Teade

Collapse
No announcement yet.

VälikontserDi heli kvaliteet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

    Low-frequency oscillation (LFO) kasutatakse tänapäeva elektroonilises muusikas efektide loomiseks küll.

    Uurisin eile netis mehe töövahendeid ja nende tehnilisi andmeid, võimalusi. Viimane sünt on tal küll tipptase, ka eelmised ei olnud oma ajas kehvemad.
    Sai ka kunagi paar lihtsat sünti Pille baasil ehitatud, siis ei osanud sellistest võimalustest isegi und näha. Digivärk + soft + muusikute andekus teevad imet
    Samas on selles valdkonnas päris suur konkurents ja on vaja ka tipus püsida . ilma uute ideedeta on see võimatu.
    viimati muutis kasutaja Svago; 08 m 2016, 08:31. Põhjus: lisa

    Comment


      Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

      Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
      Kas helimees ise ütles? Kui kuulata JMJ vinüüli aastast 1981 hiina kontserdiga, siis esimeses loos käib ta bassiga samuti väga põhjas ära ( seda näitab mul võimendi ja kõlari ülekoormuse näit), edasi on kuni 1. vinüüli teise poole lõpuni suht piiritletud bass st indikaatorid ülekoormust ei näita, kuniks siis jälle põhja lööb.
      Tegu on kontsert lindistusega, rahvas tuleb sisse ja see muudab akustikat oluliselt. Mina kontserdil ei käinud, aga eriti ei usu et seal mingit eksperimente korraldati, kui juba kellelegi hakkas paha, siis tegu on ikka tehnilise prohmakaga. Sellisel muusikal on heli kvaliteet palju olulisem, kui sisu ise, heli peab puhas olema, kui suva asjad hakkavad kaasa võnkuma, pole see enam võimalik. Tegu on oma ala tippudega, miks nemad peaksid spordihallis, midagi katsetama? Tegid kindlapeale kontserti ära ja läksid minema, see on tavaline rutiin, nende mõtted on hoopis mingil muul kontserdil mingis normaalses kohas.
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

        Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
        Kas helimees ise ütles? Kui kuulata JMJ vinüüli aastast 1981 hiina kontserdiga, siis esimeses loos käib ta bassiga samuti väga põhjas ära ( seda näitab mul võimendi ja kõlari ülekoormuse näit), edasi on kuni 1. vinüüli teise poole lõpuni suht piiritletud bass st indikaatorid ülekoormust ei näita, kuniks siis jälle põhja lööb. Pakun, et see ongi tal taotluslik, et Redardid komfort tsoonist välja raputada.
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Ootan huviga sinusuguse bändihelimehe põhjendatud arvamust basside ja helirežii osas. Tore oleks, kui bassiteemal eksiks, ja olekski tegu mitte taotlusliku heliefektiga, vaid tööõnnetusega laval ja plaadil.
        Selles näiteks toodud videol läheb VU punasesse? mul ei puuduta sisendi VU kollastki kordagi. püsib ilusti rohelisel alal.

        Comment


          Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

          Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
          Mina kontserdil ei käinud, aga eriti ei usu et seal mingit eksperimente korraldati, kui juba kellelegi hakkas paha, siis tegu on ikka tehnilise prohmakaga.
          Ei usu et tegu oli tehnilise prohmakaga, mingi eksperiment see ka ei olnud, lihtsalt härra trikitas natuke.

          Comment


            Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

            Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
            Ei usu et tegu oli tehnilise prohmakaga, mingi eksperiment see ka ei olnud, lihtsalt härra trikitas natuke.
            Reeglina publikule trikke ei tehta, eelkõige on ikka tegu äriga, ja see et Sinule paistaks see kunstina, on ka tegelikult äri.
            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

            Comment


              Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

              Ma kirjutan natuke teisest ärivaldkonnast. Aitasin ühel meditsiinitudengil tõlkida diplomitööks vajalikke saksa- ja ingliskeelseid materjale. Ta oskas küll hästi inglise keelt, kuid mitte keemia valdkonnas. Teemaks oli ravimite säilimine ja mõjud. Olin ka huvitatud enda harimisest. Valemite järgi leitud ained ei olnud sugugi vajalikud raviks, pigem sõltuvuse tekitamiseks. Samale tulemusele jõuad ravimi infolehte lugedes – ei või järsku lõpetada ravimi tarbimist, tekivad teatud probleemid… Ega siis ilmaaegu öelda, et tippsport on rohkem nagu keemikute võistlus Valmistoidu tarbimisest on ka millegipärast tekkinud palju allergikuid. Vanasti nimetati allergiat teise nimega, nagu ka auto ärandamist. Ja kui autonäitusele minna, siis on iga auto kõrval millegipärast kohustuslik poolpaljas tibi. Isegi poliitikas on olemas peibutuspardid.
              viimati muutis kasutaja Svago; 09 m 2016, 10:45.

              Comment


                Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                [ot]
                Ja kui autonäitusele minna, siis on iga auto kõrval millegipärast kohustuslik poolpaljas tibi.
                Need tibid on saagi etalon. Nagu lantidele antakse kala pilt kaasa, näitamaks missuguseid kalu konkreetne lant pöördesse ajab....

                [/ot]

                Comment


                  Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                  Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                  https://www.youtube.com/watch?v=9uOuW5ezFfM Selles näiteks toodud videol läheb VU punasesse? mul ei puuduta sisendi VU kollastki kordagi. püsib ilusti rohelisel alal.
                  Too video pole vinüüliga rohkem seotud, kui vaid lood. Kuulan vinüüli st analoogis ja juutuubi link oli vaid suunamiseks millisest plaadist jutt. Ja lingil olev materjal on (vist) monos. Tore oleks, kui keegi sama JMJ Hiina kontserdiga vinüüli kuulaja miskit mu bassiteemalisest luulust arvaks
                  viimati muutis kasutaja martk; 09 m 2016, 23:14.
                  Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                  Comment


                    Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                    [ot] Need tibid on saagi etalon. Nagu lantidele antakse kala pilt kaasa, näitamaks missuguseid kalu konkreetne lant pöördesse ajab...[/ot]
                    Ma ükskord küsisin, et kas tibid on hinna sees või on saadaval lisana

                    Comment


                      Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                      Kas keegi, kes oli JMJ kontserdil, pani tähele või uuris täpsemalt millised kõlarid seal bassi mängisid?
                      Ise ei olnud aga tuttava helimehe väitel oli kogu süsteem L-Acoustics, ülemine ots suur hunnik K2, nende taga rippumas K1SB bassikõlarid ja ees lava keskel maas SB28 bassikõlarid. K2'tede ja K1SB konfiguratsioon võis välja näha midagi sellist: https://www.instagram.com/p/BIeHv5uj_00/ - sellel fotol on põhiline array K1, K2 on neli alumist kasti.

                      Comment


                        Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                        Olin ise üsna jaburas kohas, kuna jäin piletitega hiljaks, keskel , vasemas sektoris. Ühesõnaga vasaku kõlaripaari mõjuväljas ja arvasin, et miskit head ei kuule. Jäin väga rahule, isegi kuulsin stereo võimalikkust antud olukorras. Intro madalsagedus tekitas alul pisut küsitavust, kas kontserdi jätkudes läheb asi käest ära, aga endalegi tundus see helimehe piiride kompamisena. Oli kuidas oli, hea oli. NB ! see soojendusesineja ja pikk paus olid küll pisut alla arvestust...

                        Comment


                          Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                          Kõik pole veel kadunud. Jaanipäeval oli bänd ja soojendusbänd. Soojendusbändi helitehnik pani põhirõhu dB ja halvale helikvaliteedile. Põhibändi helitehnik seadis kohe tunduvalt vaiksema nivoo. Kuna madalate kõlarid ei esitanud rütmimasina heli normaalset vaid moonutatult, siis lülitati rütmimasin hoopis välja. Ei saanud nuriseda mitte millegi üle, kõik oli paigas – üle pika aja professionaalne helitehnik

                          Comment


                            Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                            Eile õhtul Meie Mees Rapla laululaval - täiesti meeldiv heli oli. Midagi ei kriisanud, tümps oli mõnus, laulusõnadest sai aru ...

                            Comment


                              Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                              Kuidas siis Ruja heli oli?

                              Comment


                                Vs: VälikontserDi heli kvaliteet

                                Esmalt postitatud ats poolt Vaata postitust
                                Kuidas siis Ruja heli oli?
                                Heli oli kohutav, mina läksin üsna varakult seal minema. Poleks uskunud et vanamehed sellist jamsi korraldavad, nii kogemust kui võimalust peaks neil kuhjaga olema. Tehnika paigaldus oli täiesti vale, lisaks pult oli telgi lõppu peitu pandud, PA oli häälestamata jäetud, pidevalt vilistav mikrofon muidugi omaette tase. Lisaks muidugi see, kui solist ei suuda häält tekitada on üsna raske heli teha. Kahju muidugi.
                                Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                                Comment

                                Working...
                                X