Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Inverteri leidmise abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Tänan, tundub paljulubav uurin päeva jooksul täpsemalt andmeid

    Comment


      #17
      https://www.eaton.com/content/dam/ea...0Datasheet.pdf ← kuskilt ei loe välja , et oleks võimalik väljundit jaotusvõrgule ajastada ???

      Comment


        #18
        Mida sa mõtled sellega et väljundit pole võimalik jaotusvõrgule ajastada?

        Comment


          #19
          üldist (e. mitte-otsene vastus)
          // Right-Click ► Open Link in New Tab/Window -- avab otse ´Tube´-is

          Comment


            #20
            Esmalt postitatud ci139 poolt Vaata postitust

            kuskilt ei loe välja , et oleks võimalik väljundit jaotusvõrgule ajastada ???
            Kui silmas pidada faaside sünkroniseerimist, siis atud seadmel on väljundis 1 faas ja see on (eeldatavasti) sünkroonis sisendi esimese faasiga.
            Muidu ei õnnestu Bypassi ümberlülitamine.
            Eeldan seepärast et ei ole tootjalt (edasimüüjalt) täpset infot küsinud; aga teised sarnased seadmed nii käituvad.
            Head susserdamist !

            Comment


              #21
              Krt küll, aru ei saa kuidas viidatud video haakub küsimusega "jaotusvõrgule ajastamisest"?
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #22
                Sai siis urmo poolt viidatud seade ära tellitud ja kätte peaks homme saama. Nädalavahetusel panen paika ja annan siis ka siis tagasidet, kas töötab nii nagu ma eeldan. Mul see 1 faasiline väljund saab toitma täiesti eraldi ahelana maja 230V seadmeid ja ei puutu kuidagi kokku 3 faasilise süsteemiga mis toidab ainult 3 faasilisi seadmeid. Maandus muidugi on ühine. Nii et mul pole vajadust, et ta kuidagi jaotusvõrguga sünkroonis oleks, bypassi ma ei kasuta sest siis tekib kohe 3 faasilisse süsteemi faaside erinevus

                Comment

                Working...
                X