Teade

Collapse
No announcement yet.

Kassettmakkide top 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Kassettmakkide top 10

    Kus asud.

    Comment


      Vs: Kassettmakkide top 10

      Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
      Kirjuta natuke täpsemalt-mis asi ja mida.Kui saad pane pilt ka.
      mõned telefonipildid, mis küll miskipärast indikaatorite värvid väga plassiks teeb
      Click image for larger version

Name:	eumig 900 11.jpg
Views:	1
Size:	130,1 KB
ID:	867677Click image for larger version

Name:	Eumig 900.jpg
Views:	1
Size:	297,9 KB
ID:	867678

      Edit: Üks huvitav asi on testsignaali generaatori sagedus. Kõigi nende erinevate nimede all müüdavate makkide tehaseandmed pidavat ütlema (endal kõiki manuaale loomulikult ei ole), et 400Hz ja 10KHz, aga mõnedel (konkreetselt Erresel näiteks) pidavat kirjutatud olema 14KHz (400 on ka muidugi). Netis öeldakse, et tegelik signaal on kõigil 10KHz. Eumigil on ka paneelil 10KHz. Iseenesest pole väga määrav asi, aga omapärane ikkagi.
      viimati muutis kasutaja estest; 09 12 2013, 12:14.

      Comment


        Vs: Kassettmakkide top 10

        Eumig nüüd kapipeal-mediatori kohapeal.Keerame vinti ikkagi veel juurde-eumig parema heliga kui mediator.Heli avaram ja keskosa natuke selgem kui mediatoril.Et siis nr.1 eumig fl-900.Teine siis mediator 3780-edasi tükk tühja maad ja sii pioneer f950 ja alles siis palju kiidetud naka dragon.Tänud kasutajale estest.

        Comment


          Vs: Kassettmakkide top 10

          Saanud mõni aeg kuulda Sony TC-K750ES apastraati ja minu kõrv pole hetkel paremat kuulnud.

          Comment


            Vs: Kassettmakkide top 10

            Siis sa oled alles taevatrepi esimesel astmel.

            Comment


              Vs: Kassettmakkide top 10

              Esmalt postitatud heikss poolt Vaata postitust
              Saanud mõni aeg kuulda Sony TC-K750ES apastraati ja minu kõrv pole hetkel paremat kuulnud.
              Arvan, et TC-K690 on peaaegu sama hea.
              www.automobilia.ee

              Comment


                Vs: Kassettmakkide top 10

                Esmalt postitatud alfons poolt Vaata postitust
                Arvan, et TC-K690 on peaaegu sama hea.
                Veomootorid totaalselt erinevad, Dolby kivid erinevad (signaal käib alati läbi Dolby ja selle kvaliteet on oluline), kahtlustan, et need erinevused pole 690 kasuks.

                Comment


                  Vs: Kassettmakkide top 10

                  Olen ka seda mõelnud, et kas valmimisaasta on ka oluline ehk 80-datel tehti paremaid pille kui 90-datel?

                  Comment


                    Vs: Kassettmakkide top 10

                    Tegelikult on 90 aastate pillidel mehaanika ja kasutusmugavus parem.Kogu asi on nendes kivides mis peale helipead on vahele topitud.Minu pillid puhtalt transside peal ja heli on lahtisem ja avaram-ilmselt ka kanalite läbikostvus on väga väike.Ja teine mis väga oluline asi on helipea.Eumigi ja mediatori vahe on ainult helipeas-eumigil pidi olema eriti hoolikalt valitud helipea.Keegi võiks sony es seerile teha uue eelvõimu peale helipead ja usun ,et tulemus on kordades parem kui tehase eelvõimuga.

                    Comment


                      Vs: Kassettmakkide top 10

                      Ühte asja olen veel tähele pannud, et Sony ES seeria euroopa mudelid on 6-7 kilo, aga jaapani mudelid 12-13 kilo. http://www.analogaudio.narod.ru/handbook/sony.htm

                      Comment


                        Vs: Kassettmakkide top 10

                        Varsti tuleb siis arvustus Dual c846 vs. Eumiq FL-900.

                        Comment


                          Vs: Kassettmakkide top 10

                          Ei ole midagi võrrelda.See dual ei ole minu kõrvadele.Võrreldes FL-900 kaotab dual osa pille ära.Peale välimuse ei ole seal midagi.M.O.T.T.

                          Comment


                            Vs: Kassettmakkide top 10

                            Selge, saasta maki olen soetanud. Dual 1462. Aga heli parem kui AZ7-l.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              Vs: Kassettmakkide top 10

                              Palun andke Technics M250 ka hääl :P
                              Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                              Comment


                                Vs: Kassettmakkide top 10

                                Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                                Selge, saasta maki olen soetanud. Dual 1462. Aga heli parem kui AZ7-l.
                                Ei ole saast makk.HI-FI on see kindlasti.Parema heliga kui enamus.Isegi dragoni heli oli viletsam kui Eumigil.

                                Comment

                                Working...
                                X