Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

jootevedelik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    jootevedelik

    Kas on kuskil veel müügil pildil olevat jootevedelikku või on kellegil seda varuks ja võiks mulle müüa?

    #2
    Vs: jootevedelik

    Vaata seda:

    http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...0-087#!650-087

    1 liiter seda pruunikat jootevedeliku.

    Comment


      #3
      Vs: jootevedelik

      Pisut OT, aga liiter jootevedelikku tavakodanikule on ikka epohhiloov, kui just jootmine joomisega ei asendu.

      Comment


        #4
        Vs: jootevedelik

        mnjah sry....

        ma mõtlesin et kui liiter maksab 88 krooni siis pole sellest hullu..aga ju ma siis eksisin...

        Comment


          #5
          Vs: jootevedelik

          Ostsin sellist jootevedelikku aga sain petta 50 ml ja 50 eeku toimib nagu tavaline vesi isegi lõhna ja maitset pole tahaks ikka seda mis teema alguses

          Comment


            #6
            Vs: jootevedelik

            Ära maitsmise juures suurt lonksu võta: see tundub saltser olevat: rauda terast ja väärismetalle soosiv. On võimalik, et sisaldab ka ortofosforhapet. Vanasi sellised segud haisesid pisut, aga kuna nüüd lõhnusummutav parfümeeria on sigakallis, siis mõni tootja ajab läbi kaks ühes: summutades kahtlustäratava haisu juba eos. Elektroonikast ja toidust tasuks selline nn. wasser kaugel hoida. Aga päikesekütte soojusvahetite ja lalgrayyajuppide ühendamiseks peaks hea olema.

            Comment


              #7
              Vs: jootevedelik

              ta sinder ei sobinud kuidagi jootmiseks- ega ma teda siis rüübanud ,panin pintslikesega veidi näpu peale -vesi mis vesi,äkki oli keegi poes sisu ära vahetanud? Kas kellegil on selle jootevedelikuga kogemusi olleks huvitav teada.

              Comment


                #8
                Vs: jootevedelik

                lalgrayyajuppide- Shele-mis see sõna tähendab, ma ei saa aru

                Comment


                  #9
                  Vs: jootevedelik

                  Kohutavalt hea küsimus: ma ise ka ei saa aru. Pidasin silmas ikka mingeid jooteliidestega toruühendusi. Siit moraalid: keskendu kirjutatavale ja loe enne saatmist! Eriti, kui dementsus on silmapiiril. Vabandust.

                  Comment


                    #10
                    Vs: jootevedelik

                    lalgrayyajuppide- võiks olla
                    jalgrattajuppide
                    2000110000000 klahvi vahe klaviatuuril.

                    vasak äsi väriseb tugevamini, parem sagedamini.
                    viimati muutis kasutaja A.R.; 17 m 2009, 17:57.

                    Comment


                      #11
                      Vs: jootevedelik

                      Vot see on tase! Noored, õppige! Tundub, et nii see ongi. Ega need käed väga enam ei värisegi, hea, kui õigesse kohta laskuvad. Ja kasutan kordamööda. Asi on muidugi jootevedelikust väga kaugele voolanud, aga kui algataja tõtt räägib, siis on põhjust küll poodi tagasi minna ja/või küsida monelt keemiksõbralt nõu koos analüüsiga. Sigatsemisele tuleb piir panna.

                      Comment


                        #12
                        Vs: jootevedelik

                        oskab siis lõpuks keegi öelda milline oleks hea jootevedelik nt.smd-de jootmiseks`?

                        Comment


                          #13
                          Vs: jootevedelik

                          Vingerdades välja oma lollidest naljadest soovitaksin ise teha: lahustad kampolitükke piirituses. Hea, kui on puhast aga kõlbab ka denatureeritud. Koduextra poes oli müüa mõistliku hinnaga ja isegi lillaksvärvimata. Ise olen võimalusel kasutanud puhast kampolit, aga ei tea, kas SMD-ga sobib. Igal juhul ei sisalda kumbki variant söövitavaid aineid ja ei vaja hoolikat mahapesemist. See esimene jootevedelik oli umbes sama.
                          Aga selle wasseri võid vist küll kaupmehele tagasi viia.

                          Comment


                            #14
                            Vs: jootevedelik

                            Esmalt postitatud pirnissimus poolt
                            oskab siis lõpuks keegi öelda milline oleks hea jootevedelik nt.smd-de jootmiseks`?

                            Comment


                              #15
                              Vs: jootevedelik

                              Kas see teema esimeses postituses toodud pildil (mul pole sellist enam alles, ju olen ära andnud või visanud) olev mitte happeline polnud? Justkui vist samasugusega üht trükkplaati lakkides tõmbus see hiljem ikka väga tumedaks...

                              Kas olen mina loll või põhjustab seda ELFA poe kodulehe teada-tuntud eriline tase, aga teema teises postituses pakutud toote kohta mingit lubatud täpsemat tootekirjeldust küll kätte ei saanud, isegi venekeelsest ("Смотреть подробное описание товара") juhatusest mitte.

                              Peenema elektroonika puhul kasutan räbustiks AINULT kampoli piirituslahust ja võin kindel olla et hilisemaid probleeme ei tule. Kes neid erinevaid müüdavaid produkte teab...
                              Elektroonika töötab suitsu baasil.
                              Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                              Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                              Comment

                              Working...
                              X