Teade

Collapse
No announcement yet.

Innuos Zenith MKII - Veix7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

    Taustainfoks natuke lisaks:

    nädala alguses sai Veix7 süsteemi natuke kuulatud ja üks järeldus on selge: Innous oma USB kaudu Hegel H160-sse on allpool igasugust arvestust. Ka Veix7 dvd-mängija koaksiaalkaabli kaudu saadab selle ühenduse "pikale lainele".
    Viimase postituse valguses on probleem tõenäoliselt H160 USB-sisendis.
    viimati muutis kasutaja madis64; 01 m 2019, 10:31. Põhjus: liigne arvamine eemaldatud

    Comment


      #17
      Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

      Kas Eestis on kedagi, kes tõsiselt FPGA disainimisega tegeleb?
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        #18
        Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

        On või ei ole, aga miks seda küsida siin teemas...?
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #19
          Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

          Chord on FPGA
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            #20
            Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

            Ma päris nii ei arva, et Hegeli USB sisend on alla igasugust arvestust, kindlasti 90% foorumlastest pole sellist heligi. Koaksiaalne sisend on loomulikult hulga parem. See Hegel H160 sisene DAC põhineb Hegel HD11 DACil ja seda Chord Qutestiga ei saagi võrrelda. Proovin erinevaid DACe, aga kindlasti soetan midagi Qutestiga võrdväärset.
            Eile kuulasime Chordi minu süsteemis ja Novembre süsteemis, väga hea DAC, samaväärne Novembre Krelli hirmkallis CD mängijas olevaga, vahe peaaegu eristamatu.
            Mis Innousse puutub, siis super aparaat nii ehituslikult kui eriti softi mõttes.
            Tegin veel ühe katse oma magamistoas asuva süsteemiga, mis koosneb Lyngdorf TDAI-2170 võimendist ja Kudos Super 20 kõlaritest. Vahetasin Lyngdorfi oma odavaotsa võimendi Advance Acoustic X-i90 vastu ja kasutades USB sisendit mis kasutab Burr Brown Pcm 2900 põhinevat DACi oli heli jube, seejärel ühendades Chordi DACi polnud võimendile midagi ette heita. Lühidalt tuleb heade kõlaritega DACi vahe välja.


            viimati muutis kasutaja Veix7; 02 m 2019, 07:18.

            Comment


              #21
              Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Ma päris nii ei arva, et Hegeli USB sisend on alla igasugust arvestust,
              No kui sama seadme teise sisendiga võrreldes on heli nagu öö ja päev, siis ei saa ta ju väga arvestataval tasemel (ok, antud süsteemi kontekstis) olla

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Proovin erinevaid DACe, aga kindlasti soetan midagi Qutestiga võrdväärset.
              Välise dac-i kasutamisel H160 kontekstis on üks suur küsimärk - kas analoogisendiga tehakse Hegeli sees AD muundamine või mitte (neti andmetel H190-s tehakse). Kui tehakse, tundub välise dac-i kasutamine nagu mõttetu olema.

              Comment


                #22
                Innuos Zenith MKII - Veix7

                Nii Home kui ka Novembre on kuulanud Chordi läbi Hegeli ja vahe on olemas. Mis puutub Hegel 190, siis ma olen lugenud norralaste Hifisentraleni foorumit, kus paljud isegi Hegel 390 omanikud kasutavad välise DACina Hegel HD30 DACi.

                Muuseas Andres Pärnu mnt. Hifi-HiEnd poes kasutab ühena demosüsteemist Primare CD-31 mängijat, saates sealt RCA kaudu analoogsignaali Hegel H190-e. Just sellepärast, et Primare sisaldab väga head DACi.
                viimati muutis kasutaja Scott; 07 m 2019, 04:22. Põhjus: järjestikpostitused kokku

                Comment


                  #23
                  Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                  Esmalt postitatud Veix7 poolt
                  ... kasutab ühena demosüsteemist Primare CD-31 mängijat, saates sealt RCA kaudu analoogsignaali Hegel H190-e. Just sellepärast, et Primare sisaldab väga head DACi.
                  Ja nüüd "kuulajaküsimus" - milline on "väga hea dac-iga" loodud analoogsignaali mõte, kui selle digiteerib (ja kui ei ole digivõimendiga tegu, siis muundab uuesti analoogsignaaliks) järgneva seadme "ilmselt mitte nii hea dac"?

                  Comment


                    #24
                    Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                    Mul on hea meel et keegi veel peale minu FPGA enda jaoks avastas.
                    Veix7 on väga hea heli, põhiline puudus minu arvates on bassi osas, aga sellised probleemid on ka paljudel teistel. Nimelt bass on ülespuhutud, ja jookseb harmooniliste näol kesksagedustele sisse. Endal sain küll sellest lahti, aga paraku tuli helirõhuga ohverdada. Neid andmeid pole kusagilt võtta, aga mõne PA valjuka kohta võib leida küll, kui heli läheb üle 100 dB on mõnel moonutused kuni 10 %, see tähendab et harmoonilistel on veelgi suuremad. Seda on väga palju isegi kontserdi kohta. Mina pole leidnud kusagilt mingit normaalset bassi valjukad, kõik mis hea oli, on müügilt kadunud, või on üle mõistuse kallis.
                    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                      Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                      Ja nüüd "kuulajaküsimus" - milline on "väga hea dac-iga" loodud analoogsignaali mõte, kui selle digiteerib (ja kui ei ole digivõimendiga tegu, siis muundab uuesti analoogsignaaliks) järgneva seadme "ilmselt mitte nii hea dac"?
                      Kas sa suudaksid viite anda artiklile, kus on mainitud seda analoogsignaali uuesti digitaliseerimist?

                      Comment


                        #26
                        Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                        "Incoming analogue signals are converted to digital and upsampled to 24/192."

                        To describe the Norwegian-conceived Hegel H190 as merely an integrated amplifier does it a disservice. Successor to the award-winning H160 it benefits from

                        Comment


                          #27
                          Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                          Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                          Chord on FPGA
                          Ma pigem pidasin silmas et kes leiaks selle küsimuse üles mingist CD-ripperi teemast. Kui vastuse saamine tegelikult huvitab, tuleks teha eraldi teema, kus hiljem saaks asja lahata või siis küsida näiteks mõnes HiRes teemas, tunduks ka väheke õigem koht.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #28
                            Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                            Õigem koht oleks mõni teine foorum, kust seda küsida
                            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                              ...Sellegipoolest on see miskipärast siin küsitud.
                              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                              Konfutsius

                              Comment


                                #30
                                Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                                Eks ma järgmine kord kooskõlastan
                                Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                                Comment

                                Working...
                                X