Teade

Collapse
No announcement yet.

Teeme Audiohuviliste klubi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

    Kambapeale Lavri Gold osta, ja kohe oleks kõikide elu kergem, ja nii mõnelgi tekiks hi-fi vastu suurem huvi.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #62
      Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
      Nojah, niipalju siis sellest klubitegemisest
      Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
      Lõpuks selgus ka klubi tegemise eesmärk.
      Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
      Krt! Jätke järgi! Internetiruum on ka taastumatu loodusvara. Saage kokku, vaielge, kakelge vajadusel, aga jätke see tehnikafoorom om kõrge ego upitamisest välja!
      Millest see arvamus, et see kohe lõpp on?
      Ei maksa nii õrna nahaga ka olla, las asi natuke laagerdub siin.

      Comment


        #63
        Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

        Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
        Lõpuks selgus ka klubi tegemise eesmärk.
        Algselt olla olnud nii: "Esimesed klubid tekkisid 16. sajandil Inglismaal ja olid mõeldud eeskätt meelelahutuslikuks tegevuseks."
        https://et.wikipedia.org/wiki/Klubi

        Comment


          #64
          Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

          Esmalt postitatud aqv poolt Vaata postitust
          Esimesed klubid tekkisid 16. sajandil Inglismaal ...i
          Nipalju kui ma olen nendest klubidest mõistnud, võeti sinna uusi liikmeid käenduse põhimõttel.

          Mu veendumus selles, et kõik siin teemas sõnavõtjad isikliku vastutuse alusel käendatud saavad, on suhteliselt olematu.

          Ei tasu pahaks panna, kuid mölaklubi ei ole mõtet tekitada.

          Comment


            #65
            Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

            Tegemist jah tavaliselt ju sõpruskonnaga, või vähemalt millest võiks tekkida mingis mõttes sõpruskond. Valitud lävendid siin teemas ka minu arust ei loo eeldusi selle tekkeks paraku. Vaevalt ka dewalti saekesega seltskonda suuremaks saaks meelitada.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #66
              Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

              Järgmine samm tasuta toitlustus ...
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #67
                Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                Üks asi teemas päris kindel, tahtmine pole tervisele kahjulik! Jõudu tahtjatele ja tegijatele!

                Comment


                  #68
                  Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                  Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                  Järgmine samm tasuta toitlustus ...
                  Miks mitte kui teile äärmused meeldivad...
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #69
                    Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                    Ma ka olen ikka enamasti pessimist aga mis mõtet on siia kirjutada sada erinevat põhust, miks sellist klubi ei saa teha. Kirjutaga variante kuidas seda klubi saaks teha.

                    Comment


                      #70
                      Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                      Tänud heade sõnade eest! Mõneti saab neist aru, kui pole harjumust midagi ise organiseerima, jääb mulje, et keegi tegeleb agitatsiooniga, refleksid sunnivad vastu töötama. Aga me võidame nagunii.
                      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                      Comment


                        #71
                        Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                        Audiohuviliste klubi ideed segabki sõna "audiohuviline". Ehk nende hulgas leidub selliseid, kelle jaoks pole isegi parim küllalt hea.

                        Kui jätta tehnika "kuulamine" välja , muusika kuulamise vastu pole suurt midagi, siis miks mitte kuskil mõningaid kokkutulekuid (koos targa ning lolli jutu ja saunaga) teha. Viimati sai sellisel käia vist aastal 2007 või 2008. Osavõtumaksust kaeti kõik kulud ja osavõtutasu välistab, et mingid suvalised ei tule.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #72
                          Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                          Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                          Viimati sai sellisel käia vist aastal 2007 või 2008. Osavõtumaksust kaeti kõik kulud ja osavõtutasu välistab, et mingid suvalised ei tule.
                          Täpselt nii. Kuna ma tean millest jutt siis võin öelda et vajaläinud summad on jäänud kahekohaliseks reeglina (tänastes ruublites arvestades) ja osalisi kümmekond umbes, vahel vähem, vahel rohkem. Toimiv lahendus. Ma ühtlasi olen selllise korralduse kondikavast siin juba rääkinud.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #73
                            Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                            Aga mille taga siis asi seisab? Ma võin raha kohe ära maksta.
                            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                            Comment


                              #74
                              Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                              Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                              Aga mille taga siis asi seisab? Ma võin raha kohe ära maksta.
                              Asi seisab organisaatori taga, kes peab leidma või välja pakkuma sobiva kogunemispinna, mille vahetusläheduses saaks rahulikult parkida, soovitavalt tasuta ja oluline on ka see, et näiteks kui kell 22.00 kukub, kohe tänavale ei visata...
                              Organisaator peaks siis lahendama ka nn. ürituse otstarbelise raha kogumise ja selle sihtotstarbelise kulutuse teema. Toidu saab vajadusel kohale tellida Woldiga või saata nn. käskjala otse poodi jooke tooma... variante on palju...
                              Tallinn on suure rahvastikuga linn, audioklubil oleks jumet isegi kui mõnes neutraalsemas kohas, kus pinda piisavalt saaks koguneda ja vajadusel maha istuda ning kus ettevõtmine ei häiriks naabreid ega tekitaks muid probleeme.
                              Võtmeküsimus on muidugi organisaatoris, kes ei tohiks karta vanakuradit ennast ka...

                              Comment


                                #75
                                Vs: Teeme Audiohuviliste klubi?

                                Esmalt postitatud Max27 poolt Vaata postitust
                                Asi seisab organisaatori taga....
                                Ja oleks ka täiesti OK, et organisaator saab hästi korraldatud kokkutuleku eest honorari, näiteks 100 euri.

                                Comment

                                Working...
                                X