Teade

Collapse
No announcement yet.

Kassettmakkide top 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Kassettmakkide top 10

    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    Need nimekirjad on/olid tootjatel oma tagumiku kaitsmiseks, et millise kassetiga välja hüütud parametreid on võimalik saavutada.
    Seda ma mõtlesingi. Kunagi olin AKAI GX-F71 õnnelik teine omanik ja sellel olid kohe manuaalis kassetide list. AIWA AD-? 909 oli vist lausa kleepsuga korpuse peal.
    www.automobilia.ee

    Comment


      #92
      Vs: Kassettmakkide top 10

      See nn. nimekiri oli pigem oma enda või lepingupartneri soovituslik reklaam. Ei ajanud neid parameetreid advokaadiga keegi taga, see on pigem viimase aja nähtus siiski. Parameetrite paikapidavuse eest hoolitses tootja renomee, mida kergekäeliselt rikkuda ei lastud.
      Värvilisemal ajal, kui anti kriidipaberil prospekte kaasa, siis oli ka seal tavaliselt sama tootja kassetivalik üleval, kuid seda ikka reklaami eesmärgil - mitte kohustusliku valikuna, mõned neist ka tagasid väljaöeldud parameetrid.
      Olen kohanud ka inimesi kes tõsimeeli arvasid et näiteks eraldi iseseisvad dekid ei tööta teiste firmade asjadega koos. Kui uurisin selle nähtuse tagamaid, selgus et inimesed olid selle "tarkuse" nimelt prospektidest tuletanud - sest seal ju näidati teatavalt rühmitatud tooteid koos, sellest tekkis järeldus et ju siis muudega ei tööta...
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #93
        Vs: Kassettmakkide top 10

        Prospekte pole näinud, aga manuaale küll ja ega keegi neid tõsiselt võtnud, kuigi samas see nimekiri oli ikka pikk, mitte lihtsalt tuntud tegijate valik. Küss selles, et kui saad vanema deki ja manuaali, kus selline SOOVITUSLIK nimekiri, kas siis ka keegi proovinud mõnda listis olevat kassetti, et kuda siis ka kõlab antud konkreetse isendi peal.
        www.automobilia.ee

        Comment


          #94
          Vs: Kassettmakkide top 10

          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
          ....
          Olen kohanud ka inimesi kes tõsimeeli arvasid et näiteks eraldi iseseisvad dekid ei tööta teiste firmade asjadega koos.......
          Isegi seda foorumit lugedes tekib uskumine, et see on nii. Võtame näiteks kõlarid, võimendid ja CD mängijad ja loomulikult kaablid Ei aita see seletamine kah.

          Vene riistadel oli kindlasti juures, milline peab olema kasutatav lint ja mida mitte mingil juhul kasutada ei tohi.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #95
            Vs: Kassettmakkide top 10

            Täna siis juhtus see mida ma ammu olin oodanud.Nakamichi dragon jäi alla.Sellisele pillile nagun MEDIATOR HI-FI SOUND PROJECT 3780.Teise nimega LOEWE.Mediator oli minu käes oleva maki peal,siin aga LOEWE.Muidu täpselt sama. http://www.vintagecassette.com/loewe/sr_3780 Pill siis aastast 1980.Heli on sellel väga lai ja avar,ei mingit sahinat-lindistada proovin natuke hiljem.Minu kõrva jaoks võrratu heliga.

            Comment


              #96
              Vs: Kassettmakkide top 10

              Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
              Täna siis juhtus see mida ma ammu olin oodanud.Nakamichi dragon jäi alla.Sellisele pillile nagun MEDIATOR HI-FI SOUND PROJECT 3780.Teise nimega LOEWE.Mediator oli minu käes oleva maki peal,siin aga LOEWE.Muidu täpselt sama. http://www.vintagecassette.com/loewe/sr_3780 Pill siis aastast 1980.Heli on sellel väga lai ja avar,ei mingit sahinat-lindistada proovin natuke hiljem.Minu kõrva jaoks võrratu heliga.
              Kas tõesti nii surverullid kui rihmad originaalid? Ilus aparaat! Mis hinnaklassis oli omal ajal?
              www.automobilia.ee

              Comment


                #97
                Rullid ja rihmad uued ja omaaegset hinda ei tea.

                Uus nimekiri siis
                .1-mediator
                .2-nakamichi dragon
                .3-revox b-215s
                .4-pioneer ct-f950.

                Kahjuks Teac sinna ritta ikkagi ei sobi - kivivõim tapab heli ära.
                viimati muutis kasutaja Scott; 10 m 2013, 06:00. Põhjus: 3 kokku

                Comment


                  #98
                  Vs: Kassettmakkide top 10

                  Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                  Täna siis juhtus see mida ma ammu olin oodanud.Nakamichi dragon jäi alla.Sellisele pillile nagun MEDIATOR HI-FI SOUND PROJECT 3780.Teise nimega LOEWE.Mediator oli minu käes oleva maki peal,siin aga LOEWE.Muidu täpselt sama. http://www.vintagecassette.com/loewe/sr_3780 Pill siis aastast 1980.Heli on sellel väga lai ja avar,ei mingit sahinat-lindistada proovin natuke hiljem.Minu kõrva jaoks võrratu heliga.
                  müüdud veel nimede all Aristona SR3780, Erres SR3780, Alpage AL-300, Eumig FL900, Philips N5781, Philips N5788

                  Comment


                    #99
                    Vs: Kassettmakkide top 10

                    Nüüd siis linnakoju lisandus kauaoodatud MEDIATOR 3780.Aga nakat pole siiamaani mangima pannud......

                    Comment


                      Vs: Kassettmakkide top 10

                      Sain eesti kassettide nimekirja valmis-tänase seisuga on 486 eesti muusikaga kassetti-proovisin 3 korda siia ka panna aga ei õnnestunud.

                      Comment


                        Vs: Kassettmakkide top 10

                        Väheke huumorit siia sekka. Sõber Markorepairs teab mis on hea.


                        Edit: Vaatasin esimese pilguga, et teema on videokassettide mängijatest kuid siiski mitte. Ehk on panasonicul ka helikassettide mängijatel 'best mekaniks'?
                        viimati muutis kasutaja Garol; 04 m 2013, 00:22.
                        Estonian SPL & Sound
                        @gargru

                        Comment


                          Vs: Kassettmakkide top 10

                          Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                          Sain eesti kassettide nimekirja valmis-tänase seisuga on 486 eesti muusikaga kassetti-proovisin 3 korda siia ka panna aga ei õnnestunud.
                          Muljetavaldav kogu! Milline kõige vanem? Kõige uuem?
                          www.automobilia.ee

                          Comment


                            Vs: Kassettmakkide top 10

                            Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                            Sain eesti kassettide nimekirja valmis-tänase seisuga on 486 eesti muusikaga kassetti-proovisin 3 korda siia ka panna aga ei õnnestunud.
                            Kui abi vajad, anna teada.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              Vs: Kassettmakkide top 10

                              Kui oleks lihtsate kassettdekkide top, siis see oleks kindlasti suht ees:



                              Hea riba, hea hääl (minu arust) ning ei karda mingeid kassette, kopsid ilma biasega mängimatta vaat et 1: 1-le, muidugi kroomi armastab eriti, metallist sai ka jagu.
                              www.automobilia.ee

                              Comment


                                Vs: Kassettmakkide top 10

                                fonoteek.txt Tabeli kujul mingil põhjusel ei saanud üles laadida.

                                Comment

                                Working...
                                X