Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Punane RET

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Punane RET

    millega sa teed seda?
    notepadis toksid v..paistab vähemalt nii...

    dreamweaver aitab sind edasi..

    Muidu jõudu..peaasi et tahtmist on

    Comment


      #92
      Vs: Punane RET

      muscarine:

      ( :
      Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
      Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

      Comment


        #93
        Vs: Punane RET

        OT'ks kisub aga eeskõnelejaga nõus et sisu peab enne valmis mõtlema..Ret'i kohta on materjali mida koguda küll..ja alles siis kui veeb on valmis mõeldud..või lausa vildikatega paberile kantud..tuleb skriptidega tegelema hakata..

        Comment


          #94
          Vs: Punane RET

          *Minu arust A.R. lugu haakub teemaga.
          *Nagu ennist juba ütlesin, et leht ON poolik ja vigu täis.
          *Miks ma selle siia panin? Ootan ideid, mida sinna kirja panna.
          "Köögitabureti peal seebikaga vildakalt tehtud vanadest, kriimulistest ja määrdunud pillidest" on KINDLASTI paremad pildid, kui puuduvad pildid.
          *Antud juhul on siiski sisu suures osas veebist andmete kopipeist. Välja mõelda pole siin midagi.
          *Koodikirjutaja ma pole kunagi olnud, ega pole ka elu eesmärk selleks saada.

          Kuna antud serveriruum on antud minu kasutada, siis võin ma ka selle pre-pre-pre-alpha lehe sinna panna. Siiani on keelatud sinna panna vaid AÕga-kaitsud materjale. Lehe vaatamine on täiesti vabatahtlik.

          Projektiks ma seda ei nimetaks. See leht on tehtud oma vabast ajast, mille ma oleks võinud vabalt kulutada millegile muule. Kui tahad, siis vaata seda nii, et leht on tehtud suures osas mulle endale, kuhu ma panen faktid kirja, et hiljem unustatult neid uuesti vaadata.
          Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
          Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

          Comment


            #95
            Vs: Punane RET

            Vaata äkki leiad mõned sobivad pildid siit: http://album.ee/album/286175/50157059

            Comment


              #96
              Vs: Punane RET

              aga idee on ju tegelikult ju väga hea..koondada Ret'i tegemised ja ajalugu ühele lehele huvilistele lugemiseks.
              Kui aega rohkem võtaks kujunduse ja halduse enda peale..materjali korjamine oleks omaette juba.

              Comment


                #97
                Vs: Punane RET

                Esmalt postitatud Jyrka poolt
                , trükiplaadid joonistas andekas venelanna, kõva malemängija.
                Väga vabandan asjaosaliste ees juhtunud apsaka pärast, sõna venelane jõudis minu kõrva venelanna-na, nn. telefoni sündroom. Täpsustatud andmete järgi siiski rahvuselt ukrainlane.
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #98
                  Vs: Punane RET


                  v.s


                  Võrreldes:
                  Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                  Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                  Comment


                    #99
                    Vs: Punane RET

                    5100 tüüneril on selgelt teistsugune disain(vt. skaala).
                    Kasettikat Optonicaga ei saagi võrrelda. Optonical polnud ühtki ligilähedast aparaati. Väidetavalt tehti makk oma väljatöötluse peal(mida ma ei taha kuidagi uskuda).

                    Aga küsiks teist teemat: Miks ei või Estonia 8'le panna vaid ühte kõlarit järgi? Sain enda oma kätte - kõik plommidki peal.
                    Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                    Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                    Comment


                      Vs: Punane RET

                      nii ja naasuguseid arvamusi siin silma hakkanud ja kõigil neil ka peaaegu iva sees. tahtmine miskit teha ja koondada kokku mingi tükike ajalugu on igati teretulnud nähtus, samas tuleb tõdeda, et lehe loetavus ja kasutusmugavus on nigel. minupoolest võiks olla kondikava algselt kasvõi must kiri valgel taustal, kuni valmib korraliku loetavusega disainitud lehekülg.
                      vanaisal seisab elutoas siiani 006(vist) lamppill, millel lõpud transsidel. kui huvi püsib, siis Eestisse jõudes võin sellest komplektist mingi koguse normaalse kvaliteediga pilte kah vorpida

                      tõsi ta on, et pea kõigi suurtehaste täätajaskond kippus muukeelne/meelne olema. ju oli meie rahvas selle mõnekümne aasta iseseisvusega "ära rikutud" ja seetõttu ebasobilik nürile liinitööle odava palga eest. idast oli aga inimesi küllaga võtta, kes suure kodumaa mõistes ikkagi kapitalismi pääsesid ja said näha ja nautida "arenenud" elukeskonna hüvesid. eks inseneride ja tippspetside hulgas oli see muulaste protsent tiba väiksem, aga see üldist pilti väga ei muutnud. seega seda personali takkajärge fännata puudub mõte. samas RET oli olemas enne tiblasid ja kaubamärk kui selline suutis tegelikult üle elada 50a tiblaismi.
                      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                      Comment


                        Vs: Punane RET

                        Kui neid pilte võrrelda, siis kerkib minu jaoks küsimus, kas nendel Optonicatel polnudki jaamamälusid? Ja kui nüüd meenutada, mis paistab Estonia tuuneri seest, siis seal on see eelhäälestuste plaat eraldi tükina "emaplaadi" kohal, mis omakorda tekitab küsimuse: kas algselt viksiti 1:1 Optonica pealt maha (projekteeriti ilma eelhäälestuseta) ja hiljem pandi eelhäälestuse osa juurde?

                        Seest paistavad nad siiski üsna erineva tegumoega: http://www.hifi-wiki.de/index.php/Optonica_ST-7100
                        viimati muutis kasutaja a1; 20 m 2009, 11:32.

                        Comment


                          Vs: Punane RET

                          Tegin oma küsimuses vea sisse. Estonia 006'e kohta tahtsin küsida, mitte 008 kohta. Küsimus uuesti: Miks on keelatud järgi ühendada üks kõlar?
                          Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                          Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                          Comment


                            Vs: Punane RET

                            Ja teemat:
                            Võtsin ühe praktiliselt kasutamata, plommitud eelvõimu.
                            Kriitikutele hoiatan ette, et professionaalne fotograaf ma pole.
                            Paluks vabatahtlikke-huvilisi photoshoppijaid/gimpiste valida välja siit üks foto eest ja üks foto tagant, millel teha taust valgeks.

                            EDIT: Piltidega pole vist enam probleemi.
                            viimati muutis kasutaja Daddario; 21 m 2009, 12:45.
                            Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                            Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                            Comment


                              Vs: Punane RET

                              Esmalt postitatud kawai poolt
                              ...skeem keeruline olema ja toota suhteliselt kallis- Riia tehases ei saadud aru, et miks nii kallist ja keerulist asja üldse vaja on. Põhiprobleem oli selles, et kasutati vene juppe, mis ei vastanud standarditele - kvaliteet kõikus. Kui oleks kasutatud otsast peale lääne juppe, oleks teine lugu olnud.
                              See on nüüd veidi pikem lugu...
                              Vene ajal jaotati igasugused raadiodetailid kolme suurde lahtrisse. Kõige korralikumad läksid sõja- ja meditsiinitööstusele - see viimane oli ka tegelikult sõjalise alluvusega. Seejärel masinaehitustööstus (sidetööstus kuulus selle alla) ning kõige viimane oli siis laiatarbetööstus.
                              Su väide, et kvaliteet kõikus, on liiga üldine. Kvaliteet kõigub ka tänapäeval ja kõigil. Ega siis näiteks Celerone ja Pentiumeid keegi eraldi ei tooda, ikka tehakse partii valmis ja siis vaadatakse mis välja tuli. Saadakse teatud arv kvaliteetset toodet kätet ja siis kõik läheb juba madalamasse sorti. Kui aga sellele hunnikule ligi pääseda, võib see kullakaevanduseks osutuda, sest neid pole keegi enam üle vaadanud. See on niimoodi nii praegu kui ka tol ajal.
                              Juppidel oli mitu parameetrite hajuvuse täpsusklassi - 0,5%, 1%, 5%, 10%, 20%. Hea kui poest 10% jupi kätte sai, 5% oli "metšta idiota" ;-)
                              Parim, mida õnnestus Estonia jaoks välja ajada oli 5% täpsusklassi jupid.
                              Vahelepõikeks - tol ajal oli kasutusel mõiste ""Murzilka" skeem". "Murzilka"-ks kutsuti tol ajal ajakirja "Radio". Sealsete skeemide omapäraks oli, et nad ei olnud korratavad - tihti töötasid nad seetõttu, et mingi jupi väärtus oli hajuvusala ühes servas. Ladudes nüüd skeemi kokku kõrgema täpsusklassi detailidest, skeem tööle ei hakanud.
                              Ilmselt oleks võimendi hakanud tööle ka laiatarbelisemate juppidega, aga kuna standardiga olid sisend- ja väljundparameetrid ette antud, siis oleksid standardi nõudmised ületamatud olnud. Sageduskarakteristiku lineaarsus oli ette antud näiteks 0,3db-ga. Et selliseid jamasid vältida, tuli skeemitehnika keerulisemaks ajada, muidu ei oleks masstootmisest midagi välja tulnud.

                              Trükiplaadid kavandati kõik mõõdus 2:1 ja paberil. Oli selline A0 vatman, millel 2,5mm ruudustik ning selle peal siis joonistati ja kustutati, kuni asi valmis. Seejärel läks see nobedate näppudega poolautomaatide Vera Porfirjevna ja Olimpiada Selskohozjaistvennaja (omaaegne nali) kätte. Kui jalgrattalenksud mähiti sinise isoleeriga üle ja see oli tegija mees, kes sellise isoleerirulli kusagilt kätte sai, siis trükiplaatide kavandite fotooriginaalide tegemiseks kasutati punast isoleerpaela. Sellest stantsiti välja jooteplatside kujundid, mis siis kleebiti klaasriideribadele ja anti kleepijatele. Aluseks oli samasuguse ruudustikuga, kuid lavsaanist A0 kile. Sellele kilele kleebiti siis jooteplatsid õigetesse kohtadesse ning rajad tehti erineva laiusega isoleeriribadest. Selleks võeti isoleerirull ja lõigati sellest erineva paksusega kettad. Abiliseks oli skalpell.
                              Kui kavand valmis, pildistati see ja tehti sellest mask. Edasi jätkus juba fotokeemiline töötlemine.

                              Comment


                                Vs: Punane RET

                                Ise kasutan kodus ja maal suvilas estonia komplekte ja väga rahul nendega-kui see optimidaiganes nii hea asi on siis miks seda eestis keegi ei oma ja pole vaja rääkida ,et haruldane ja kaugel-kui asi ikka hea high-end siis peaks kellelgi see olema-pigem tundub ,et estonia sai originaalist parem.Peale estonia ostu müüsin maha yamaha 6 seeria reesvri koos peerlessi kõllidega -lihtsalt minu kõrv ütles ,et estonia ikkagi kordades parema heliga.Aga see minu isiklik arvamus.Äkki kasutaja vtl tuleb siiski appi ja aitab selle lehe korda teha -arvan sellega oleks kõik rahul.

                                Comment

                                Working...
                                X