Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sample ordering

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Sample ordering

    Ma ei tea, kas vene kroonu süü ... aga ma loen alati Karu sõnavõtte suure mõnuga ja vahest naeran nii et tilk tuleb püksi Iseasi kas autor alati just nii mõtles...
    Seda kõike muidugi siis kui jutt ei käi asjast vaid...ee...üldhuvitavatel teemadel.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #77
      Vs: Sample ordering

      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
      To: raivo-kui hea oli siis "miks mõned kuud" ainult töötasid?
      isiklikud põhjused. näiteks et teisi kanaleid pidi laekus töid liiga palju. nii et minu pärast ära muretse, tegelen ikka elektroonikapõllul.
      aga jah, nüüd olen sügavalt veendunud et probleem ikka persoonis. jurisprudentsis võib taolise jäärapäisusega kaugele jõuda.

      Comment


        #78
        Vs: Sample ordering

        Et siis Felch, kui jutt on asjast siis sa ei loe või siis sa ei naera ?

        Mul oli kunagi üks klassivend, kes üldse mingist naljast aru ei saanud. Tuli kohe kätega kallale. Lõpetas suht kurvalt, on keskerakondlane nüüd..

        Comment


          #79
          Vs: Sample ordering

          To: raivo, mitte VÕIB, vaid JÕUAB ka nagu röövkapitalistidega võitlemine on tõestanud .
          Viga persoonis ei ole kohe kindlasti mitte, võid arvata mida tahad.
          Mina heast kohast ei loobu omaalgatuslikult-järelikult pole sind röövkapitalism korralikult löönud , isegi kui on omaalgatuslik.

          Felch-iga täitsa ühel nõul, Karu jutt teemasse on asjalik, asjalikke postitusi ei ole kommenteerima hakanud kuid kui teemas on asju milles Karul õigus ei ole siis sellele olen vastanud. Pole ju mõtet hakata mingi hobitrooniku topicus rõhutama mingisuguseid poliitilisi ja maailmavaatelisi asju mis ei puutu asjasse. Seda võib teha mujal (näit. siinsamas või üldse Varia teemades [rumalatel teemadel jauramine?]), ausaltütelda on vahel niisugune jauramine täitsa lõbus aga isiklik solvamine on liiast küll. Eriti vaadete või asukoha järgi .
          -superradical-

          Comment


            #80
            Vs: Sample ordering

            Esmalt postitatud KaruTEC poolt
            Et siis Felch, kui jutt on asjast siis sa ei loe või siis sa ei naera ?
            Siis ikka panen kõrva taha. Kahtluse korral saab kontrollida neti abil. Muudel teemadel...ei viitci vaielda. Mitte et kõigega nõus oleks aga...see kisuks Delfiks ära.

            Esmalt postitatud KaruTEC poolt
            Mul oli kunagi üks klassivend, ...Lõpetas suht kurvalt, on keskerakondlane nüüd..
            Tunnen kaasa

            Muide, vene kroonu õpetas suurepäraselt asju mitte isiklikult võtma. Olen lausa tänulik...
            viimati muutis kasutaja felch; 17 m 2009, 22:45.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #81
              Vs: Sample ordering

              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
              A üksiti kui kiitlemiseks läks siis minu töö on RV. terasest survetrasside keevitamine
              Teemaväline aga... terasest survetrasse keevitad? Niipalju kui ma näinud olen,siis pannakse tänapäeval vist ainult soojaveetrass metallist.Vesi,survekanal jms on kõik plastiktorudega ja ei ole mina veel kordagi metallist torustikust kuulnud(vahepeal kooli kõrvalt,suvel jms tegelen kõiksugu sellise torustiku paigaldusega). Et kas sa siis keevitad soojaveetrasse või miski surve käib veel metallist torustikega?
              otsija

              Comment


                #82
                Vs: Sample ordering

                Esmalt postitatud otsija poolt
                Teemaväline aga... terasest survetrasse keevitad? Niipalju kui ma näinud olen,siis pannakse tänapäeval vist ainult soojaveetrass metallist.Vesi,survekanal jms on kõik plastiktorudega ja ei ole mina veel kordagi metallist torustikust kuulnud(vahepeal kooli kõrvalt,suvel jms tegelen kõiksugu sellise torustiku paigaldusega). Et kas sa siis keevitad soojaveetrasse või miski surve käib veel metallist torustikega?
                Nüüd jah kisub teemast päris mööda aga natuke mööda ta juba olnud siin päris mitu posti.

                Tegu siis suureltjaolt toiduks tarvitatava veega, nii külm kui soe .
                Samas ka näit. suruõhu trassid, ning veel mõned rasketes keemilistes tingimustes töötavad süsteemid . Projekteeritud kasutusajaga minimaalselt 50a, tingimused ja standardid aga 100a ekspluatatsioonile arvestatud. Isegi kanalisatsioonitrassi (heitvärkidele /s..ale ) olen RV. teinud, umbes poolemeetrisest torust . Suuremad tööd on olnud Vuossaare sadam, ABB charging, ABB Turbo Systems ja Patria. Palju on olnud lehtmetallist töötlust kuid torudega möllamine on põnevam-väljakutse on suurem ja treenib paremini, TIG siis.
                -superradical-

                Comment

                Working...
                X