Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tüdrukud foorumis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Tüdrukud foorumis

    Mäletan, et kunagi üks naisterahavas remontis mu arvuti ära ja ühes kutsekoolis on tädi kes veneajal telekaid remontis.
    Mõned ikka leiab.

    Comment


      #17
      Vs: Tüdrukud foorumis

      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
      Siin foorumis käis läbi, et audiofiile pidavat vastassoo hulgas olema null.
      Vale jutt, elektroonikud ja foorumikülastajaid ei tea ise, aga audiofiile ikka on.

      Comment


        #18
        Vs: Tüdrukud foorumis

        Esmalt postitatud ellamp poolt Vaata postitust
        Tekkis taoline küsimus.Miks ei ole meie foorumis naisterahvaid?Ma küll ei ole 100% kindel,aga surfates teiste maade (Saksa,Poola,Tsehhi jne.)foorumites olen kohanud ka naiselektroonikuid.See küsimus on suurele ringile.Ehk oskab keegi vastata!
        Hea küsimus, aga miks sa arvad et meie, meesterahvad, siin foorumis peaksime seda teadma,miks siin naisi pole? Küsimus on esitatud vales foorumis, seda küsi kusagilt naiste foorumist miks naisi pole, kes elektroonikaga tegelevad ja palju neid on ,kes sellele alal kas töötavad, õpivad või siis hobi korras tegelevad ? Sealt saaksid ehk täpse vastuse, kui teema huvitab. Paari naishinge tean ka mina ja olen ühega koos töötand ja tark naine oli, rahvuselt venelanna. Miks neid siin foorumis pole, ei oska öelda, aga samas neid "munadega mammasid" on siinses foorumis ehk rohkemgi kui vaja! Tegelikult kui viitsiksid oma ajusid natuke rohkem pingutada ja olukorda analüüsida siis saaksid ka ise antud teemal vastuse . Palju siis üldse on naisi keda antud eriala huvitab ja kindlasti mõned on ja miks nad peaksid just siin foorumis aktiivsed olema?
        viimati muutis kasutaja humax; 15 m 2012, 14:00.

        Comment


          #19
          Vs: Tüdrukud foorumis

          Sellal, kui mehed foorumis oma teadmistega eputavad, käivad naised neid teadmisi siit varastamas ja tallele panemas. Kui tuleb maailmalõpp, siis mehed lähevad jootekolbidelt puunuiade peale üle, aga naised alles hakkavad tegusid tegema

          Comment


            #20
            Vs: Tüdrukud foorumis

            kõik räägivad siin naistest..aga küsimus oli ju tüdrukte kohta. vaadakem vaid neid lõputuid teemasid meie "uuelt kasutajatelt": mis kast sellele autosupakale tuppa jne. Teema sisuks mõnikord nooruslik toorus jne. Noori tüdrukuid ei huvita tehnika, kuna stereotüüpselt on neid üles kasvatatud naiselike asju tegema. Ofc on väikseid kõrvalekaldeid: mõni neiu huvitub elektroonikast ja tehnikast. nagu mõni poiss huvitub küünetehnikast ja juuksuriametist. Elu on selline.
            Nõustun Humaxi seisukohaga, loogilist mõtlemist ja lähenemist on ikka päris vähe. tunnen tihti, et olen võtnud rolli "uusi kasutajaid" pehmele maandumisele suunata. Selle asemel, et mõni vanem kasutaja kasvava uudishimu koheselt hävitab! Olgu, et jätan endast alaealise mulje, kuid selletõttu on vihje "härradele", kes ninapidi skeemides selle asemel, et lastele tähelepanu suunata!

            Shele: ma võin mats olla, aga nina taeva poole ma ei käi! Olgu sellega teema lõppenud, muidu saame mõlemad modede käest hoiatused jne...
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #21
              Vs: Tüdrukud foorumis

              Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
              muidu saame mõlemad modede käest hoiatused jne...
              See oleks isegi hästi veel. Kui meenutada eelmist niisugust teemat...
              Siinsed päälikud kipuvad ise roppusi kirjutama aga kui lihtliige kirjutab teemas, et asi on s..t siis tuleb moderaator ja muudab kirjutist, põhjendusena märgib näit. "võiks viisakamalt".
              Minuarvates see s..t on nii igapäevane sõna (isegi juurameeste suust kuuleb seda), et see nagu ei peaks olema koht kus teise silmas pindu nähakse.

              Aga minu naine juba isegi kuulab kui seletan, et mis vahe on nanosekundil ja sekundil . Paar kuud tagasi oli aeg mis tehnikale kulutada lubatud, limiteeritud.
              -superradical-

              Comment


                #22
                Vs: Tüdrukud foorumis

                Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
                ... muidu saame mõlemad modede käest hoiatused jne...
                Kuna ei hakanud kellegi teise teemat risustama, siis ei saa.
                Aga mis puutab "maailmalõppu", siis minu jaoks tähendab see interneti kokkukukkumist. Siis alles läheb lõbusaks . Siis tuleb insenerimõistus taas au sisse. Ma olen veendunud, et varem või hiljem kukub see IT oma kaevatud augu sisse. Eksponendi kasv lõppeb pauguga.
                Ja siluliselt kõik, mida arvuti ja nett võimaldab olid enne olemas. Tehnoloogia oli vaid maalähedasem.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #23
                  Vs: Tüdrukud foorumis

                  Naised ja audiofiilia -
                  Naiste seas palju lauljaid ja muusikuid - ehk helitajuga on neil kõik korras.
                  Enda väike elukogemus ütleb, et "piduriks" on naistel ratsionaalne mõtlemine - milleks kulutada +100% kui tulemust on +10%.


                  Elektroonika ... no veel 15a tagasi keskkoolis ja ~12a tagasi ülikoolis, öeldi üsna otse välja, et tüdrukud ei peagi füssi välja raalima... kuidas need elektroonikud siis tulevad?
                  -

                  Comment


                    #24
                    Vs: Tüdrukud foorumis

                    Esmalt postitatud marcor1 poolt Vaata postitust
                    ~12a tagasi ülikoolis, öeldi üsna otse välja,
                    et tüdrukud ei peagi füssi välja raalima... kuidas need elektroonikud siis tulevad?
                    Kes see rääkija oli?

                    Ma küll ei tihkaks öelda et mu kursaõed Ene Ergma, Piret Keres või Liia Hänni füüsikat ei jaga.

                    Elektroonika on füüsika üks kitsas praktiline rakendussuund.
                    Nende valdkond, astronoomia ja stringid, on avaramat arusaama nõudvamad.

                    Aga igale oma.
                    Vastavalt võimetele ja natuke ka huvidele.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Tüdrukud foorumis

                      Ükskord helistades Elioni kliendi tehnilisele toele, sain meeldiva üllatuse osaliseks - sealne tütarlaps valdas teemat täielikult.
                      MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                      KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                      Comment


                        #26
                        Vs: Tüdrukud foorumis

                        Statistikast:
                        Riikliku füüsikaeksami tase oli
                        1998: poisid ~14% paremad kui tüdrukud
                        2011: poisid sama mis tüdrukud (gramm alla isegi)
                        aga tipud:
                        Rahvusvahelistel olümpiaadidel medali pälvinud õpilased.

                        mitte ühtegi naisnine füüsika all.
                        See on küll lihtsalt statistika - aga midagi ikkagi näitab.
                        -

                        Comment


                          #27
                          Vs: Tüdrukud foorumis

                          Riigieksamite tulemused on minu jaoks tühi koht (näitavad vaid kindlate ülesannete lahendus- ja tuupimisoskust ). Sestap seda ei saa puhta kullana võtta.
                          On ju koolilõpetaja püha kohus sooritada eksam võimalikult edukalt . Teadmiste tegelik omandamine huvitab vaid väheseid.
                          See teine statistika juba näitab midagi, kuigi ka seal on enamik lahendatavaid probleeme eluvõõrad.

                          Kogemustest ütlen, et naisüliõpilased on tunduvalt korrektsemad ja püüdlikumad, aga ka paremad tuupijad. Meessoo puhul on rohkem märgata ratsionalistlikumat sisusse süvenemist, aga nad on ka tunduvalt pohhuistlikumad.
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #28
                            Vs: Tüdrukud foorumis

                            Süntesaatori töötuba 14. juulil Kultuuritolmul http://www.hobilabor.ee/blogi/2012/0...ultuuritolmul/
                            tütar just käis seal, pole aint jõudnud temaga sellel teemal veel vestelda
                            Koolis oli muidu füssaõpsi lemmik ja klassikaaslastele arvutialane nõustaja.

                            Comment

                            Working...
                            X