Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuhu on kadunud trafode kerimise firma?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuhu on kadunud trafode kerimise firma?

    Oli trafode kerimis asutus ELOIN OÜ .Kolm või neli aastat tagASI KASUTASIN KA ISE NENDE TEENUSEID.Kerisid nii E-I südamikele kui ka toroididele.Asusid Telliskivi 60.Nüüd on nad kadunud.Ehk keegi teab kus kohas nad asuvad?Või võttis nad teine firma oma hõlma alla.Vabandust--vist oli SALOIN .Valmistamine oli väga korrektne,olen igati rahul nende toodanguga.Vastused PS-i.Tänud!!

    #2
    Vs: Kuhu on kadunud firma

    https://www.inforegister.ee/10047824-SALOIN-OU???
    http://www.1181.ee/company/42577/Saloin-O%C3%9C???

    Comment


      #3
      Vs: Kuhu on kadunud firma

      Aiiiii, kus siis nüüd annab oma soovide järgi trafosid valmistada?

      Comment


        #4
        Vs: Kuhu on kadunud firma

        Ma sportlikust huvist toksisin googlesse "trafode valmistamine" ja "trafode mähkimine".
        Esmased tulemused olid

        Comment


          #5
          Vs: Kuhu on kadunud firma

          Nende hindadest on ka teada midagi? Saloinist sain ~30-35EUR eest trafosid.

          Comment


            #6
            Vs: Kuhu on kadunud firma

            Tore,see mul kohe käe-jala juures.5-6 min.ja olen kohal.Ei tea kuidas ma ise selle peale ei tulnud.Mul enesel olex tarvis ja ka tuttaval olex paar trafot kerida.Suured tänud!!!

            Comment


              #7
              Vs: Kuhu on kadunud firma

              Kohutav!! Käisin nende asjapulkade juures.Tellimusi võetakse vastu alles augusti lõpus.Pidi ruumi remont käima.Ilmselt ostsid SALOINILT pingid ära,aga kerivad ainult toroidide peale.Ju siis teist pinki pole.Asukoht on suur saladus.Hinnad on 100W=45-50€,250W=90€.Hinnad on topelt saloiniga võrreldes.Lihtsam ja ka odavam on osta valmis trafo või koostada kahest trafostkoosnev alaldus plokk.Imelik on see,et saloinis käisin seesja nägin kuidas see kerimine käib,nüüd on see hirmus saladus.Nii on lood!

              Comment


                #8
                Vs: Kuhu on kadunud firma

                Esmalt postitatud ellamp poolt Vaata postitust
                nägin kuidas see kerimine käib
                Kui juba nähtud siis kas ei ole tahtmist ISE see paar tundi kulutada ja ära trafo mähkida?
                Mul enesel olex tarvis ja ka tuttaval olex paar trafot kerida.
                Seda enam kui klientuur ka juba ootamas.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kuhu on kadunud firma

                  Mul oleks ka hädasti trafot vaja, kuid ise küll ei tegeleks sellega, kuna puuduvad nii oskused, kui ka võimalused. Kahju, et SALOINiga nii juhtus.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kuhu on kadunud firma

                    Esmalt postitatud gljuk poolt Vaata postitust
                    ei tegeleks sellega, kuna puuduvad nii oskused, kui ka võimalused.
                    Kui oleks oskus kas teeksid?
                    Kui oleks koht võimalustega kas õpiksid tegema?
                    Kui ikka tõsiselt oleks vaja kas siis otsiksid koha kus tehakse?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kuhu on kadunud firma

                      Proovi 5658925, Sergei.
                      Ta peaks olema kõige vahetum isik kermispingi ja huvilise vahel.
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kuhu on kadunud firma

                        Kolmanda punktiga tegelengi, muidu poleks siia teemasse postitanud.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kuhu on kadunud firma

                          Tartus on vähemalt üks kontor kes lahkelt jutule võttis.
                          Kerivad ka mootoreid.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kuhu on kadunud firma

                            Mul ei ole vajadust õppida.Olen selle ala spets .Mähkisin nii trafosi kui ka mootoreid.Vajalik on pink ja selle kõrvale riiul vajalike materjalidega.Olen alati valmis aitama.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kuhu on kadunud firma

                              no ikka 90 euri eest 300W trahvo, odavalt saadud. Miks läks pankroti, raske ennustada kui nii odavalt müüs. (edasi mu umbkadune matemaatika) Tänapäeval on mähisetraat hulgi say 20Eur kg (oomis 30).
                              Töötaja tahab saada palka kätte say 400 kuus. Ettevõtjale on see siis 800 kuus kulu(pool riigile ikka). ehk 4,76 tunnis peab küsima ettevõte. No teeb seda trahvokest tunnike, 25 juba oma hind, südamik tuleb ka vast 20-ga, isolatsiooni materjalid jms. tuleb 50 kokku ära. Nüüd elekter, pingi amortisatsioon, küttekulud ruumidele, jms. 70 tuleb kokku. Ettevõte tahaks kasumit ka teenida(muidu pole mõtet sellega tegeleda ju) ja tulebgi su 90. Vähe veider tundub et lihtsa esimese klassi matemaatikaga on aru saada et tegu pole 500% liigkasu võtjatega nagu näiteks audio epoodides kus müüvad 9999999...EUR eest ulme mõõtmatult häid hiina ümberkleebitud kondekaid.
                              Odava asjaga on nii et kas see on saasta kvaliteediga(tehtud odavalt) või toodetakse seda kahjumiga. Viimane paraku ei kesta, keegi peab vahe kinni maksma.
                              Eestis sõidavad mersuga rott ja pätt.<- ei käinud kellegi pihta, lihtsalt meenus kui tuttavaga tuli jutuks eesti elu ja miks see nii kehv on. Ei hakka lahti kirjeldama siin selle mõtekäiku aga riivab seda teemat.
                              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                              Comment

                              Working...
                              X