Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

otsin neid juppe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: otsin neid juppe

    On sul võimalik vahetatud kohast pilti teha? Nii alt kui pealt..

    Comment


      #17
      Vs: otsin neid juppe

      lähen kohe teen.

      Comment


        #18
        Vs: otsin neid juppe


        See viltune takisti on pealt joodetud ,kuna alt oli plaat selle koha pealt söestunud. Muidugi ma pole kindel,kas see takisti oli ikka sobiv.
        V6tsin ma ta analoogse võimu toiteblokist samalt kohalt.

        Comment


          #19
          Vs: otsin neid juppe

          Oleks vaja see asi uuesti käima ajada, prooviks seekord siis kondekad ka ära vahetada, pakuti välja et nendes võis viga olla.
          Kahjuks serigo link ei funka, kas need on õiged asjad?

          pilt algusest.

          8 Aastat veninud teema juba
          viimati muutis kasutaja whiteshark; 16 m 2014, 18:39.

          Comment


            #20
            Vs: otsin neid juppe

            Up!

            Kas keegi viitsib mulle serigost õige asja välja leida? Kohe kohe on 10 aastat täis, paneks teema juubeli kuupäevaks asja matsuma

            Comment


              #21
              Vs: otsin neid juppe

              Mitu tk sul IRFIZ34G (pakkuda oleks Vishay IRFIZ34GPBF) vaja on ja mitu MOSPECi U16C20C? 3tk ja 1tk? Või mõlemat 1 varuks ka?
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #22
                Vs: otsin neid juppe

                Kui plaanid jälle nõnda paugutama hakata, et tuimalt kohe autoakule järgi lahmid kogu kupatuse, siis telli parem ebay-st need näiteks, tuleb odavam. Olen paar korda neid odavaid IRF3205 väljakaid tellinud sealt, juhtusid isegi suht talutavad vist olema. Sisetakistuse järgi hinnates oli kõigil see tublisti alla andmelehel lubatud maksimumi, maha ka naljalt ei põlenud, vahest juhtusin mõnd kogemata liigselt küpsetama, ilma radiaatorita läks nii kuumaks, et pliivaba tina sulas jalgadelt maha, aga toimis veel pärast edasi. Vastupidine näide oli jällegi miski lubatud ulmelise 1.4 mOhm takistusega väljakas, mis iseenesest maksis 3-4 korda rohkem kui need IRF3205-d, ent sisetakistus oli hoopis 10 mOhm tuuris kõikidel ja ilmselge jama sain. Seega jah isiklikust kogemusest julgeksin mõnd esimesena välja toodud nimega väljakatekompotti tellida, kuna olen normaalset asja saanud. Ja seda ka, et järgmine kord, kui katsetad sedasi võimendit, siis pista näiteks H4 esitule hõõglamp jadamisi vahele akule, ei pea iga feilimisega jälle uusi väljakaid plaadile jootma hakkama. Kui lamp heledalt süttib, siis ilmselgelt asi jama sul seal endiselt, kui pirn ei sütti ja seade vaiksel helitugevusel toimib, siis alles võiks otse aku taga katsetada. Võibolla nüüdseks tead isegi selliseid rusikareegleid, aga nii igaks juhuks kordan üle.
                otsija

                Comment


                  #23
                  Vs: otsin neid juppe

                  Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
                  Mitu tk sul IRFIZ34G (pakkuda oleks Vishay IRFIZ34GPBF) vaja on ja mitu MOSPECi U16C20C? 3tk ja 1tk? Või mõlemat 1 varuks ka?
                  Kuku, pakutakse õigeid asju!
                  Erilahendused.
                  PS või mail.

                  Comment


                    #24
                    Vs: otsin neid juppe

                    Ma ei saa aru jah, vahest tuleb teavitus uuest postitusest, vahest mitte. irfiz34 on vaja kokku 6tk, ja toda mospecit on vaja 1. Too viimane mitte ei põlenud maha vaid läks kaduma.

                    Comment


                      #25
                      Vs: otsin neid juppe

                      IRFIZ'e 7tk ja MOSPEC'e 2tk (kõik originaalid ja uued), järgmise nädala jooksul Smartiga sulle sobivasse pakiautomaati: 45EUR.
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment


                        #26
                        Vs: otsin neid juppe

                        V@ldur, tiba kallis. 45 eest saaks juba samaväärse kasutatud, aga töökorras võimendi.



                        Kas need mitte ei sobiks mulle? 7,30€ saaks 6tk kätte?


                        Comment

                        Working...
                        X