Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

klaasi puurimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: klaasi puurimine

    Tüüpiline tänapäeva "tegijate" vastus, nagu ka auto remondiga: me ei vastuta kunagi mitte millegi eest, isegi kui oleme teadlikult s.tta kokku keeranud.

    Aga ma olen sellega harjunud.
    Vaasi kasutan nüüd lillede hoidmiseks, teenusepakkujate reklaamidele lasen kõrge kaarega varba peale
    Head susserdamist !

    Comment


      #17
      Vs: klaasi puurimine

      Esmalt postitatud urmo poolt
      Seda senikaua, kui asi tegelikkuseks läheb: ise proovisin leida töökoda, kus saaks vaasile augu sisse; aga kui saadi teada, et vaasi põhi on 14 mm paks, ajasid enamus käpad püsti või keeldusid vastutusest (kui läheb katki jne).
      Viu viu viu. Vastutus on loomulikult Sinu peal, sest muidu Sa ei ostaks üldse puurimise teenust. Garantii andmiseks on vajalik vaasi karastuspingete määramine enne puurimist. Vastava mõõteaparatuuri hinnad algavad 12 000 EUR'i tükist. Üksikmõõtmise hind on alates 100 EUR'i.
      If you think education is expensive, try ignorance.

      Comment


        #18
        Vs: klaasi puurimine

        Noh nüüd läkski lahmimiseks, nagu ma ootasin; tegelikult tahtsin öelda seda, et kas ikka on töökodadel augu puurimine lihtsamaid asju?
        Kui mitte arvestada klaasi maha viskamist, siis kõige lihtsam on ikka lõikamine tellija mõõdu järgi.
        Aga las ta jääb, see ju O.T. nagunii.
        Head susserdamist !

        Comment


          #19
          Vs: klaasi puurimine

          Mäletan ähmaselt üht vana õpetust klaasi puurimiseks. Mis sinna vahele pandi, ei mäleta, võibolla polnudki midagi, aga puurimine käis nii, et kolmnurkviil tuli ära teritada ja seejärel puurida kuni kriuksuma hakkab. Seejärel teritada ja edasi...

          Comment

          Working...
          X