Teade

Collapse
No announcement yet.

Innuos Zenith MKII - Veix7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

    Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
    Selleks tuleb kõigepealt Hegel H190 kusagilt sebida, muidu on raske mõõta.
    Sisu piltide järgi tunduvad H160 ja H190 erinevused olema ülsna kosmeetilised, ei teeks paha ka H160 üle kontrollida.
    viimati muutis kasutaja moi; 02 12 2019, 18:38.

    Comment


      #47
      Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
      ... ei teeks ka paha ka H160 üle kontrollida.
      Oleks mõnevõrra huvitav (ja ehk Veix7 rahakotile kasulik) küll...

      Klassikuid tsiteerides: teadmine valgus, mitteteadmine pimedus.

      Comment


        #48
        Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

        Samas, selleks ei piisa enam 192kHz suutelisest helikaardist. Helikaardi enda ADC kukub ju sarnaselt ära nagu ka samal sagedusel DAC, nii ei näe tegelikult midagi.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #49
          Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

          Kui empiiriliselt "mustale kastile" läheneda, siis moi tõdes paar postitust eespool, et "Kui sisemust vaadata, siis seal puudub kindlalt analoog volume timmimine potekaga,".

          Ilmselt saaks helitugevusregulaatori tegelikust realisatsioonist järeldada nii mõndagi.

          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
          Samas, selleks ei piisa enam 192kHz suutelisest helikaardist.
          MHz-desse jooksev pikoskoop ehk ajaks asja ära?

          Comment


            #50
            Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

            Kohe kindlasti. Analoogregulatsiooni annab küll ka kivis teha, aga kui markeering on olemas, saab juba datasheet'i abil selguse.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #51
              Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Vastati paari minuti jooksul.Lisan vastuse:Hi Veiko. No it does not. Analog signals are always treated analog
              Mis on õige mis õige, reguleerimine toimub samamoodi kui minu omal, nii et väga hea lahendus on.
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #52
                Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                Lugesin prakiliselt kogu HifiSentraleni Hegeli teema läbi. Kusagil ei jooksnud läbi analoog-digitaal konvertimine, küll aga paljud kasutavad väliseid dace ja mudelid nagu H300, H360 ja ka uuemad võimaldavad dac loopi, mis samuti kasutajatele meeldis. Sellisel juhul peab väline dac olema parem kui sisemine:If you already own a high-end DAC, Hegel hasn’t forgotten you. The H360 includes a DAC loop that still reclocks all incoming digital signals, before sending them to your external DAC through a digital coaxial output. The reclocked data is converted by your external DAC and sent back to the Hegel through one of its analog inputs.

                Comment


                  #53
                  Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                  Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                  ...reguleerimine toimub samamoodi kui minu omal, nii et väga hea lahendus on.
                  Räägid ehk teistele ka, milline see lahendus konkreetselt on?

                  Comment


                    #54
                    Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                    Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                    Lugesin prakiliselt kogu HifiSentraleni Hegeli teema läbi. Kusagil ei jooksnud läbi analoog-digitaal konvertimine, küll aga paljud kasutavad väliseid dace ja mudelid nagu H300, H360 ja ka uuemad võimaldavad dac loopi, mis samuti kasutajatele meeldis.
                    Ega seal jutte pole milleks seda vaja teha? Parem ju otse saata digital coaxial output to external DAC. Selles oleks mõte, kui H360 sisemine clock oleks hulga parem või kui kasutada sisemist võrgumängijat ja lasta läbi välise dac-i.
                    viimati muutis kasutaja Scott; 07 12 2019, 04:25. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                    Comment


                      #55
                      Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                      Vist on Hegel sellaga jätnud võimaluse kasutada nende upsamplingut kui välise DACi omanikud tahavad seda kasutada?

                      Comment


                        #56
                        Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                        Kõik Hegelit kasutavad volume reguleerimiseks mosfet transistorid. Minu omas on neid üks, ja hunnik releesid, Veiko omas on ilmselt neid transe rohkem. Aga juhtimine on sama. Sisse lülitades läheb aega kalibreerimise peale, sellepärast võib mõnel jääda mulje, et ei ole analoogiga tegu.
                        Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                        Ega seal jutte pole milleks seda vaja teha?
                        Annab võimaluse kasutada sega profi tehnikaga
                        viimati muutis kasutaja Scott; 07 12 2019, 04:26. Põhjus: vigane quote-märgend
                        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                          Hakksid silma ühed H160 mõõtmised, mis näitavad, et analoog kanal on tal läbiv.
                          https://www.stereophile.com/content/...r-measurements

                          Comment


                            #58
                            Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                            Nojah, nüüd, kui me oleme aru saanud, et Hegel H 160 ei tee analoog-digitaal- analoog konvertimist, vaid , et analoog on läbiv, siis küsiks, kuidas selliseid arvustusi uskuda saab? Siin madis64, OSX kahtlesid, kui ma tootjalt uurisin ja vastuse sain. Minu arust oleks viisakas vabandada, kui pidevalt valet informatsiooni jagatakse. Viimane väide käis konkreetselt Innouse toite kohta OSX-ile, kus ta postitas hoopis teise mudeli pildi.
                            Ma ei eeldagi, et inimene peaks sadu lehekülgi foorumeid ja kümneid arvustusi lugema, aga siis pole vaja ka suud täis võtta.
                            Mina vähemalt püüan areneda ja konstruktiivne kriitika on alati oodatud.
                            Aga see-selleks. Tegelikult ostsin juba eelmise aasta lõpus DACiks Chord Mojo. Põhjuseid oli kaks: esiteks mulle meeldis Chordi FPGA heli, teiseks oli Mareksoundis hind ainult 349 eurot.
                            Ja tulemus? Qutestile jääb natuke alla, Hegeli sisemisest DACist, ma mõtlen. mis on koaksiaalühendusega, on natuke parem. Tugev keskklass. Ja kuna soetasin endale AKG K 601 kõrvaklapid , siis on kaks ühes.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                              Nojah, nüüd, kui me oleme aru saanud, et Hegel H 160 ei tee analoog-digitaal- analoog konvertimist, vaid , et analoog on läbiv, siis küsiks, kuidas selliseid arvustusi uskuda saab? Siin madis64, OSX kahtlesid, kui ma tootjalt uurisin ja vastuse sain. Minu arust oleks viisakas vabandada, kui pidevalt valet informatsiooni jagatakse..
                              Veix7, palun maga kaineks enne kui järgmine kord sellist jama postitad.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Innuos Zenith MKII - Veix7

                                Mis siin jama on? Jama olid ju teie väited, mis olid valed!

                                Comment

                                Working...
                                X