Teade

Collapse
No announcement yet.

Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

    See vidin ei ole tõesti algajatele mõeldud, sai rohkem ära toodud kui huvitav võimalus, mida võiks kunagi proovida. Õigus on küll see, et ei ole mõtet liiale minna.
    5.1 või 2.1 - maitseasi, hea stereo on alati hinnas. Kirjatükk ongi eelkõige surroundheli kohta kus 5 ja rohkem kõlarit. Samas 7.1 väljavõtmisel pole minu arvates mõtet kuna paljud ressiiverid on 7.1 tänapäeval ja 7.1 võimelist ressiiverit saab alati 5.1-na kasutada kui kõlareid või ruumi vähem. Ning kuna Blu-Ray annab 7.1 välja, siis peaks ikka ära tooma, et on seadmed, mis selle heli ka esitada suudavad.
    9.1 on sisse pandud tõesti sellepärast, et oleks enam-vähem ära kirjeldatud, mida praegu poest osta saab, sellise seadme ostab ikka tõsisem huviline kui raha jätkub.

    E: toomasp märkusi on arvesse võetud ja muudatused sisse viidud
    viimati muutis kasutaja Cartman; 11 m 2012, 22:12.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      #17
      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

      Ma olen vist teine kellel suuuur küsimus tekkis selle Brodule kohta?
      Asi ju sama hea kui need kleepsud, mida mobla peale soovitatakse kleepida et kahjulikku kiirgust vähendada.

      Comment


        #18
        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

        Ruumiakustika juures see soovitus pidada selja taga "avadega riiulit, kus mingi nänn peal" ei ole just küll kohane soovitus. Tavamõõtmetega pooltühi ja/või jäigast materjalist nänniga riiulid tekitavad üsna selge ja tugeva ebakohase kõlavärvingu. Riiul töötab küll, kuid vaid siis kui ta on täidetud ehtsate raamatute ( kui just keegi mingit villa riiulitesse ei topi).
        Tänapäeval aga kohata riiulit mis täis raamatuid on küll vaid fantaasia .
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #19
          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

          Riiul ei toimi jah, kui seal peal hoitakse automudeleid või vaase Pean seda täpsustama.
          Kuigi raamatutega on paljudel tänapäeval kodus kehvasti, ei tähenda see, et kellelgi neid pole. Kui on, saab need seljataha paigutades ära kasutada. Võibolla on kellelgi tänapäeval hoopis ajakirjariiul - see veel parem, sest on ebaühtlasem

          E: OSX toodud märkused arvesse võetud ja täpsustused sisse viidud.
          viimati muutis kasutaja Cartman; 12 m 2012, 09:22.
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            #20
            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

            Hea olex lisada veel selline asi kõlarite kohta.On olemas veel suured ,rasked kõlarid milledele käivad alla väikesed jalad(koonuse kujulised piigid).Mille jaoks nad on mõeldud ja kas nadannavad helipildile midagi juurde?Isiklikult ei tundunud mingit vahet-kas nende piikidega või ilma.Tänan,kui seda teemat saab arutada.

            Comment


              #21
              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

              Piikide kasutamine on kuulaja maitseküsimus ning tasub igaühel kel huvi on, katsetamist. Kindlasti võiks piike proovida, kas heli muutub, kui praegu on kõlarid näiteks vaiba peal. See muidugi tähendab auke vaibas... Ühest soovitust anda on võimatu, inimesed kasutavad väga erinevaid materjale kõlari ja põranda vahele panemiseks - mis kellelegi parem tundub. Mõnel piigid tekitavad parema heli, mõnel mitte.
              Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
              Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

              Comment


                #22
                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                Artikkel piikide kohta: http://www.audioholics.com/education...019s-the-point
                Minu DIY blogi
                <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                Comment


                  #23
                  Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                  Tekkis küsimus
                  Kus kohast on tulnud arvamus et plasmateler on väiksema valgustugevusega. Kas see on tehniliste andmete põhjal või omaenda praktika. Olen müünud ja paigaldanud sadu telereid ja julgeks väita vastupidist. LAhjad on ainult odavama ota säästumudelid. Kallis plasma teeb valgustugevusega kallile lcd le silmad ette.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                    Esmalt postitatud spl poolt Vaata postitust
                    Tekkis küsimus
                    Kus kohast on tulnud arvamus et plasmateler on väiksema valgustugevusega. Kas see on tehniliste andmete põhjal või omaenda praktika. Olen müünud ja paigaldanud sadu telereid ja julgeks väita vastupidist. LAhjad on ainult odavama ota säästumudelid. Kallis plasma teeb valgustugevusega kallile lcd le silmad ette.
                    Ma ei tea kust see tulnud on, küll aga on niiviisi, et plasma pilt on suurel valgustugevusel (pole ehk kõige teaduslikum termin, aga kõik saavad aru, millest jutt) tunduvalt ebaloomulikum, kui ta on seda väiksemal valgustugevusel. Samas ega need võrdlejad ei adu seda, et LCD-l on pildi väiksema ja suurema valgustugevuse korral vahe pildi loomulikkuses väiksem seepärast, et LCD on juba ka väiksematel valgustugevustel plasmast ebaloomulikum, ehk siis halvemaks on minna vähem.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                      Plasma vs lcd valgustugevus on nii ja naa. Ega tavaoludes mingit erilist vahet polegi ja ise olen alati kahe käega plasma poolt. Samas kui tekivad nö ebaloomulikud vaatamisolud, nt väga hele päike, kus pildikvaliteedist enam niikuinii aru ei saa, siis lcd võimaldab minu arvates natuke paremini midagi näha.
                      Kui keegi kirjutaks asja paremini ja põhjalikumalt lahti, täiendaks materjali hea meelega.
                      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                      Comment


                        #26
                        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                        Olen samuti algaja teleriostja, kuna viimase 13-14 aasta jooksul pole ühtegi telerit ostnud. Nüüd aga ütles lõpuks vana Sony üles ning olen sunnitud uue ostma. Pilk jäi esialgu pidama sellel mudelil: Panasonic 42" Plasma TV TX-P42VT30E.
                        Siin väidetakse, et Eestis on telerid kallimad kui Euroopas. See mudel on Eestis saadaval 887 euroga, Saksa ebays 1079 e ning amazon.de 1095 e. Kuidas kommenteerite? Kas minu valik on õige?
                        "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                        Comment


                          #27
                          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                          Enesel läks ka hiljuti teleriostu jaoks tarka arvamust tarvis. Sai erinevatest mudelitest räägitud ühe garantiiremondi mehega.Tootja firmadel ei pidavat erilist vahet olema. Plasmat ei soovitanud, LCD - nii ja naa. LED pidi kõige parem olema.
                          Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                          Comment


                            #28
                            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                            Plasma on hetkel poesolevatest teleritest konkurentsitult parima pildikvaliteediga (amoledist siinkohal hinna ja saadavuse tõttu ei räägi). Pana VT - seeriat on omanikud taevani ülistanud, ju ta siis korralik asi on.

                            Aga mode võiks viimased postitused vormistada eraldi teemana, et mitte algset teemat trollida.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                              Minu arvates pole LCD-LED telekat praegu eriti mõttekas osta, sest juba tulemas Full LED ja õige pea ka OLED. Minul aga oodata ei kannata, sest jalgpalli EM ja olümpiamängud ju varsti algamas.
                              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                              Comment


                                #30
                                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                                Tsekkisin veidi, Panasonicu VT sisaldab Infinite Black Pro, ehk sisuliselt Pioneer KURO tehnoloogiat. Viimast peetakse siiani telepildi etaloniks.

                                Comment

                                Working...
                                X