Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Inverteri leidmise abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Inverteri leidmise abi

    Oleks vaja abi, et leida analoogne toode kusagilt euroopast.
    Asi mida mul vaja oleks on selline

    Инверторный стабилизатор напряжения Штиль IS3108RT. Официальный интернет-магазин производителя. ✓ Гарантия качества. ✓ Подбор от экспертов. ✓ Быстрая доставка по Москве и всей России. Звоните: ☎ 8 800 511-10-87.


    Olen otsinud analooge pea pool aastat aga pole euroopast suutnud midagi leida. See vene toode on täpselt see mis mul vaja, Minu tingimused millele peaks toode vastama on:
    Sisend 3 faasi, mida tarbitakse alati täpselt võrdselt (kõige tähtsam tingimus)
    Väljund 1 faas kuhu saab ühendada ilma probleemideta kõiki 230V tarbivaid seadmeid ( kodutehnika, arvutitehnika jne ) ühesõnaga puhta siinusega väljund
    Väljundvõimsus 6 - 10 kVA või kWh (6 on miinimum, 8 on hea ja 10 on juba ideaalne)

    Ise tegemise soovitusi ei vaja, oleks vaja leida valmis toode ( võib olla tööstuslik ) euroopast või siis võimalust kuidas ülal oleval lingil olev toode millel puudud CE märgistus saada venest kätte

    Kirjutage või helistage
    56210112

    #2
    ( täiesti jabur ülesanne ) https://www.google.com/search?q=%223...r+balancing%22https://www.mak-powersis.de/10-kva-three-phase-ups.html // ei ole küll õige asi ... aga tootmisvõimekus on olemas

    Comment


      #3

      Sekundaarmähised paralleeli.

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud ci139 poolt Vaata postitust
        ( täiesti jabur ülesanne ) https://www.google.com/search?q=%223...r+balancing%22https://www.mak-powersis.de/10-kva-three-phase-ups.html // ei ole küll õige asi ... aga tootmisvõimekus on olemas
        Tänan aga UPS'e ma leidsin ka siit https://www.riello-ups.com/products/1-ups ja ma pole päris kindel kas need tarbivad kogu aeg 3 faasi. Mulle jäi mulje seda juttu seal lugedes et tavaolukorras kasutatakse esimest faasi ja kui jääb puudu siis võetakse ka ülejäänud kasutusse. Ma saan aru et et jabur ülesanne aga avan natuke tagamaid. Mul vaja seda päikesejaama süsteemi kuna Eesti energia mõõdab tarbitavat ja toodetavad faaside lõikes eraldi siis tekib olukord kui 3 faasis on tarbimine näiteks esimene 50W teine 50W ja kolmas 200W Päikesejaam näeb seda kui tarbimist 300W ja annab akudest igasse faasi 100W Tulemus on see et kahes faasis ma müün 50W+50W ja kolmandas ostan 100W. Elektri eest mida müün saan bõrsi järgi raha ilma käibeta ja elektri eest mida ostan maksan bõrsi järgi + käibemaks ja lisaks veel ostetu eest ka võrgutasu aga võiks olla 0 tarbimine ja tootmine. enamus riike ka nii mõõdavad et kui samas tunnis on ühes faasis tarbimine ja teises sama kogus tootmist siis tulemus on 0 aga Eesti süsteem teisiti ja ma saan seda nimetada ainult ahnuseks. selleks olekski mul vaja sellist seadet mis tarbiks 3 faasi võrdselt vastavalt väljaantava ühe faasi koormusele.

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud aqv poolt Vaata postitust
          See mõte mulgi oli aga keegi püüdis mulle selgeks teha et siis kaob väljundis siinus ära, ja kas mähiste puhul ikka on kogu aeg 3 faasil täpselt võrdne tarbimine. Mingi trafo ma ka leidsin aga see tarbib 3 faasi 25% 50% 25% See küll ühtlustab aga ei ole võrdne ja see mulle ei sobi

          Comment


            #6
            Otsi mõni firma kes tegeleb Mitsubishi sagedusmuunduritega ja küsi sealt. Neil mälu järgi on vist olemas eri versiooni sagedusmuundurid, millele tohib väljundisse ühendada ühefaasilisi mootoreid. Kui saab mootorit ühendad saab ka muid asju, sageduse paned konstantseks. Võimsuste vahemik on neil väga lai ja väljund pinge on ka muudetav. Maksab muidugi korralikult selline.

            Comment


              #7
              Ma juba seda ka natuke uurisin aga mootor ja koduelektroonika nende jutu järgi vajavad erinevaid parameetreid. Et mootori töötamisele nad annavad garantii aga koduelektroonika võib pirtsutama hakata. Aga teabe hankimine käib edasi.

              Comment


                #8
                Esmalt postitatud aqv poolt Vaata postitust
                Erineva faasi mähiseid ei saa ilma pauguta paralleeli panna.
                Kas sellist päikesejaama ei ole mis toodaks igat faasi vastavalt tarbimisele?

                Comment


                  #9
                  Ega nad jah ei taha mittestandartseid lahedusi garanteerida aga kõik inverterid ja sagedusmuundurid on oma väljundis põhimõtteliselt samasugused, PWM signaaliga tehakse siinust. Erinevused on selles mis sagaedusega PWM-i tehakse ja kas mingi reaalne filter ka väljundis on.
                  Mootori sagedusmuundurite ühefaasilise kasutamise puhul on küsimus ka kas väljundfaaside voolude balansi jälgimise saab välja lülitada või mitte, enamustel sagedusmuunduritel ei saa ja tekib probleem kui ainult kahe faasi vahel on koormus. Küsi electrobit.ee, neil peaks paar meest seal olema kes viimase detailini sagedusmuundureid tunnevad.
                  viimati muutis kasutaja moi; 28 m 2022, 07:39.

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust

                    Erineva faasi mähiseid ei saa ilma pauguta paralleeli panna.
                    Kas sellist päikesejaama ei ole mis toodaks igat faasi vastavalt tarbimisele?
                    Tundub et veel pole kuna selline jabur mõõtmissüsteem teadaolevalt ainult meil ja tootjatel pole mõtet 1 riigi eripära pärast teha keerulisemat jaama. Ma olen kodus proovinud ka 3 erinevat tarka voolumõõtjat ja ka need eranditult kõik loevad samas tunnis tarbitud ja toodetud kWh nulliks kui neid on võrdselt. Ma algul tükk aega ei saanud aru miks nii suur erinevus tekib Eesti Energia voolumõõtjaga

                    Comment


                      #11
                      Esmalt postitatud antennimees poolt Vaata postitust
                      Oleks vaja abi, et leida analoogne toode kusagilt euroopast.
                      Asi mida mul vaja oleks on selline

                      Инверторный стабилизатор напряжения Штиль IS3108RT. Официальный интернет-магазин производителя. ✓ Гарантия качества. ✓ Подбор от экспертов. ✓ Быстрая доставка по Москве и всей России. Звоните: ☎ 8 800 511-10-87.


                      Olen otsinud analooge pea pool aastat aga pole euroopast suutnud midagi leida. See vene toode on täpselt see mis mul vaja,
                      Vene tavaari võid seniks unustada, kuniks ta Ukrainat okupeerib.

                      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                      Comment


                        #12
                        Esiteks, ka kõige parema inverteri kasutegur on ikkagi nigel.
                        Puhast siinust väljundis saab ikkagi läbi trafomüraka, mille enese-ringimagneetimisele kulub arvestatav kogus energiat ja nii väikesema võimsuse edastamisel läheb enamus kadudeks.
                        Tavalise suure 3 faasilise inverteri DC-link on ca 380VDC ja väljundis on Skiipajam ning sagedus ca 20kHz ringis; tava kodutehnika ühendamine tähendaks suuremat paukude jada.
                        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                        Comment


                          #13
                          See sekundaaride paraalleelühendus paneks vist trafo jah pauguga pöörlema.
                          Aga selle trafofirma lehel on valikus ka - "Transforming three-phase current to single-phase current"
                          Custome made transformers to convert three-phase current to single-phase current, up to 50 kVA, voltages 100-600 V, with/without housing


                          Comment


                            #14
                            Trafo ei vasta mu tingimustele kuna ei ole suuteline võrdselt tarbima 3 faasi samal ajal 1 faasi välja andes.

                            Comment


                              #15
                              3 faasi (või 1 faas) sisend, 1 väljundis.
                              Head susserdamist !

                              Comment

                              Working...
                              X