Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Win 10 ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Win 10 ???

    Ehhh...lpt. Nii kui sain aru, et selle peale midagi enam teha pole mõtet, kolisin (virtuaalse) com pordi peale üle+ otsa mikrokontroller, mis teeb,mida vaja.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #47
      Vs: Win 10 ???

      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
      kolisin (virtuaalse) com pordi peale üle+ otsa mikrokontroller
      Kas see "virtuaalne com port" kus pöördud com pordi käskudega ja välja tuleb USB? Mul käib nii
      Mis mikro seal taga on?
      Mul on juba pikemat aega PIC18F4550.

      Comment


        #48
        Vs: Win 10 ???

        Atmega88. Aga viimasel ajal olen lais ja kasutan Arduino kooslust.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #49
          Vs: Win 10 ???

          Rääkisin CNC kasutajaga ja seal on Win 7 kasutusel. Saab hakkama selle LPT plaadi juhtimisega.
          Aga oskavat aegajalt keset tööd peatuda.
          Sama probleem olevat ka siis kui CNC masinat juhib USB kaart.

          Vaja on ikka otsida välja DOS 3-1. See tegi ühte asja ja tegi mis pidi.
          Siis oli ainus probleem et väljundisse jäid algul takistid panemata ja
          arvuti oli nõus töötama ainult miinus kraadidel.
          Talvel sai hakkama aga nüüd pidi paari kuu pärast väljas plussid tulema.
          ***

          ...
          viimati muutis kasutaja Scott; 24 m 2017, 04:33. Põhjus: uues teemas

          Comment


            #50
            Vs: Win 10 ???

            win10 on adware/spyware. mikrosoft pani peale win7 uksed kinni. Asemele tuli uus ettevõte sama nimega aga enam ei tee samu asju. Toodab pulli sitta.
            Kui tava inimene ainult TEAKS mida kõike striimidakse(tegelikult ka Ms enda kodukal üleval enamus). Seda et su mikker kogu aeg sees, kõik nuppude vajutamised. Ossina ei suuda see isegi võrguketta peale kirjutada(näitab et kirjutas aga ükski teine masin faili ei näe enne kui win10 reboodi teeb). Õnneks veel on box versioone saada win7. Ja täitsa adekvaatne. Istun win7 ultimate masina taga aga masin on ryzen7 ja samsung NVME960, tõesus sellest et jutt et uued prosed või kettad ei tööta on loll möla.
            Ma soovitan win10 masin garantiise viia ja nõuda raha OS-i pealt tagasi. Sest see on defektne. ma kunagi win8 masinaga tegin seda, ükski softi kirjutamis keskond ei töödanud ja mingid pisipehme "bling bling" fallosed kargasid ette pidevalt.

            Muide see et su seaded resetitakse peale update on selleks et kõik spyware asjad sisse tagasi lükata, juhuks kui sa oled leidnud viisi mõni välja lülitada.
            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

            Comment


              #51
              Vs: Win 10 ???

              Minu arvates on tegu täieliku saastaga. Intensiivsel kasutajal tuleb iga paari aasta tagant kettale format teha et see käkerdis normaalselt funktsioneeriks. Muidu on lõpuks nii et peale uuendust enam ei booti. Kõige probleemide rohkeim windowsi op süsteem. Igasugu tilulili tarvitab kõvaketast niivõrd intensiivselt, et tööd teha tavalise kiire HDDga ei saa. Aeglaseb SSDga süsteem jääb isegi jänni. Sai siis kõik see mõttetu risu (windows defender, automaatne uuenduste allalaadimine ja pahavara turbe programmid) eemaldatud. Inimestele kellel aega napib ning säärane värdjas tuleb sinu resursse varastama... Ma reaalselt ei saa aru... Pahavara on lihtsam leida ja ennetada kui käivitada ja oodata mingisuguseid mõttetuid programme.

              See win10 vihastab ajudega inimesi. Polnud kaugel hetk, et oleks arvuti aknast välja visanud.

              Comment


                #52
                Vs: Win 10 ???

                Win on vaid üks näide.

                Veidi aja pärast "uuendas" ise ennast mu tahvelarvuti Samsugn Galaxy S2 ilusti Android 7 peale.
                Oh, ok.
                Täna avastasin juhuslikult pärast ühe pildi tegemist, et üleval on "uploading". Kuhu ???? . Veidi aja pärast avastasin, et üleslaadijaks oli "samsung cloud", mille settingud olid ilusti aktiveeritud. Ja üles laetud oli 3 päeva jooksul 619 MB datat. Üritasin siis vaadata, et mida sinna üle laadis. Hunnik reklaame, et oi kui hea asi ja käskis registreerida. Ei. Ja kadusid linnikesed ka keyboard data, galley ja contacts eest. Ei saanudki teada, ega ka kustutada.
                Las 619 MB olla. Nagunii on see läbi analüüsitud juba.

                Googli juba vaigistasin mingi aeg. Üritas pärast telefoniga pildi tegemist kohe oma draivi laadida.
                Loomulikult pärast auto update tegemist.
                Peab ikka taaskord ruutimise ja rookimise ette võtma.
                Õnneks ei lae keegi iseseisvalt vinüllplaatide ega lintide sisu üles.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #53
                  Vs: Win 10 ???

                  Jajah, toimub lumpeni üleviimine klient-server süsteemidele (/home ja rakendused on netis) ja mõned hakkavad vasta... Eks näis kaua te noid linnukesi ise näppida saate. Arvata on, et varsti kaob see võimalus koos linnukestega.

                  Comment


                    #54
                    Vs: Win 10 ???

                    Jaa... oli aeg, kus moest läksid serveripõhised lahendused ning neid asusid asendama P2P ja detsentraliseeritud lahendused. Aeg läks edasi ja moest läksid P2P ja detsentraliseeritud lahendused, mis asendusid moodsamate serveripõhiste ja tsentraliseeritud lahendustega.

                    Ühesõnaga mina viskasin Windowsi välja umbes 13 aastat tagasi ja asendasin selle Linuxiga. Aeg läks edasi ja tundub, et ka Linuximaailmas on hakanud kohati Windowsi jälgedes käima. Kui sai Ubuntu pealt mindud ArchLinuxi peale läks elu jälle normaalsemaks, kuid üldiselt jah. Nii Gnome kui ka KDE töölaudadesse on vaikimisi hakanud ilmuma... ülla-ülla... igasugu online teenuste kraam. ArchLinuxis on siiski nii, et mingeid automaatseid uuendusi pole, süsteemi uuendatakse siis kui jooksutan käsku yaourt -Syau, vajadusel on võimalik väga lihtsalt ka downgrade teha, muidugi juhul kui pakikaust pole tühjaks tehtud. Kahjuks on mugavuse ja lihtsuse sildi all tekkinud projektid Appimage ja Flatpak - olemuselt on need samasugused süsteemi risustajad nagu Win-i all levinud on, ei hakka nende olemusse sügavamalt süüvima siinkohal.

                    Kas pole W10-ga niiviisi, et mingites versioonides ei saa uuendusi kinni keerata, ega valida mida uuendatakse ja mida mitte? MS-il pidi mingi tagamõte ju olema kui hakkas kõigile W10-t pakkuma. Kui ma õieti mäletan pakuti vist ka neile, kellel piraatversioonid olid?

                    Eks kasutajaid on erinevaid. Mitte kuidagi ei saa heaks kiita seda, kui uuendamise käigus automaatselt süsteemi seaded algseadistatakse ja programmide otseteed kustutatakse. Kasutajat, kelle kasutamine piirdub enamuses ainult multimeediaga ja kergema kontoritööga see ei pruugigi häirida ja ta peab seda normaalseks ja tänapäeval enesestmõistetavaks. Olukord on aga väga paha siis kui süsteem on kasutusel tõsisteks tegevusteks, kasutaja on seadistanud hulga kiirklahve oma vajadusi ja kasutatava tarkvara omapärasid arvestades, tehtud on ka üldiseid süsteemi seadistusi et kindlustada mõistlik süsteemsete resursside kasutamine. Nüüd tehakse update öösel kell kolm ja hommikul tööd tegema hakates ootab ebameeldiv üllatus.

                    Mul on administreerida üks W7-ga masin ja üks W10 masin ja ausaltöelda oli W7 tõesti viimane MS poolt loodud süsteem, mis on enam-vähem. W10-s seadistuste ülesleidmine on teinekord üsnagi raske, pole seda vanaaegset klassikalist kontrolpaneeli kahjuks.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Win 10 ???

                      Esmalt postitatud Vinyylimees poolt Vaata postitust
                      ... Mul on administreerida üks W7-ga masin ja üks W10 masin ja ausaltöelda oli W7 tõesti viimane MS poolt loodud süsteem, mis on enam-vähem. W10-s seadistuste ülesleidmine on teinekord üsnagi raske, pole seda vanaaegset klassikalist kontrolpaneeli kahjuks.
                      Sulle sobiks võibolla OS-Windows-setter, see on Windows 10, 8.x ja 7 administreerimiseks. Kasutan vajadusel USB pulgalt.

                      Comment


                        #56
                        Vs: Win 10 ???

                        Mul on selline jama, et arvuti mingitel hetkedel hakkab hanguma. Ventikad lähevad tööle. Avades kiirelt ctrl shift esc taskmanageri , siis on hetkeks näha, et protsessor ja hdd on 100 protsenti hõivatud. Sekundi jooksul peale task manageri asi normaliseerub. Samas kui hoida taskmanager lahti, minimeeritud olekus, siis sellist jama ei teki.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Win 10 ???

                          Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                          Sulle sobiks võibolla OS-Windows-setter, see on Windows 10, 8.x ja 7 administreerimiseks. Kasutan vajadusel USB pulgalt.
                          sellejaoks oli üks häkk. tuli luua tühi kataloog ja anda selles spets nimi. siis korjas kõik seadistused sinna kataloogi sisse. ma olen selle nime ära unustanud, mis kataloogile anda tuli....

                          Comment


                            #58
                            Vs: Win 10 ???

                            Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                            sellejaoks oli üks häkk. tuli luua tühi kataloog ja anda selles spets nimi. siis korjas kõik seadistused sinna kataloogi sisse. ma olen selle nime ära unustanud, mis kataloogile anda tuli....
                            Katsu meelde tuletada, see on huvitav teema ...

                            Comment


                              #59
                              Vs: Win 10 ???

                              guugelda "god mode windows 7"
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                #60
                                Vs: Win 10 ???

                                Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                                Tänud Martin, asi toimib kenasti ka win10 arvutis.

                                Comment

                                Working...
                                X