Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Osta.ee abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Osta.ee abi

    Esmalt postitatud Porter poolt Vaata postitust
    Hetkel on siis müüja teada andnud paki valmisolekust saatmiseks kulleriga.
    Müüja viib paki postkontorisse ja seal vormistatakse asi kullerile.

    Comment


      #17
      Vs: Osta.ee abi

      Kui müüja on näiteks märkinud "järeletulemisega" siis ongi täiesti elementaarne, et lähed kas ise järgi või tellid ise kulleri, kes müüja juurest paki peale võtab.
      Paljud müüjad ei soovi/viitsi pakiautomaadiga tegemist teha.
      Samas on ka paljusid müüjaid, kes mingil põhjusel väldivad käest-kätte müümist. Võid kasvõi kõrvalmajas elada, aga asi peab ikka läbi pakiautomaadi rändama. Kohati ma selliseid inimesi ei mõista, aga küllap on siis mingisugune sotsiaalne tõrge vms.

      Comment


        #18
        Vs: Osta.ee abi

        Loen seda teemat ja kratsin kukalt - milles seisneb algne probleem?

        Teemaalgataja mõtlemisvõimetuses või soovis tasuta lõunaid saada?

        Osta-s on kaubal kauba hind ja transpordil transpordimaksumus. Mõlemad maksab päeva lõpuks ostja - tasuta lõunaid ei ole olemas.

        Lepi müüjaga kokku, kes mida täpselt teeb ja kes mille eest maksab - ei aita sind selles keegi kõrvaline (pretensioonid tuleb samuti osta-s algatada)...

        Comment


          #19
          Vs: Osta.ee abi

          Esmalt postitatud ats poolt Vaata postitust
          ...on ka paljusid müüjaid, kes mingil põhjusel väldivad käest-kätte müümist. Võid kasvõi kõrvalmajas elada, aga asi peab ikka läbi pakiautomaadi rändama. Kohati ma selliseid inimesi ei mõista, aga küllap on siis mingisugune sotsiaalne tõrge vms.
          Elu õpetab ja osta.ee õpetab kah. Mina ei pane enam kunagi oksjonile märget "järeletulemisega" sest ostjad mind nii koolitasid. Kirjutasid, et "kas sobib kui tulen järgmise nädala teisipäeval kell kolm?" ja siis kirjutasid "sorri, mul polnud autol kindlustust aga tuleks reedel kell viis?" jne...(viis korda järjest)
          Üldiselt tekib sotsiaalne tõrge nädala jooksul pärast oksjoni lõppu. Kui selle aja jooksul pole järgi tulemisest asja saanud siis ega ilmselt saagi. Mõistad ehk kohati?

          Comment


            #20
            Vs: Osta.ee abi

            Esmalt postitatud J_K poolt Vaata postitust
            Elu õpetab ja osta.ee õpetab kah. Mina ei pane enam kunagi oksjonile märget "järeletulemisega" sest ostjad mind nii koolitasid. Kirjutasid, et "kas sobib kui tulen järgmise nädala teisipäeval kell kolm?" ja siis kirjutasid "sorri, mul polnud autol kindlustust aga tuleks reedel kell viis?" jne...(viis korda järjest)
            Üldiselt tekib sotsiaalne tõrge nädala jooksul pärast oksjoni lõppu. Kui selle aja jooksul pole järgi tulemisest asja saanud siis ega ilmselt saagi. Mõistad ehk kohati?
            +1 Selle eest saad veel pretensiooni kah kaela. Õnneks lahendati minu kasuks. Nii need sotsiaalsed tõrked tekivad.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #21
              Vs: Osta.ee abi

              Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust


              Osta-s on kaubal kauba hind ja transpordil transpordimaksumus. Mõlemad maksab päeva lõpuks ostja - tasuta lõunaid ei ole olemas.
              Omadest kogemustest võin öelda, et see väide ei pea alati paika.
              Järele minnes on makstud peale või tasust loobutud, et müüdav ese ära viidaks
              ja antud veel kraami lisaks.

              Kassetid on nüüdseks juba minu valdusesse jõudnud.
              Seda küll mõneks ajaks, edasi rändavad need sõbra juurde, kes
              on tegelik ostja. Tema ise arvutist ei jaga.

              Comment


                #22
                Vs: Osta.ee abi

                Esmalt postitatud Porter poolt Vaata postitust
                Järele minnes on makstud peale või tasust loobutud, et müüdav ese ära viidaks ja antud veel kraami lisaks.
                Ühes krimkas oli sellise olukorra kohta hästi kirjutatud: "võib ju juhtuda, et kuskil maailmas leidub jooksupoiss, kes ei soovi jootraha, kuid pole mingit põhjust eeldada, et selline siinses hotellis töötab" ;-)

                Comment

                Working...
                X