohmellusest ja peavalust, muidu tundub et muudmoodi ei saagi töötada kui õhust ja tingimusteta armastusest .
                viimati muutis kasutaja RaunoK; 12 02 2015, 19:10.
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #53
                  Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                  Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
                  Kuulge makip.. hoolikud äää.. Tulen järjekortselt ühe debiilse ideega lagedale Kuna õige makihoolik demagnetiseerib oma maki detaile iga nädal, siis mina mõtlesin aga mul jäi ju värviteleri lammutamisest üle demagnetiseerimisaas kui seda nii saab nimetada, no see mis nagu kineskoobi ümber on, no ja ma panen ka selle maki esipaneeli alla nii et ta igast nurgast läbi jookseb, siis iga peale sisselülitamist demagnetiseerib maki uuesti ära
                  Ok.. nali
                  .
                  Siis saad pärast iga sisselülitust alustada puhtalt lindilt.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #54
                    Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                    Tuleb ketaste taha fotoandurid installeerida, mis ei lase demagnetiseerida
                    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                      Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
                      ..mis pealegi kubiseb insisneeride hommikusest pohmellusest ja peavalust, muidu tundub et muudmoodi ei saagi töötada kui õhust ja tingimusteta armastusest .
                      See lihtloogikaga skeem on väga töökindel ja lollikindel. Ütlen teist või kolmandat korda - tee kõigepealt selgeks mehaanika (mootorid, elektromagnetid) režiimid kõikides olekutes, pane kirja ,. kuidas neid juhtida, kuidas peaksid need muutuma režiimi vahetamisel. Arduino on muide lisamüraallikas.
                      Mina tegin oma Olimpile uue protsessorjuhtimise, sest mul polnud teist (venalaste spets mikrokontrollerid ) valikut !!! Sul on.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #56
                        Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                        No need režiimid tegin ikka juba esimese ütlemise ajal endale selgeks ja panin kirja, kuna teiseks korraks võib osa teadmistest kaduda.

                        Mis arduinol viga on? Seal saab ka uusi võimalusi proovida kui nupp nokib.
                        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                          Kas Sul maki taasesitusvõimendi töötab ? . Lae arduinole mingi ledi vilgutaja vms jama sisse ja ühenda see tööle maki toite pealt (+15V on võtta ja sobib nagu rusikas silmaauku). Seejärel pane see plaat suvalisse kohta maki sees (mida lähemale taasesitusvõimendile või -peale , seda vingem) ja....kuula.
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #58
                            Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                            Mul hetkel täielikult pulkadeks võetud. Aga, kui toite vahele üks korralik filter kas ka siis annab häireid?

                            Muidugi, kui asi väga hull on, ei saa isegi eraldi trafot ja kinnist metallkarpi koos varjestatud sisend/väljundjuhtmeteid välistada.
                            viimati muutis kasutaja RaunoK; 13 02 2015, 13:18.
                            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                              Asjal on päikselisem pool ka.Kui vaadata mis rabelung ühe Sojuzi ümber hetkel Ostas käib siis on Rauno makk isegi pulkadena investeering tulevikku.Arvutasin palju minu oma väärtus kordades on kasvand ja pühkisin talt hellalt tolmu ning õlitasin puitosad üle.Pensionisammas ikkagi.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Sojuz 110 juhtimine ei toimi

                                Ei ma ei kuritarvita moi lahket meelt! Ta on nii ka ilus lihtsalt vaatmasiseks, nt ühikas oli ta mul aukohal kassetika peal.
                                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                                Comment

                                Working...
                                X