Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

jootevedelik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: jootevedelik

    Tõepoolest...Elfa koduleht tekitab ikka parajalt küsimusi...aga antud liitrise pudeli ostsin ise ja kuigi ma pole mingi keemik siis sees oli pruun pisut paksem vedelik kui vesi...ja liitrist jätkub kauaks..niiet kui teemaalgataja satub Pärnusse võtku esimes postis olev pudelike kaasa...tilgutan talle sinna sisse...ega mul kahju pole :P

    Comment


      #17
      Vs: jootevedelik

      piirituses lahustatud kampolit kasutan ma ammu aga see 1-ses postituses olev on lausa super-võimaldab joota kerge vaevaga ka neid painduvaid imepeenete kiududega kõrvak
      lapijuhtmeid kus lisaks on veel pooled kiud mingist kergestisulavast sünt. materjalist.Pole täheldanud et ta liialt happeline on kuna ühed klapid töötavad juba aastaid peale juhtmete jootmist korralikult

      Comment


        #18
        Re: Vs: jootevedelik

        kui tohib küsida, siis miks on pisikeste detailide jootmiseks üleüldse jootmisvedelikku vaja? 4 aastat väga edukalt ilma hakkama saanud. tuleb korralikku tina kasutada ja plaat enne puhtaks pesta kui ta tõesti 3 aastat enne seisnud on.

        Comment


          #19
          Vs: jootevedelik

          Pärnusse vaevalt satun kuna elan Paides kuid Tallinnas käin tihti eks ma osta Elfast siis selle 88 kr. ära 1L jätkub elu lõpuni mulle -iseasi kui hea ta on.

          Comment


            #20
            Vs: jootevedelik

            Esmalt postitatud Nyy poolt
            .... sees oli pruun pisut paksem vedelik kui vesi... ja liitrist jätkub kauaks...
            Jääb veel loota, et see vedelik peale kampoli mingit ortofosforhapet, tsinkkloriidi (saltserit, öeldi juba vanasti) või muud kahtlast ei sisalda...
            Tükike folgeeritud plaati liivapaberiga hästi puhtaks nühkida ja selle vedelikuga katta - nädala või kuu pärast paistab, mis nägu vask on...
            Elektroonika töötab suitsu baasil.
            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

            Comment


              #21
              Vs: jootevedelik

              Ehk Nyy teeb katse ära ja teatab tulemustest? Lisaks puhtale vasele tasuks tilk lasta ka messingile ja kasvõi juudiplekile.

              Comment

              Working...
              X