Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Laptopi emaplaat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laptopi emaplaat

    Tere ,

    Probleem on nimelt selline , et hiljuti juhtus läpaka emaplaadiga midagi , järsku lihtsalt viskas pildi kotti ja arvuti enam tööle ei läinud , otsustasin siis terve arvuti juppideks võtta , graafikakaart eraldi , kõiksugu protsessorid ja muu kraami küljest ära mis seal üldse olla saab ja hakkasin uurima. Kui emaplaadile toide järgi anda , siis ei toimu mitte midagi peale ühe imeliku asja , nimelt hakkab mingi asi seal peal tiksuma ja jääbki tiksuma , kui omakorda emaplaadi toitenuppu all hoida , siis hakkab see asi veelgi kiiremini tiksuma , olen väga palju ahelaid läbi mõõtnud ja toide on enamjaolt peale tulnud igale poole , aga pole siiamaani suutnud veel probleemile lahendust leida , ka transe peale lülitanud , aga sellest väga tolku ei ole , kõige huvitavam on see et kui aku peale arvuti panna siis läheb ilusti tööle. Aga kui just otse toitega proovida siis ei toimu midagi .

    Laptopi mark on Acer7730g

    Kui kellelgi on olnud nimelt taolist probleemi või siis oskab midagi kaasa rääkida , siis olen tänan igati abi eest, kuna mul on hetkel kiire siis ei jõudnud kõiki asjaolusid ja asju ära mainida siinses teemas.

    #2
    Vs: Laptopi emaplaat.

    Comment


      #3
      Vs: Laptopi emaplaat.

      Väga hea tänud ma vaatan selle piirkonna üle

      Comment


        #4
        Vs: Laptopi emaplaat.

        Suured täud apheks , suutsin vea üles leida, viga oligi dc kontrolleri juures

        Comment

        Working...
        X