Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tüdrukud foorumis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tüdrukud foorumis

    Tekkis taoline küsimus.Miks ei ole meie foorumis naisterahvaid?Ma küll ei ole 100% kindel,aga surfates teiste maade (Saksa,Poola,Tsehhi jne.)foorumites olen kohanud ka naiselektroonikuid.See küsimus on suurele ringile.Ehk oskab keegi vastata!

    #2
    Vs: Tüdrukud foorumis

    No tuleb sookvoodid kehtestada,ega muud moodi seda asja ei lahenda. Aga mina ntx eestis pole veel ühtegi naisterahvast kohanud kellega elektroonika teemadel võiks vestelda ,nii et ise ka mida ka midagi uut teada saaks. Ei oskagi öelda milles asi võiks olla. Haritud ja intelligentseid naistest riigis puudust küll pole.

    Comment


      #3
      Vs: Tüdrukud foorumis

      Igatahes minu tutvusringkonna naisi ei huvita kuidas asjad töötavad, vaid see et asjad ilusad välja näeks.
      Näiteks, läpakas ostetakse välimuse, mitte andmete järgi... jne.
      Tehnikahuvilised naised on haruldus.. Aga suure rahvaarvuga riiki mahub ka neid haruldusi rohkem.

      Comment


        #4
        Vs: Tüdrukud foorumis

        Mina tean vähemalt kahte, kes el. inseneri koha peal töötvad/on töötanud. Kaks ei ole just palju, aga siiski.

        Edit: Eestis ~1.3miljonit elnikku Saksmaal ~80. korrutame 2minu tuttvat 60-g (rahvarvu vahe) ja saaks 120 el./tehnikahuvilist naist. Päris palju ju?

        Comment


          #5
          Vs: Tüdrukud foorumis

          Tehnikahuvi on muidugi väga lai mõiste. Teemaalgataja pidas vist silmas neid kes entusiastlikult jootekolviga ümber käiks ja mõtleks erinevad skeemi täiustusi jne.

          Comment


            #6
            Vs: Tüdrukud foorumis

            Mina tean naisterahvast kes vene ajal töötas värvitelerite remondi mehaanikuna ja oli täiesti kompetentne tegelane nagu mulle on kohtumistest meelde jäänud.

            Comment


              #7
              Vs: Tüdrukud foorumis

              no eks asi ka vanemates kinni, neil veendumus kiviajast et tydrukud ja tehnika ei käi kokku, siis sunnitaks õppima midagi naiselikku. 4 aastane tytar tahtis ka teha seda mida teen kui tööruumis tegutsesin. Õpetasin siis kolbi ja kruvikeerajat käes hoidma, mootorist parareist jms oli ka palju põnevat tegevust. Aga jh olen kohanud ka mitut kompetenset elektroonikut kes vastasoost.
              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

              Comment


                #8
                Vs: Tüdrukud foorumis

                Esmalt postitatud soldat poolt Vaata postitust
                Tehnikahuvi on muidugi väga lai mõiste. Teemaalgataja pidas vist silmas neid kes entusiastlikult jootekolviga ümber käiks ja mõtleks erinevad skeemi täiustusi jne.
                Minu tuttavad ongi just sellised.

                Comment


                  #9
                  Vs: Tüdrukud foorumis

                  ma tean ka kahte, üks neist kinomehhaanik. Teine väljaõppega lennundus-insener. Aga ei kannata suhelda. Nipsakad teised...eesti naiste eripära vist...
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Vs: Tüdrukud foorumis

                    Mis vastassoo esindajatesse puutub, siis tean lausa kahte, kel insenerimõistus pähe pandud ja kes ka seda sihtotstarbeliselt rakendada oskavad.
                    Muide, enda seitsmeaastasel tüdrukul püsib kolb päris hästi käes.

                    Siin foorumis käis läbi, et audiofiile pidavat vastassoo hulgas olema null. Ei tea ka ühtegi satifänni (kes mutrivõtmega panni kallale läheks).

                    Aga mõtlemisainet soovolinikule. Miks ta küll ei nõua soolist võrdõiguslikkust sitavedajate hulgas ning naistele kohustuslikku ajateenistust.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Tüdrukud foorumis

                      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                      Siin foorumis käis läbi, et audiofiile pidavat vastassoo hulgas olema null.
                      Aga mõtlemisainet soovolinikule. Miks ta küll ei nõua soolist võrdõiguslikkust sitavedajate hulgas ning naistele kohustuslikku ajateenistust.
                      Ei ole ühtegi audiofiilset naist...olen pidanud isegi eraldi jutu välja mõtlema, kui seletada naisele, mis on hea kõlar ja heli...

                      Küsiks soovoliniku käest (kes on enamasti naine, Mikko näiteks) kas ta kala puhastaks...
                      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                      Comment


                        #12
                        Vs: Tüdrukud foorumis

                        Tartu pets: Sa oled Mats! Jää valjukate juurde jaa ära inise ilusa looduse kohta! Selle vooliku võid toppida: ...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Tüdrukud foorumis

                          Töötasime pea 15 aastat koos Annega kellel polnud mingit probleemi arvutist viga leida ja siis see viga ka parandada.
                          Oli see siis vigane transistor, mikroskeem või toiteplokk.
                          Ta võis ka kirjutada programmi, ehitada valmis lisamooduli, pidada järjekordsele ekskursioonile tunnine loeng.
                          TPI haridus.

                          Viimasel ajal on mul olnud kokkupuuteid ühe tehnotroonikuga. Vägagi naisterahva moodi.
                          Kui räägime elektroonikast, mõistame teineteist.
                          Aga kui ta räägin keevitamisest, preomoonikast või mootrratta nüansidest, siis on mul natuke raskusi.
                          Kui aga jutt läheb robotitele ja nende tutvustamisele sadades Eesti koolides jääb ainult asjatundja kogemusi kuulata.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Tüdrukud foorumis

                            Võrdluse saab ju tuua ka male mänguga- enamjaolt kõik meessoost isikud seda mängu harrastavad. Meil koolis oli maleturniir- ei ühtki naissoost isikut tulnud osalema. Küsimusele, miks Te malet ei mängi, vastas üks, et ei viitsi nii väga mängu süveneda ning ajusi ragistada.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Tüdrukud foorumis

                              Mida teemat. Meenub see remondiabiteema kus kodanikud ei saanud asjale pihta ja hakkasid kolli nägema seal kus teda polnud ning karistusi lahmima.

                              Niisugune tunne jääb nagu kaasajal naised ja elektroonika ei käiks üldse käsikäes. Mehed, ka siinsed "politseinikud", laupäeva õhtu - minge sauna ja rahunege, siis ehk pääseme roppustest!
                              -superradical-

                              Comment

                              Working...
                              X