Teade

Collapse
No announcement yet.

Käsitöökõlarite tootmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    f .
    viimati muutis kasutaja marcor1; 26 07 2022, 19:39.
    -

    Comment


      #32
      Eestist ongi võimalik asju teha vaid tollele sihtrühmale ja Apple näitab ette kudas asju müütatakse.

      Comment


        #33
        Väga kõrgelennuliseks läheb, vaataks uuesti esimest posti, inimene otsib oma hobile rakendust.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #34
          no siis unustagu see püha üritus. see ei anna eestis tulemust.

          eestis on kõikide asjade sihtrühmaks vassilkovi kõlarite ostjad.

          Comment


            #35
            Jahh. Teema on sujuvalt edasi arenenud.
            Mõte on okk. Usun, et kui leiad kellegi, kes arvutab välja kõlari mahu ja annab ette suunitluse ka disaini osas, siis mis edasi saab.
            ise olen ma amatöör kodu hifi vallas, aga egas ma kätt ette ei löö.
            mitte, et ma üritaks midagi maha teha vaid vastupidi, jõuda asja tuumani. Kellele müüa? Sama mure oli mul ka siis kui alustasin PA kõlarite valmistamisega. Päris agressiivse müügi taktikaga peab olema.
            disain kõlaritega hoopis raakem lugu.
            päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

            Comment


              #36
              f .
              viimati muutis kasutaja marcor1; 26 07 2022, 19:39.
              -

              Comment


                #37
                me oleme dinosaurused, kes me traditsioonilis kõlareid kasutame...

                nooremal generatsioonil on niisugused

                Comment


                  #38
                  Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                  me oleme dinosaurused, kes me traditsioonilis kõlareid kasutame...

                  nooremal generatsioonil on niisugusedjbl-xtreme-3-must-kaasaskantav-juhtmevaba-kolar
                  Kas keegi neid moi soovide kohaselt mõõtnud on? Viimaks on väga kvaliteetsed ja unustame vanamoodsad põranda- ja riiulikõlarid.
                  viimati muutis kasutaja martk; 08 07 2022, 18:48.
                  Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                  Comment


                    #39
                    Nende pakutava heli headuse puudumises ei ole mul mingit kahtlust.

                    Comment


                      #40
                      https://www.youtube.com/watch?v=1yyN3Q-IFKM

                      noortepärast kisa on neis küll ja küll.

                      ma ei ole kunagi kuulnud et need mingitmuud muusikastiili esitaks kui ülal toodud näites.
                      viimati muutis kasutaja olavsu1; 08 07 2022, 19:12.

                      Comment


                        #41
                        "Kõlari pealmisel osal asuvad metallaasad, kuhu saad kinnitada pudeliavajaga täiustatud kanderihma." Seda avajat tuleb hoolega pruukida, enne kui heli kuulatavaks läheb... Taustaks mingit krõbinat kuulata on kena küll, aga valjemat müra tellides läheb asi üsna inetuks.

                        Comment


                          #42
                          Eks see tendents minna portable wirelessi peale on jube küll, kuid eelmisel nädalavahetusel oli väikses seltskonnas sama kõlar kasutusel, programmiks kuldsed 60'ndad, Buble jms. - tapeediks tegelikult päris hea lahendus, eriti kui vaja sääskede eest ümber lokaliseeruda .
                          Kui kodus on korrektne süsteem olemas, siis ma näen niisugusel JBL kõllil kohta küll suvises kasutuses.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #43
                            Egas need jah, jbl on saavutanud isegi päris korraliku läbu kõlari ja minu meelest ka selle eesmärk see ka on. Matsub päris viisakalt, digi kõrgriba ka on, aga no ma usun, et nende eesmärk mida ka tootja on tahtnud ongi sealmaal saavutatud.
                            ps! Mettallica-one karjub väga valusalt jbl partyboxis vastu kõrva.
                            päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                            Comment


                              #44
                              Too teema läheb küll lappama. JBL boomboxid ja partyboxid on oma eesmärgipõhiselt ühed parimad. Miks te toote neid siia teemasse? Endal oli partybox 100, väga hea heliga akuga kõlar kuhugi aeda vms. Müüsin maha kuna kasutust väga ei leidnud. On hetkel ka partybox 1000- väga hea peokõlar, mürtsub ja heli hea. Üks parim selletaoline kõlar (peokõlar).
                              Igal kõlaril on oma eesmärk, mingisugune partybox vs käsitöökõlarite võrdlus väga kohatu. Ma oma partybox 1000 toas väga üldse ei kuula sest ei sobi väga. Ma lõin üldse käega kõlarimaailmas ja olen LD Curv 500 ps soetanud. Toas mängivad täitsa hästi. Lihtsalt ärge tehke JBL-i maha, need akuga kaasaskantavad kõlarid on ühed parimad- just nende eesmärki täites. Pisike krapp oma suuruselt teeb väga üllatavat heli. Et mõned mu jutust valesti aru ei saa siis mingisugused jbli partyboxid koju põhipõlariteks võtta on muidugi väga vale tee- samas kordan: see polegi nende eesmärk.

                              Comment


                                #45
                                tiidu93. Sama mõte ka minulgi, hi-end heli ei tasu oodata, aga see milleks nad mõeldud on nad väga head. Miks nad siia teemasse ronisid, oligi see, et noored eelistavad neid , sest on olemas bränd, hea matsuga ja igasugu nuti lisad. Estelonil (tean, kohatu võrdlus) näiteks sellised võimalused puuduvad ja isegi kui oleks noorukil pappi, siis ta ei võtaks neid just bt/wifi puudumise pärast ja pole juhtmevaba.
                                päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                                Comment

                                Working...
                                X