Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuhu on kadunud trafode kerimise firma?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kuhu on kadunud trafode kerimise firma?

    90€ 300W trafo eest oleks ikka päris kirves. Võta suvalised e-poed, kasvõi siit: http://ee.farnell.com/jsp/search/bro...alues%3D202981
    Ja mis ma näen. 50€ ringis 300W. Miks peaks tarbijaid huvitama, kui palju on firma kasum ja mitu töötajat majas on.

    Comment


      #17
      Vs: Kuhu on kadunud trafode kerimise firma?


      Usun küll et mitte pole tehtud seal, kus on majanduskriis, vaid seal kus kasutuses ...tööjõud ja on "vähe teine" maailmakord.
      Siiski, vähemasti mina valin mida ostan ja kus on see toodetud. Ja kui tellin näiteks saksas või madalmaades toodetud asja ning kätte saades on see toodetud tegelikult hiinas, isegi tihtilugu peale vaadates saab aru et hiinas, siis mina tunnen et olen päriselus kaupmehelt petta saanud...
      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

      Comment


        #18
        Vs: Kuhu on kadunud trafode kerimise firma?

        Ja teame neid farnelli trahvosid, on kogemusi. 300W on see tühijooksul eralduv soojusenergia.
        Lisaks on see mõõtudelt umbes poole väiksem kui trahvo mis eritellimusel tehtud.
        Teine faktor on et need tulevad masstootmisest. Mitte et sa ütled mähiste parameetrid ja tehakse soovi järgi. Masstootmises tööjõuna 1 odav pomps istub, paneb tooraine masinasse, vajutab nuppu ja võtab toodangu välja. Ei pea hoidma ka ladu 1000 eri märhisetraadi jaoks.
        Eritellimuse korral tehakse iga kord inseneritöö uuesti. Seega ma endiselt ei usu et kallis võrreldes sellega mis töö hulk sinna läheb.
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment


          #19
          Vs: Kuhu on kadunud firma

          90 ja300W-odav!ma küll ei ütleks nii.Kui esimene kord teha siis on tõesti raske.Puuduvad vilumused ja tööoskused (töövõtted).Kerimispinke ja ka taolisi on ennegi kodus tehtud
          Nii-see selleks.Otsustasin ikka ise sellega tegelema hakata.Ostsin ühe rüsa enesele.Oli pisut roostes jne.Tuli pulkadeks lahti võtta ja puhastada,nühkida,õlitada ja lõpuks kokku panna.Ei tea veel kas elulooma saab aga 2Väljundtrafot on valmis.Tuleb veel teha 2 drosselit,siis vaatan palju pappi saab ja otsustan kas tegeleda edasi või tuleb asi sinnapaika jätta.Edu kõigile,kes tegelevad kerimisega.

          Comment


            #20
            Vs: Kuhu on kadunud firma

            Palun ärge hakake mulle pinda käima.Maveel harjutan ja pole see kerimine mingi hobby minu jaoks.Mõned asjad on veel lahtised.Teatan tulemustest.

            Comment

            Working...
            X