Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

XP, HP ja litsentsid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: XP, HP ja litsentsid

    Sul on vaja leida õige OEM install plaat, mis võtmega sobib, draiverid tõmbad netist
    Kui panid kohe SP3 siis ei sobi kindlasti see võti.
    Kui asi ametlik, võid ju helistada helpdesk'i, annab sulle vajaliku koodi... millega saad aktiveerida

    Comment


      #17
      Vs: XP, HP ja litsentsid

      Esmalt postitatud erku poolt
      Need vajalikud failid on OP süsteemis sees reeglina kõik olemas töötaval masinal, sealt tehakse Image fail ja kõrvetatakse see plaadile üles buutiva ISO Image failina ( bootable ISO file ).
      Ma kaldun arvama, et sellel masinal oli ikka eraldi recovery partitsioon, kus installifailid olemas.

      Tõsi ega ma endas liiga kindel ei ole. Lihtsalt tundub pisut riskantne hoida installiplaadi loomiseks vajalikke faile vaikimisi näiteks c kettal. Tehasepartitsioonil küll, jah, kuna see on minu teada kuigivõrd kirjutuskaitstud.

      Kuigi kui nüüd mõtlema hakata, siis xpd ilma cd-ta olen kohanud küll. Ja kui vahel mõni rakendus w plaati tahtis, siis sai ta tõesti kõvakettale kindlasse kausta suunatud ja jäi rahule. Ma ei ole aga kindel, kas seal ikka oli kõik vajalik, et luua buutiv installiplaat.

      Ühesõnaga, võtmaks oma pika heietuse kokku: ma oletan, et värskelt installitud xp kui niisugune ei sisalda endas installiplaadi loomiseks vajalikku. Ei taha üldse vaielda, vaid jäin siin lihtsalt pisut pikemalt mõtisklema. Oleks kena, kui keegi veel omalt poolt asja täpsustaks. Saame kõik targemaks.

      Räägin asjast ka

      Kõik toimib kenasti. Ei olnud tarvidust kuhugi helistada. Ühtlasi väike vigade parandus:

      ajasin ennist aeg-ajalt sassi mõisted "registreerimine" ja "aktiveerimine". Win xp puhul on kohustuslik üksnes viimane.

      Comment

      Working...
      X