Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

    Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
    https://osta-ee.postimees.ee/radiote...ml?_src=search

    Võimendi ei ole töökorras. Vajab remonti. Müün sellisena ja annan garantii. Kui võimendi osutub heas töökorras olevaks siis võib tagastada 3 tööpäeva jooksul.
    Tänan reklaami eest. Vaatamiste arv kasvas mühinal. Tõsi, pakkumiste arv jäi siiski endiseks.

    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

      Esmalt postitatud rainadov poolt Vaata postitust
      Küsimus suurele ringile! Kuidas elab meie "kulibin", kes hakkas 230V kettsaagi ümber ehitama Li-ioon akudele. Vaikus! Kas toimus fikseerimata lahkumine, loomkatse ajal?
      Nu teises foorumis pani 02.02 müüki osad üleliigsed elemendid, nii et täitsa elab. Aga kuna tal kogemust jagub, siis miks mitte.

      Isegi sain talt läbi ühe vahendaja mõned elemendid.

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

        Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
        https://osta-ee.postimees.ee/radiote...ml?_src=search

        Võimendi ei ole töökorras. Vajab remonti. Müün sellisena ja annan garantii. Kui võimendi osutub heas töökorras olevaks siis võib tagastada 3 tööpäeva jooksul.
        Veel pisikesi müüginippe:

        „oli Saksamaal kirikus käimise auto”, „garantii kehtib niikaua, kuni tagatuled paistavad”, enne seisma jäämist sõitis” …

        Jälgida tuleks, et sõiduk oleks tervelt kaadris ning auto peal ei oleks pildistaja varju. Iseenda, pere ja muud loomad võib rahulikult pildilt välja jätta.

        Huvitav, et sellise tagantvaates iseenda piltidega Alfa-147, millise müügikuulutus oli eespool ja nüüd on aegunud, müüdi just väga kiirelt!
        Kõik sõltub vist ka sellest, et kes ja kuidas

        Sirvisime esimese aastakäigu Autolehe numbreid ja on täitsa hämmastav, kuidas mõni teema on olnud õhus juba 22 aastat ja jõutud pole ikkagi kuhugi. On ka asju, mis on korraks välgatanud ja siis kadunud. Mis need siis on? Autoaktsiis Kuigi 1999. aastal olin ma juba juhiloa omanik ja isa „kopikaga“ ka esimesed soolosõidud teinud, polnud mul […]

        Comment


          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

          Esmalt postitatud rainadov poolt Vaata postitust
          ; Sellise võimsuse juures oleks kõige paremaks valueemaldusvahendiks ... ketassaag! JOKK!
          Üks prantslane, Guillotin, olevat kunagi leiutanud ilma elektrita töötava vahendi, mis pidavat isegi nohu kaotama hetkega.
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment


            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

            Mul jäi makimüügitehing katki.
            Tuttava tuttav tahtis minu käest saada mu Sojuzi. Ok, kokku lepitud.
            Ilmub kohale kokkulepitud ajal, näost punane, nati kurb.
            Ütleb, et tehing jääb ära. Miks ?
            Ta ütles, et naine helistas ja ütles talle, kas sina või makk ! Üleliigse viskab välja.
            Näitas mulle isegi raha aga ütles, et...jääb ära.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

              jah, naisemehena ei tohi enam olla hobisid ega midagi. mõned peavad oma palga ka naisele loovutama, naine otsustab palju mees taskuraha väärt kui üldse.

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                jah, naisemehena ei tohi enam olla hobisid ega midagi. mõned peavad oma palga ka naisele loovutama, naine otsustab palju mees taskuraha väärt kui üldse.
                Ja seepärast ongi enamus naisemeestel vaid kaks hobi...ühe pärast sõidetakse Läti vahet.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                  Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                  Ja seepärast ongi enamus naisemeestel vaid kaks hobi...ühe pärast sõidetakse Läti vahet.
                  Муж приходит домой пьяный и говорит жене:"Угадай что у меня в кармане:
                  НА БУКВУ "П"!!!!
                  Жена:" Получка..."
                  Муж:" Не-е-е-е-е.... П-ПУТЫЛКА!!!!!!!! а ТЕПЕРЬ УГАДАЙ, ЧТО У МЕНЯ В
                  ДРУГОМ КАРМАНЕ! НА БУКВУ "А"!!!
                  Жена:" Аванс..."
                  Муж:"Не-е-е-е-е... А-А-А-ЕЩЕ ОДНА П-ПУТЫЛКА!!!"

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                    Vene armees oli polkovnik, kes jagas oma rahapaki võrdselt kolmeks:

                    Esimene kolmandik naisele, teine talle koos sõbrannaga ja kolmas omale.

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                      Ilmneb, et Omniva postiteenindus peab hiina uusaastat . Alates 14.02 on pakk eestis ja nädal hiljem ei kippu ega kõppu.
                      25-01-2018 11:10:29 Item is at the shippers warehouse
                      03-02-2018 05:32:50 Item is announced / bpost received the information
                      03-02-2018 06:32:50 Item is ready for transport
                      04-02-2018 13:00:50 Arrival at export hub
                      13-02-2018 23:14:45 Parcel is handled
                      14-02-2018 08:06:02 Departure to country of destination
                      14-02-2018 20:16:15 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
                      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                        Millest sa järeldad, et pakk Eestis on? Või https://www.omniva.ee/era/jalgimine leht näitab seda?

                        Comment


                          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                          To A.S
                          Helsinki/Vantaa lennujaam teatas, et minu HK parcel on nende poolt pandud lennule to Tallinn 14.02 ja sealt vastu võetud. Nüüd jälgin stopperilt, kui kaua võtab aega viimase 10. km läbimine.
                          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                          Comment


                            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                            Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                            Mul jäi makimüügitehing katki.
                            Tuttava tuttav tahtis minu käest saada mu Sojuzi. Ok, kokku lepitud.
                            Ilmub kohale kokkulepitud ajal, näost punane, nati kurb.
                            Ütleb, et tehing jääb ära. Miks ?
                            Ta ütles, et naine helistas ja ütles talle, kas sina või makk ! Üleliigse viskab välja.
                            Näitas mulle isegi raha aga ütles, et...jääb ära.

                            Tuttav tunne. Riik võiks sellises abitus seisus mehi rahaliselt, psühholoogiliselt abistada, vajadusel ka psühhiaatriliselt, ajulobotoomia ja el.šhokiraviga. Mina tunnen ennast samuti väga sandilt, kui näen 1500€ eest lipulaeva aga naiste loogika järgi on liiga palju, kus juures on üritatud võrrelda seda summat kasutatud maki eest 10€ maksva CD plaadiga, et miks sa seda makki tahad, kui kõik käivad kõrvaklapid peas. Sees keerab ja tunned viha kõige vastu, riigi, ühiskonna, tööandjate ja selle vastu, et vaid naistele on elementaarne see, et saaks omada palju jalatseid, palju riideid ja häda ikka veel, et ei ole midagi selga panna!

                            Mina täna igatahes, tegin kõik enda võimuses, mida üldse teha sai, tegin stipiavalduse 3.000.000 eurole, et igatahes oleks kuhugi varju joosta selliste naiste eest ja ei peaks oma ostusid põhjendama ega millegi vahel valima.
                            Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                            Comment


                              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                              Mitu paari jalanõusid on naisel vaja täielikuks õnneks?

                              Täpselt üks paar rohkem, kui tal neid juba on.

                              Comment


                                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                                Erilahendused.
                                PS või mail.

                                Comment

                                Working...
                                X